Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17551756175717581759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • honda candır ama 170 bin vermek ne bileyim
  • Merhaba,
    Taşıt kredisi kampanyası ile Honda Civic alacak arkadaşlar için edindiğim bilgileri yazayım...

Not; görüşmeyi kampanyaya dahil olan bir bankadaki temsilci ile gerçekleştirdim. Kampanyaya dahil olan bankalara göre farklılık gösterebilir...

Öncelikle her bankanın anlaşmalı olduğu Civic bayisi var. Banka şubesi ve bayileri eşleştirmişler. Banka şubem şu olsun alacağım bayi bu olsun diyemiyorsunuz.

Kasko ve hayat sigortası kredi kullanılan bankadan yaptırılmak zorunda.

Dosya ücreti; çekilen tutarın Binde 5’i

Maksimum faiz oranı;0,99 (kredi çekilen meblağ ve vadeye göre bu oran değişiyor)
    Örneğin; 20.000 TL 12 ya da 24 ay Sıfır faiz
    30.000 TL 24 ay 0.22 faiz
    Vb.

Bayi katkı payı var ve bu pay araç alınan bayiye ödenecek. Katkı payları kredi çekilen vadeye göre değişiyor; 12 ay için 1.476 TL, 24 ay için 2.732 TL, 36 ay için 3.212 TL

Ben henüz bir Honda bayisi ile görüşemedim. Finansman desteğinden ziyade bu kampanya kapsamında bayinin ne fiyat vereceği belirleyici olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar civic eco modeli 1 depo lpg ile şehir içi kaç km gidiyor? Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    90tl.lik lpg ile ist. Ici kisa mesafelerde 300km gitti, almadan once arastirdigimda 330 340 350 trafik/kullanima gore yapanlar var.. Uzun yoldada 410km yaptim cruze kontrol 120ye alip ank. - ist. Arasi, 8 disden 1dis kalmistii 50-60km daha giderim derken kasmadim lpg aldim yani 460 470km yapardi

• drjacob kullanıcısına yanıt
    bayilerden fiyat alan arkadaşlar paylaşırlarsa seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

90tl.lik lpg ile ist. Ici kisa mesafelerde 300km gitti, almadan once arastirdigimda 330 340 350 trafik/kullanima gore yapanlar var.. Uzun yoldada 410km yaptim cruze kontrol 120ye alip ank. - ist. Arasi, 8 disden 1dis kalmistii 50-60km daha giderim derken kasmadim lpg aldim yani 460 470km yapardi
    Teşekkürler Hocam fabrikasyon eco modeli mi sizinkisi

• Sıfır Honda Civic almak için bayilere telefon açtım . Konyada yaşıyorum . Lakin Yerli üretimi dedikleri Honda civic dream düz Benzinlidir.

Diğer modeller kampanya kapsamında değil dediler. Ben Honda Civic 1,5 sport HB istiyorum ayarlayamaz mıyım dedim ayarlayamayız dediler. Konu hakkında kimsenin bir bilgisi yok . Bankalarda sorun yok verecekler ama ben bom boş bir honda civice de binme mahkumu olmak istemiyorum.

Edit:
    Konya Hondayı aradım yine . kredi kampanyası belli oldu mu diye . Verilen cevap öğleden sonra belli olacak dendi. Ayın 1 i halbuki . Biz beklerken Honda bayileri umursamıyor kararlaştıramıyor sanırım nasıl fiyat oluşturacaklarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan68100 -- 1 Ekim 2019; 9:40:15 >
  • oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    HB kasalar İngiltere'den geliyor hali ile yerli üretim olmuyor. Sedan kasalara bakmanız gerekiyor. Sadece Dream donanım olacağını zannetmiyorum başka bayileri de bir arayın. Eğer sadece dream donanımda kredi avantajı yoksa 1.5 sedanlara da bakabilirsiniz.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Hurda araç buluyorlar bende bu işe bir çözüm bulurlar diye düşünmüştüm :( sağlık olsun napalım
  • deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    evet Eco Elegance fabrika cıkıslı..
  • tilgaz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iyi günler

• Civic yeni taşıt kredisi ile fiyat alan arkadaşlar paylaşırsa çok memnun olurum
  • Aydın,Denizli ve Muğla Civic Eco excecutive 170000 dedi hepsi son fiyat kredili. Hurda bayiden.

1.5 için de 175500 176000 TL..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 1 Ekim 2019; 19:37:40 >
  • Sizce 1,6 Eco mu yoksa 1,5 mi hangisini tercih ederdiniz

• oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    Aynı iklimde kaldım.gönlüm 1.5 den yanaydı ama mantığım ecodan yana.etrafımdakilerinde fikirlerini sorduğumda hemen hemen herkes Eco dedi. Bende ecoyu tercih ettim.fiyat farkı da etkili oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 1 Ekim 2019; 20:59:47 >
  • Çok teşekkür ederim. Yani 1.5 Executive + Benzin
    Otomatik çok iyi herşeyiyle ama fiyatı 173 bin değer mi bilmiyorum
    1.6 Elegance Eco
    Otomatik ise 156 bin tl
    Takdir kullanıcıların

• Bayilerden fiyat alabilen var mı? Bir tek bayiden fiyat alabildim o da liste fiyatının üstünde fiyat verdi 1.6 Exetuve Ecoya. 167,500 listede 169 dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan68100

Çok teşekkür ederim. Yani 1.5 Executive + Benzin
    Otomatik çok iyi herşeyiyle ama fiyatı 173 bin değer mi bilmiyorum
    1.6 Elegance Eco
    Otomatik ise 156 bin tl
    Takdir kullanıcıların
    Istanbulda Eco Elegance makyajli 147.5 idi Eco Executive 163 bin idi, kampanyanbasladindie fiyatlar ucusta galiba

• Otomatik miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan68100

Otomatik miydi?
    Premium harici otomatik zaten manuel yokki..

• 
Sayfa: önceki 17551756175717581759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.