Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece Rs ve Hb satışları günde üç taneyi geçer, ayda birkaç bin tane satan Civic içerisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
  • Bizim millet LPG hastası olduğu için hangi aracı alırsa alsın LPG taktirdigi için Civic in çok satılması normal. Adamın biri başka bir forumda dizel araca LPG takıyoruz demişti. O kadar abartmış millet. Bense hayatımda hiç LPG kullanmadım. Ya benzin ya mazot...

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

allala cok ilginc

bu 12 gunluk izinde ne olduysa, hacklendi mi nedir, c+ olan, bmw 5 sinifiyla karsilastirilan rs, bir anda siradan bir sedan olmus

hayirdir insallah
    Kedidir kedi

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Orta sınıf araçlar D sınıfı araçlardir. RS C sınıfı araç. RS'yi bir şey zannetmiyorum çünkü hiç binmedim, bilmiyorum. RS'yi kötülemene şaşırdım. Ben zengin değilim senin gibi lux tabir ettiğin araçlara bilmemem. RS'ye binmem.
    Orta sınıf D Sınıfı mı ?????

Neyyyyyyy

BMW 5 serisi - Mercedes E falan orta halli demekki ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Honda gibi yeşilci cevreci gecinen bir markaya bu co2 salinim değerlerini ben yakistiramadim. Bu kasa ilk ciktiginda bir arkadas yine burada yazmisti basınçlı yikama makinesi boyayi çizdi diye. Efendim su bazlı boya kullanıyor cevreye duyarli vs diye ilginc savunma yapanlar vardı. Eer hani nerde kaldi çevrecilik. Demek ki hersey para para para.
    Hatta geçtiğimiz yıl dizel mevzusu gecince honda dizel defterini kapadı artik benzinli den sonra elektrikli gelir diyenler vardi sahi o arkadaslar konuyu terk ettiler galiba.
    Sen de iyice zor sorular soruyorsun , iyice çığrından çıktın , gelir çizerler BMW bi görürsün bak.

• xendaba kullanıcısına yanıt
    Meshur bir cocuk vardi hani hep type r nsx fotograflari falan paylasan güncel nicki ne acaba? Hani ban yedikce başka nickle gelirdi.

• xendaba kullanıcısına yanıt
    Pardon en az D diyecektim. Yanlış yazmışım.

• Adamım mesajlarını silmemiş, uzaklaştırma almış. Admin mesajlarını silmiş. 1 hafta içinde düşer buralara... Onsuz buranın hiç tadı tuzu yok.

• Merhaba, hodanin civic e koydugu yeni 1.6 dizel 120 hp motor ile hrv ye koydugu 1.6 dizel 160 hp motor teknik olarak ayni mi. Yada arada sadece turbo boyut farki mi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Bu soruna cevap verecek olan arkadaşımız maalesef 1 haftalık nezarethanede...

Acil Stop da yok. Tatilden dönüyor yolda falan mı acaba? Bu kadar uzun süre ayri kalmazdi buralardan.

bi de soruyodun 3 gun varsin 5 gun yoksun diye

simdi anladin mi niye
  • Merhaba avantajlı fiyat veren bayi varmı acaba bildiğiniz otm exe için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Tek eğlence kaynağımız vardı o da yok artık.

Ne yapalım bekleyeceğiz...

• sayili gun cabuk gecer
  • Selam arkadaşlar,
    Uzun zamandır yazmıyordum. Daha önce dediğim gibi Honda'cılar foruma sorun için değil sorun pek çıkmadığından muhabbet etmek için gelir.
    Elegance tüplü ve öfkeli aracım 30.000 km'yi geçti. Şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tuvaletine girseniz kusacağınız en ucuz istasyonlardan LPG almaya devam ediyorum, yakıtla ilgili bir sorunla da karşılaşmadım. Yakıt ekonomisi olarak bu araçtan çok memnun kaldım, dizellerle aynı bazen de daha az yakıyor. Fiyat performans olarak hakkını veriyor, dizele fazladan para vermeye hiç gerek yokmuş gerçekten.
    Direksiyon, yol tepkileri çok iyi. Uzun süre başka bir araç düşünmeyeceğim.
    Negatif diyebileceğim bir şey, servis bakım ücretlerinin kalın kaçması. standart bakımlar 800-900 gibi.
  • Dostlar 2018 RS sahibiyim ancak son zamanlarda USB içerisine 800 tane mp3 attığımda bunların ancak 400 tanesini görmeye başladı. Bilgisi olan var mı konuyla ilgili.
  • Cumali999 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 20bin bakımına götürdüm. 1050tl dediler ama 930tl aldılar. İşçilik ücreti çok yüksek 450tl kadar. Herhalde bundan kıstılar bilemedim :)

• Hondada seramik kaplamaya 1.500 tl para istediler 3 yil garantili ne diyorsunuz ?

• 
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.