Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CARDRİVER06

Haftasonu .Hergün Bursa Anadolu Lisesine Git gel yapacak araç
    (Pazartesi,Salı ve Haftasonları Hariç)

Devlet memuru haftada 3. Gün iş , sonra devlet niye batıyor
    Meslek liselerinde okul 3gün
    Vay anasını beee

Ne alakası var adamın derslerini 3 güne sığdırmışlar bilmeden yorum yapmayın.

Öğretmen dedected:) devlet memurunda 3 güne sıkıştırma diye birşey yok, ders olmasa da gitmek durumunda hadi 3 güne deş sıkıştı boş günde yapılması gereken nöbet? Yani herkes yolunu buluyor ;)

Nöbet boş günde mi yapılıyor :) adamın dersi azsa 3 güne sıkışabilir dersler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hondaprojason

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eskemre

otv meclisten gecmis, bence Rs bekleyen arkadaslar tekrar bir degerlendirme yapsinlar, cla, A4, 3.20 su anda 110-130 bandinda ikinci elde temiz, Rs yeni otv ile 120 olur en iyi ihtimal...

120 olmaz hocam bence. 120binin net fiyatı 57900 tl civarına geliyor. honda tr, spoiler ya da jantları çıkarır yine 55binin altına indirir kesinlikle. ya da 130-135bin olur. %74 ile 130binin fiyatı %45 ile 108bin.
    ötv'ye göre karar almak çok zor şu durumda. risk alan ya çok büyük kazanacak ya da çok büyük batacak... 'this is risk' bu hikayeyi bütün üniversitelerde anlatırlar...

Bu ham fiyatın 55bin durumunu kim kesinleştirdi?

Bence böyle birşey olmaz bugün 55bin seneye 60 olur

Kur bazında yaparlar en kötü yoksa dolar arttıkça araba fiyatını düşürmek zorunda kalacaklar falan

Veya 55 + aylık enf
    Gibi birşey olması gerekmez mi

hocam hiç bir şey kesin değil. ben sadece ortalıkta dolaşan oran ve fiyata göre yorum yaptım.

eğer fiyata göre vergi dilimi sistemi gelirse bence gelir vergisi dilimleri gibi, takvim yılına özel fiyat belirlenir. her yılın başında fiyat listesi güncellenir. örneğin 2017 yılı için 55bin tl net fiyatını sınır belirledik derler. 1 sene sonra, 2018 için 60bin tl net fiyat yaptık derler. bu şekilde her yıl değiştirilir diye düşünüyorum...

Yarın öbürgün resmi gazetede yayınlanır.

Eski Oran
    Yeni Oran
    Motor Hacmi 1.6 ve Altı Olan Araçlar
    55.000 TL ve altı %45 %45
    55.000 TL ve üstü %45 %74
    Motor Hacmi 1.6 - 2.0 arası
    160.000 TL ve altı %90 %90
    160.000 TL ve üstü %90 %120
    Motor Hacmi 2.0 üstü
    200.000 TL ve altı %145 %145
    200.000 TL ve üstü %145 %168

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanTorgut

quote:

quote:

quote:

quote:

otv meclisten gecmis, bence Rs bekleyen arkadaslar tekrar bir degerlendirme yapsinlar, cla, A4, 3.20 su anda 110-130 bandinda ikinci elde temiz, Rs yeni otv ile 120 olur en iyi ihtimal...

120 olmaz hocam bence. 120binin net fiyatı 57900 tl civarına geliyor. honda tr, spoiler ya da jantları çıkarır yine 55binin altına indirir kesinlikle. ya da 130-135bin olur. %74 ile 130binin fiyatı %45 ile 108bin.
    ötv'ye göre karar almak çok zor şu durumda. risk alan ya çok büyük kazanacak ya da çok büyük batacak... 'this is risk' bu hikayeyi bütün üniversitelerde anlatırlar...

Kur bazında yaparlar en kötü yoksa dolar arttıkça araba fiyatını düşürmek zorunda kalacaklar falan

Veya 55 + aylık enf

hocam hiç bir şey kesin değil. ben sadece ortalıkta dolaşan oran ve fiyata göre yorum yaptım.

eğer fiyata göre vergi dilimi sistemi gelirse bence gelir vergisi dilimleri gibi, takvim yılına özel fiyat belirlenir. her yılın başında fiyat listesi güncellenir. örneğin 2017 yılı için 55bin tl net fiyatını sınır belirledik derler. 1 sene sonra, 2018 için 60bin tl net fiyat yaptık derler. bu şekilde her yıl değiştirilir diye düşünüyorum...

Eski Oran
    Yeni Oran
    Motor Hacmi 2.0 üstü

Dur bi Cumhurbaşkanı onaylasın resmi gazetede yayınlansın kanun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Tesekkur ederim. 1 2 olayi aslinda soyle cocugum sarisin güneş vurunca sıkıntı yasiyoruz. Bende ondeki camlarda görüşün engellenmesini istemiyorum. 1 numara mi 2 numara mi derken böyle bir çözüm buldum. Filmler ayni ton olunca daha güzel gözukuyor kesinlikle haklisiniz.

Ben bayide yaptırdım. Söylediğiniz gibi görüşü kısıtlar diye,özellikle geceleri ön camlar koyu sevmiyorum lakin çocukta var bende,yazın gerekiyor.

Bayide açık,orta,koyu film vardı. Derece ve numaraları vardı ama kabaca böyleydi. Ben arkalara orta,ön yan camlara açık yaptırdım. Güzel oldu. 250 TL verdim sanırım.

2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

• quote:

Orijinalden alıntı: bbdd41

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhannn7

quote:

Orijinalden alıntı: korayu

ülkemizde 80-90 bin lira bandında araba alanların 1352 si doğru tercihte bulunmuş
    6 yanlış 1 doğruyu götürmez

Haklısın kardeşim. O araçların çoğu şirketlere satılıyor zaten ve büyük çoğunluğu da dizeldir. Hiçbir şirket sahibi şirketine civic almaz, civic i yalnızca kullanıcıları alır. Bunu paylaşan şahıs bu durumdan belliki bihaber

valla şahıs mı alıyor, şirket mi alıyor o diğer araçları bilemeyiz ama ilk ay 1352 adet satış rakamı yeni çıkan bir araç için hiç de iyi bi rakam değil..

Hocam üretime lansmandan 15 gün önce başlarlarsa olacağı bu kadar. Baksanıza almak isteyenlerin bir çoğu 2-3 hafta sıra bekliyor. Ben bile 21 ekim de kapora verdim araç bu sabah geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeaegean

elegance eco beyaz aracım bugün geldi bursa inallar plaka vs yarın biter diye düşünüyorum.Yaklaşık 30-40 araç gelmişti bir çoğu eco 2-3 gün içerisinde trafikte bolca yeni civic göreceğiz araçların bir çoğu beyaz.

Aynen, İzmir Çamkırana da yeni geldi. Araçları koydukları otoparkı gördüm, bir iki tane siyah, gri, füme, gerisi beyaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGedik

Meraklisina civic si manuel 6 ileri sport modlu 1.5 litre 190 beygir(200 beygir ustude olabilir).Burda coupe si var ama sedan da olacak (coupe be four door diyor,hatchback yok diyor)dedi.Arac delici.Arka eksoz cikisi Lamborghini lerdeki gibi.

https://youtu.be/E_34Jh4RFAQ

Spoyler ararken gördüm. Japonlarda 220 turbo var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bbdd41

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: korayu

ülkemizde 80-90 bin lira bandında araba alanların 1352 si doğru tercihte bulunmuş
    6 yanlış 1 doğruyu götürmez

Haklısın kardeşim. O araçların çoğu şirketlere satılıyor zaten ve büyük çoğunluğu da dizeldir. Hiçbir şirket sahibi şirketine civic almaz, civic i yalnızca kullanıcıları alır. Bunu paylaşan şahıs bu durumdan belliki bihaber

valla şahıs mı alıyor, şirket mi alıyor o diğer araçları bilemeyiz ama ilk ay 1352 adet satış rakamı yeni çıkan bir araç için hiç de iyi bi rakam değil..

Hocam üretime lansmandan 15 gün önce başlarlarsa olacağı bu kadar. Baksanıza almak isteyenlerin bir çoğu 2-3 hafta sıra bekliyor. Ben bile 21 ekim de kapora verdim araç bu sabah geldi.

2-3 hafta yine en iyi ihtimaller, 45-50 gün süre verilenler var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Veya 55 + aylık enf

Eski Oran
    Yeni Oran
    Motor Hacmi 2.0 üstü

Böyle olursa vatandaşa yarar gibi

Mecbur 55 altına düşecek birçok model veya üst dilimdekilerde bir alt dilime sokma yarışı olacak gibi

Lakin tersine iyice boş paketler dilim altında üstündekilerde özellik konursa şaşmamak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vay anasını beee

Öğretmen dedected:) devlet memurunda 3 güne sıkıştırma diye birşey yok, ders olmasa da gitmek durumunda hadi 3 güne deş sıkıştı boş günde yapılması gereken nöbet? Yani herkes yolunu buluyor ;)

Evet yönetmelik gereği boş günde yapmadı gerekir , 8 saat derse giren öğretmen dersemi girecek nöbet mi tutacak yoksa derse girmeyen öğrencilerle, ders dışı sorunlarla mı ilgilenecek

Nöbet ders olmayan veya en az ders olan güne yazılır ama ülkemin yatan memuru bunu kabul etmez en çok ders olan güne
    İster ki diğer günler hiç okula gelmeden evde yatabilsin ;)

Adamın dersi azsa eğitim ve öğretim iki kademe ya
    Geçecek çocuklar ile ilgilenecek onları sosyalleşecek , beraber olup onları eğitecek
    Ders bitti kaçıp eve dizi başına oturmayacak

Kısaca öğretmenlerde 657 ye tabii dair ve 8-17 çalışma saatlerinde okulda bulunmak zorundadır dersi olsun veya olmasın

Ülke böyle kaç git yapan öğretmenlerin yetiştirdiği bu nesille gerçekten beklenenden çok ilerde
    Öğretmeni okuldan kaçan öğrenci okulda Durur mu ?

Ayrıca nöbet için artık para alıyor öğretmenler
    Dolu gününde nöbet tutum diye parsını alan öğretmenin aldığı para helal mi?
    3 güne sıkıştırılan derse 8 saatte dersi anlatan hoca %kaç verimle ders anlatabilir
    5. Saatten sonra zaten iptal beyin gitmiş gerisi çocuklara çobanlık , niye ? Ertesi gün okula gelmemek kaytarmak için ;)

Hocam anlatma bunu bize yani öğretmensin anladık ama haklıya haklı diyin yahu ne var

Ben her gün okuldayım zaten ama sizin belirttiğiniz yönetmelik okullarda işlemiyor boş gününde nöbet tutan öğretmen olmaz. En az dersinin olduğu gün olur genelde sizin de söylediğiniz gibi. Ayrıca 18 saat dersi olan adamı da 5 gün okulda tutmanın anlamı yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vay anasını beee

Evet yönetmelik gereği boş günde yapmadı gerekir , 8 saat derse giren öğretmen dersemi girecek nöbet mi tutacak yoksa derse girmeyen öğrencilerle, ders dışı sorunlarla mı ilgilenecek

Nöbet ders olmayan veya en az ders olan güne yazılır ama ülkemin yatan memuru bunu kabul etmez en çok ders olan güne
    İster ki diğer günler hiç okula gelmeden evde yatabilsin ;)

Adamın dersi azsa eğitim ve öğretim iki kademe ya
    Geçecek çocuklar ile ilgilenecek onları sosyalleşecek , beraber olup onları eğitecek
    Ders bitti kaçıp eve dizi başına oturmayacak

Kısaca öğretmenlerde 657 ye tabii dair ve 8-17 çalışma saatlerinde okulda bulunmak zorundadır dersi olsun veya olmasın

Ülke böyle kaç git yapan öğretmenlerin yetiştirdiği bu nesille gerçekten beklenenden çok ilerde
    Öğretmeni okuldan kaçan öğrenci okulda Durur mu ?

Ayrıca nöbet için artık para alıyor öğretmenler
    Dolu gününde nöbet tutum diye parsını alan öğretmenin aldığı para helal mi?
    3 güne sıkıştırılan derse 8 saatte dersi anlatan hoca %kaç verimle ders anlatabilir
    5. Saatten sonra zaten iptal beyin gitmiş gerisi çocuklara çobanlık , niye ? Ertesi gün okula gelmemek kaytarmak için ;)

Hocam anlatma bunu bize yani öğretmensin anladık ama haklıya haklı diyin yahu ne var

Ben her gün okuldayım zaten ama sizin belirttiğiniz yönetmelik okullarda işlemiyor boş gününde nöbet tutan öğretmen olmaz. En az dersinin olduğu gün olur genelde sizin de söylediğiniz gibi. Ayrıca 18 saat dersi olan adamı da 5 gün okulda tutmanın anlamı yok.

Boş günde okulda olmayı okulda tutmak gören bir öğretmen, okulda niye dursun ki

Neyse hocam öğretmen öğretmendir boşluğu buldumu kaçar, en dolu gününe nöbet ister , zil çaldığında işi başlayıp zil çaldığında görevi bitti sanır

Sonuçta bu öğretmende bu ülkeden çıkıyor böyle yapması çok doğal

Kişi herkesi kendisi gibi zannedermiş.

• Selamlar bende araç alma arefesindeyim 78.000tl düz elegance civic alasım var fakat forumlarda o paraya civic mi alıcaksın git dizel al o kadar para verip avm'ye giremedikten sonra ne yapayım ben o aracı , motoru çok kötü hala bu motor var yıllardır alınmaz bi tipi var tarzında yorumlar var fakat bu fiyata bu donanımda bunun yerine alacağım araçta elantra var hyundai imajı tereddüt ettiriyor , astra var yeni kasası çıkacak 3 ay sonra araba eskiyecek , focus var o da 1 yıl sonra kasa değiştirecek ve içi dar bir de tucson var 2-3 lira fazlasına tereddütte kaldım araç sahipleri ne derler merak ediyorum mavi rengi var kafamda araçtan memnun musunuz değer mi gidişi nasıl sollama yaparken üzüyor mu uzun yolda rahatlıkla kaça çıkıyor bir kaç test izledim son sürat filen araba çıkıyor 200+ ama sol yapıp basıp tekrar sağ geçişi korkutuyor mu güven mi veriyor testlerde izlediğimde bende kalan izlenim araç diri tek parça konforlu geniş fakat hantal tarzında oldu kullanıcı yorumlarını merak ediyorum

• şu spoiler da fena görünmüyor

2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

• Selamlar exetucive lpgli mi gelen araç ben lasman günü kaparo verdim lâkin hâlâ araç yok ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerusalema

Selamlar bende araç alma arefesindeyim 78.000tl düz elegance civic alasım var fakat forumlarda o paraya civic mi alıcaksın git dizel al o kadar para verip avm'ye giremedikten sonra ne yapayım ben o aracı , motoru çok kötü hala bu motor var yıllardır alınmaz bi tipi var tarzında yorumlar var fakat bu fiyata bu donanımda bunun yerine alacağım araçta elantra var hyundai imajı tereddüt ettiriyor , astra var yeni kasası çıkacak 3 ay sonra araba eskiyecek , focus var o da 1 yıl sonra kasa değiştirecek ve içi dar bir de tucson var 2-3 lira fazlasına tereddütte kaldım araç sahipleri ne derler merak ediyorum mavi rengi var kafamda araçtan memnun musunuz değer mi gidişi nasıl sollama yaparken üzüyor mu uzun yolda rahatlıkla kaça çıkıyor bir kaç test izledim son sürat filen araba çıkıyor 200+ ama sol yapıp basıp tekrar sağ geçişi korkutuyor mu güven mi veriyor testlerde izlediğimde bende kalan izlenim araç diri tek parça konforlu geniş fakat hantal tarzında oldu kullanıcı yorumlarını merak ediyorum

güzel kardeşim 78 e sıfır c sınıfı adam akıllı dizel araç yok bir kere bunu unutmasın o arkadaşların. 78 varsa dizel işini geçeceksin. benzinli bakacaksın ama yine adam akıllı sıfır benzinli ve donanımlı araç o fiyatlara neredeyse yok, birkaç tercihin olabilir ve onlar içinde de en iyisi yeni civic dir. hantal falan diyenlere hiç inanma, cvt hantal diyorlardı video çektik izlettik akıllandılar, sen zaten düz vites alacakmışsın, onda endişe etmeni gerektirecek hiçbir husus da bulamazsın. araç gayet seri, kilosu artmış dediler fakat bu artış nerede hiç anlaşılmıyor, senin kafan rahat olsun. forumda aracını teslim alan diğer arkadaşlardan da bilgi alabilirsin

• quote:

quote:

Selamlar bende araç alma arefesindeyim 78.000tl düz elegance civic alasım var fakat forumlarda o paraya civic mi alıcaksın git dizel al o kadar para verip avm'ye giremedikten sonra ne yapayım ben o aracı , motoru çok kötü hala bu motor var yıllardır alınmaz bi tipi var tarzında yorumlar var fakat bu fiyata bu donanımda bunun yerine alacağım araçta elantra var hyundai imajı tereddüt ettiriyor , astra var yeni kasası çıkacak 3 ay sonra araba eskiyecek , focus var o da 1 yıl sonra kasa değiştirecek ve içi dar bir de tucson var 2-3 lira fazlasına tereddütte kaldım araç sahipleri ne derler merak ediyorum mavi rengi var kafamda araçtan memnun musunuz değer mi gidişi nasıl sollama yaparken üzüyor mu uzun yolda rahatlıkla kaça çıkıyor bir kaç test izledim son sürat filen araba çıkıyor 200+ ama sol yapıp basıp tekrar sağ geçişi korkutuyor mu güven mi veriyor testlerde izlediğimde bende kalan izlenim araç diri tek parça konforlu geniş fakat hantal tarzında oldu kullanıcı yorumlarını merak ediyorum

güzel kardeşim 78 e sıfır c sınıfı adam akıllı dizel araç yok bir kere bunu unutmasın o arkadaşların. 78 varsa dizel işini geçeceksin. benzinli bakacaksın ama yine adam akıllı sıfır benzinli ve donanımlı araç o fiyatlara neredeyse yok, birkaç tercihin olabilir ve onlar içinde de en iyisi yeni civic dir. hantal falan diyenlere hiç inanma, cvt hantal diyorlardı video çektik izlettik akıllandılar, sen zaten düz vites alacakmışsın, onda endişe etmeni gerektirecek hiçbir husus da bulamazsın. araç gayet seri, kilosu artmış dediler fakat bu artış nerede hiç anlaşılmıyor, senin kafan rahat olsun. forumda aracını teslim alan diğer arkadaşlardan da bilgi alabilirsin

aynı özellikle kullanıcı yorumlarını merak ediyorum mavisi çok hoş duruyor aşırı agresif araç beğendim 1-2 haftaya aranıza katılabilirim araç sahiplerinin yorumlarını bekliyorum araçla ilgili

• xendaba kullanıcısına yanıt
    Senin görüşlerine genelde katilmasam da bu defa bir + verdim.

• quote:

quote:

quote:

aynı özellikle kullanıcı yorumlarını merak ediyorum mavisi çok hoş duruyor aşırı agresif araç beğendim 1-2 haftaya aranıza katılabilirim araç sahiplerinin yorumlarını bekliyorum araçla ilgili

forumda daha düz vites alan olmadı

• Arkadaşlar kauçuk paspas bakıyorum, eski kasanın ki oluyor mu yoksa bunların tabanı başka mı? Ayrıca 3D olsun istiyorum, kenarlardan daha az toz alır gibi. Fikri veya alışverişi olan var mı ??
  • Motorine 9 kuruş zam gelmiş Lpg arayı açıyor
  • 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.