Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardack

mrb arkadaslar civic sedan 1.6 executive eco icin bayiden fiyat istedim 125 bin fiyat cektiler fikirlerinizi alabilirmiyim fiyat uygunmu
    Executive için çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exe eco için 125 cok iyi fiyat ama bence teyit ettir elegance eco olmasın o fiyat.

• Hocam elegance olmasın o ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardack

mrb arkadaslar civic sedan 1.6 executive eco icin bayiden fiyat istedim 125 bin fiyat cektiler fikirlerinizi alabilirmiyim fiyat uygunmu
    Elegance olmasin veya az kmli ikinci el exe neden derseniz 135 altına şu an için bulan yok. Hayırlı olsun

• Selamlar

F1 kulakcik getirttim kendime

Kirmizi olani aracima taktim, siyahi satiyorum

Orjinal tcarbon uretimi, internetten arastirabilirsiniz

Piyasadakilerin haricinde cok kaliteli orjinal karbon urun

Kutusunda sifirdir, detaylar icin mesaj atabilirsiniz

• premium paketli aracı olup navigasyon yaptıran oldu mu?
  • utkuaydin U kullanıcısına yanıt
    Ben de alırken keşke taktırsaydım demiştim Exe Eco aracıma. Nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz? Manuel vites değiştirmenin nasıl faydaları var vs.? Ne kadar fiyata satıyorsunuz, montajı kolayca yaptırılabiliyor mu?

Teşekkürler
  • 1.6 dizel otomatik kullanan var mı gençler

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    ben varım buyrun
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    https://www.sozcu.com.tr/2018/otomotiv/yerli-uretim-civic-sedan-yenileniyor-2802095/amp/

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandelis

ben varım buyrun
    acaba yakıt ve performans olarak bilgi verme şansınız varmıdır? özellikle 9 ileri şanzıman konusunda yorumları merak ediyorum teşekkürler

• Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Hocam rs sahibi olarak hangi sehirdesiniz? Ve sehir ici kaç yakiyor. Bende fb7 kasa civic imi satip bu kasa rs almayi dusunuyorum. Sizce yakit olarak uzer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: memet7991

Hocam rs sahibi olarak hangi sehirdesiniz? Ve sehir ici kaç yakiyor. Bende fb7 kasa civic imi satip bu kasa rs almayi dusunuyorum. Sizce yakit olarak uzer mi
    Yakıt takıntınız varsa üzer 9-11 LT arası alıyordu İzmir de arkadaşlarım. Yok ben zevke hafta 1-2 az km yapcam dersen alın bende eco dan geçmeyi planlıyorum ara ara ama yakıt aklıma gelince vazgeciyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

https://www.sozcu.com.tr/2018/otomotiv/yerli-uretim-civic-sedan-yenileniyor-2802095/amp/
    2019'un sonunda makyaj ile özellikle motorda büyük değişiklikler olacak diyor. Atmosferik + LPG satışları çok iyi gittiğine göre bu motoru kaldıramazlar. 1.5 turbo az satılsa bile prestij için kaldıracaklarını zannetmiyorum. 1.0 turbo motoru mu getirecekler yoksa hibrit versiyonu mu çıkacak zaman gösterecek.

• memet7991 kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/civic-rs-yakit-tuketimi--134904467#134904467
  • Arkadaşlar selamlar,

Civic RS ile aranıza katılmış bulunmaktayım, aracı almadan önce 3 defa test sürüşü yaptım, aracı her yönüyle beğenmiştim ancak CVT hakkında şüphelerim vardı, bilindiği üzere tam olarak geçer not alamamıştı kullanıcılardan, bahsedildiği üzere performansı biraz törpülese de ben kullandığım süre içerisinde memnun kaldım, ZF olsa tadından yemezdi orası ayrı konu ancak çok sorun oluşturacak bir durum olmadığını düşünüyorum, şahsi görüşüm keyif veren bir otomobil olmuş, özellikle direksiyon hassasiyeti çok hoşuma gitti, düz gidiş ve virajlarda direk tepkili hissiyatı güven verici, bunların dışında aracın yol tutuş performansı, konforu, yalıtımı eski nesillerine göre çok daha başarılı diyebilirim. Yakıt konusunda ise, biraz gazlamayı seven birisi olarak sürekli şehir içinde kullandığım süre içerisinde şu an 10 litrelerde civarında seyrediyor, belirli bir km sonrasında 8,5-9 LT arasına indirebilirsem benim için yeterli olduğunu düşünüyorum.

• Alexx06 A kullanıcısına yanıt
    10 lt çok iyi bir rakam dizel otomatik inan 8,5 9 litre yakıyor şehir içi

• Alexx06 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, çok kısa zamanda CVT'ye alışacaksınız :)
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Hocam dizel için çok değil mi bu değerler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.