Şimdi Ara

[Horde] <CRY> @ Twisting Nether , raid arkadaşları arıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Twisting Nether realminde yeni kurmuş olduğumuz CRY guildimize raid,mythic+ arkadaşları aramaktayız.

Guilde alım için ilevel sınırlaması yoktur.

Amacımız;
    Nighthold heroic raidini tamamlamış olup ,
    Nighthold mythic için raid saatlerini aksatmayan 900 ilvl playerlara ihtiyacımız var , mythic progress yapacak , daha önce girmiş girmemiş , iyi niyetli , her raidde bulanacak arkadaşlar arıyoruz.Gelecek content için de raid grubumuzu genişletme gayretindeyiz.

Tecrübeli 1 tank eksiğimiz var

Range DPS ; warlock,elemental shaman,balance druid,shadow priest

Healer ; resto druid , resto shaman , holy paladin

** 9 kişilik arkadaş grubu ile oynuyoruz yaşlarımız 20-30 arası , dungeonlarda ve raidlerde loot için kavga , küfür tarzı olayların gerçekleşmediğini rahatlıkla söyleyebilirim . Aramıza katılacak arkadaşlarında bizim gibi hem oyundan hem muhabbetten keyif almasını ve aynı düşünce yapısında olmasını istiyoruz.

Oyun içi irtibat ;
    Cursewyrm -> Sveleif#2914
    Umru -> BORA#21127
    Kromgrash -> Kromgrash#2182

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cursewyrm -- 13 Mayıs 2017; 1:23:49 >

• Size çok benzer bir guilde girdim, şimdi onlar ile de tam kaynaşmadan çıksam ayıp olabilir. Alt karakter de hakeza benzer durumda. Acaba ben b.net'i bıraksam, sizler m+ için adama ihtiyaç duyduğunuz vakitlerde sorarsınız, bende meşgul değilsem gelirim. Raid için düzenli bir akşam hayatım olmadığından, raidin ortasında yarım bırakmak istemediğim için hiç bulaşmak istemiyorum. Anca gear run'lara gelebilirim.

Nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu guildde bende bulunuyorum arkadaşlar officerım hatta yeni bir guild haliyle zorlukları mevcut. Bekleriz
  • Guild memberlarından biriyim gayet rahat bir ortamı var ve raidler eğlenceli geçiyor tavsiye ederim.
  • Güncel , yavaş yavaş HC nighthold kadrosu oluşuyor , öncelikli olarak healer ve range DPS arkadaşları guilde bekleriz ,
  • Günceldir PM : Sveleif#2914
  • tomb of sargeras için raid kadrosu oluşturuyoruz. her rolden oyuncu ihtiyacı mevcut.
  • TN de karakter vardı benim Warrior arms. Yalnız okul kpss iş güç derken 2 yıldır oyundan baya uzak kaldım. Dün itibari ile Region paketini ve yanlışlıkla battlechest :P ve sure aldım. Acemi olmamakla beraber şu anda tekrardan acemi konumundayım. Eski guild diye bir şey kalıp kalmadığını bilmiyorum.Uygun olması ve eskilerden kalan yoksa katılmak isterim. Amaç daha önceden de olduğu gibi oyundan keyif almak, keyifli vakit geçirmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.