Şimdi Ara

HONDA JAZZ MI YENİ OPEL CORSA C'MON'mu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
16.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 30 bin ytl den başladığı kesin ama en donanımlı versiyonunun 35 olduğu kesin değil

onu da öğrendim ama tam hatırlayamıyorum

hatırladığım kadarıyla 35 civarıydı
  • arkadaşlar honda,opel ve volkswagen bayilerinin hepsini gezdim..aklımda vw hiç yoktu ama hepsine baktıktan sonra kararımı polo tour tiptr. otomatik vitesten yana yaptım...
  • maalsef arkadaşım yeni jazzın otomatiği vitesi eskisi değil, yani cvt değil..

ne mi?
    ishift yani easytronic benzeri..
    daha da açarsak bir ömür törpüsü, performansı öldürüyor.. araba düze göre nerdeyse 3 sn daha geç hızlanıyor..
    ve konforsuz... her vites değişiminde seni öne fırlatıyor..

ilk test ve jazz ishift yorumu..

hem de alman testi değil , ingiliz..:)

"A semi-automatic gearbox is available as an option on the 1.4, but it�s best avoided as shifts are slow and jerky".."İ-shift uzak durulması gerektiği kadar yavaş ve sarsıntılı vites geçişlerine sahip"
    http://www.whatcar.co.uk/car-review-full.aspx?RT=2896#Road

alıntı...

quote:

Orjinalden alıntı: jasminya

cevap veren arkadaşların hepsine teşekkür ederim..ben kararımı jazz dan yana kullanıcağım..sanırım otomatik vitesi aralıkta gelicekmiş...dolayısı ile bekleme birz sıkıyor ama az kaldı sonuçta:)doğru kararı verdm snrm....

• quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

maalsef arkadaşım yeni jazzın otomatiği vitesi eskisi değil, yani cvt değil..

ne mi?
    ishift yani easytronic benzeri..
    daha da açarsak bir ömür törpüsü, performansı öldürüyor.. araba düze göre nerdeyse 3 sn daha geç hızlanıyor..
    ve konforsuz... her vites değişiminde seni öne fırlatıyor..

ilk test ve jazz ishift yorumu..

hem de alman testi değil , ingiliz..:)

"A semi-automatic gearbox is available as an option on the 1.4, but it�s best avoided as shifts are slow and jerky".."İ-shift uzak durulması gerektiği kadar yavaş ve sarsıntılı vites geçişlerine sahip"
    http://www.whatcar.co.uk/car-review-full.aspx?RT=2896#Road

alıntı...

quote:

Orjinalden alıntı: jasminya

cevap veren arkadaşların hepsine teşekkür ederim..ben kararımı jazz dan yana kullanıcağım..sanırım otomatik vitesi aralıkta gelicekmiş...dolayısı ile bekleme birz sıkıyor ama az kaldı sonuçta:)doğru kararı verdm snrm....

coltta 206 da öyle idi. 3 yazılım değişikliği oldu; şu bahsettiğin öne fırlatma olayı neredeyse yok denecek kadar azaldı.

honda da yazılımlarını zamanla günceller herhalde.

hayırlı günler.

• Honda Jazz
  • Evet soruyu yeniden soruyorum: Jazz mı Corsa mı
  • cevap veriyorum : jazz...
  • düşünme bile.. Jazz!..

Panaromik tavan
    VSA (ESP)
    Yağmur sensörü
    Far sensörü
    Soğutmalı torpido
    Perde hava yastıkları
    AUX Girişi
    USB Girişi
    Deri Direksiyon
    Deri Vites Topuzu
    Ayarlanabilir fasılalı sielecekler
    Cruise Control
    Araç içinde toplam 10 adet bardak tutucuları (10 taneyi de abartmışlar biraz)
    Elektrikli katlanabilir aynalar
    vsvsvsvsvs

Corsa önce arka kapıların camlarını manuelden otomatiğe çevirsin, sonra şu üstteki donanımlara baksın yapabildiklerini yapsın..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.