Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11041105110611071108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaw şevo cins bir marka hakkaten. yani bunlar 2008 krizinde cortladı iflas ettiler amerikada satış 1. likleri falan da yok ayrıca. amerikada honda toyota at başı gider. hani şevo nedir tamam ikon bir markadır ama teknolojiye ayak uyduramadılar arabaları ağır, artık dünya başka bir yöne gidiyor fosil yakıtlar bitecek yenilenebilir enerjiye kafa yoruyo markalar özellikle honda toyota falan. yani şevo yeniliklere ayak uydurmakta zorlanıyor.
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Hocam zf de sıkıntı olmasi degil. Ekonomik maliyet icin. Kendi geliştirdiği sanzumana dönüyormuş honda. Yukarida yazilandan alintidir

"önceki dokuz hızlı şanzıman ZF'den satın alındığı için bu geçişin finansal açıdan mantıklı olduğunu belirtiyorlar. Yeni şanzıman ise Honda'nın kendi bünyesinde, ABD'nin Georgia eyaletindeki Honda Precision Parts tesislerinde geliştirildi. "

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Led farlarda, far yıkama ve otomatik seviye ayari Mecbur değil yani olmasa da Tuvturk Muayeneden gecer ama. Far yükseklik ayari olmamasi ilginc. Arabaya birkac kisi Binip bagaji da yuklersek farlar mumkun değil yolu göstermez.

Belki aydınlatma açısı geniştir.o zaman sorun olmaz birde şu var.aynı sorunu ben yaşıyorum. aracımın klavuzunda 4 yolcu +bagaj durumunda arka tekerleklerin basıncını 6 psi yükseltmem gerektiği yazıyor ,seyehat ederken bende öyle yapıyorum sorun kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

boyle ilkel cozum mu olur?
    bunu manuele yazarken utanmamislar mi?
    ama 0-100 0-200 bmw den iyiydi pardon :)

Üşenmedim gittim kitapçığı aldım. Otm far ayarı varmış. Ama yolda bana pek de varmış gibi gelmedi. Bant yapıştırın olayı ise trafiğin akış yönü değiştiğinde yapılacak durummuş.

• araç ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmengel

hahaha binin gitsin ya bundan önceki suberpime 6 sene deli dolu bindim banamısında demedi aslanım :D eskiden özenirdim şimdi umrumda değil arkadaşın dediği gibi ben arabaya sahibim o bana değil.

Arkadaş fanatizm demiş de yanılıyor, bu başka bir şey... kişinin arabasını sevmesini ve korumaya çalışmasını anlarım, onca para veriyor. Ama o arabanın üstündeki ambleme olan sevdayı anlayamıyorum. Nasıl bir ruh halidir! Çözmek zor.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    honda da işler iyi gidiyo anlaşılan. son kasa civici dünya genelinde iyi sattılar. bizde de 2 ayda 6 bin küsür satmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

ZF de ne sıkıntı var ?

Dünyada Aisın ile birlikte en sorunsun şanzıman teknolojisine sahip firmadır ZF...

Hocam zf 9 (range Rover evoque) kullandım 1 hafta. Şehir içinde özellikle her vites değişimini hissettiriyor. Tam otm olup da bu kadar şanzımanla konuştuğum başka bir araç olmamıştır. Ayrıca Google a yazarsanız ilgili problemleri görebilirsiniz. Çamur at izi kalsın olayı değil yani. Ama zf8 için aynı şeyi söylemem. O gerçekten pürüzsüz bir şekilde değişim yapıyor.

• quote:

eyvallah hocam aracınızda hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binin. 3 kademeli geri görüş dediğinize göre executive aldınız ?

Teşekkür ederim hocam. Daha iyileri sizn olsun. Evet exe aldım aracı.

n11'de Honda Civic Fc5 Ledli Sis Farı Çerçevesi ŞNTden seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

http://urun.n11.com/diger/honda-civic-fc5-ledli-sis-fari-cercevesi-sntden-P164829084

Şu ürünü de eklemeyi düşünüyorum açıkçası.

• umutsirvan kullanıcısına yanıt
    şnt garage ı şahsen bilirim. hatta facebook grubumuz var burda paylaşmam doğru olurmu bilmiyorum. iyi bir esnaftır. hayırlı olsun. ama bence araç orjinal daha güzel.
    rs mi aldin?
    hayirli olsun
  • warmengel kullanıcısına yanıt
    Honda

• dostum honda da hangisi civicmi fb7 mi fd6 mı
  • quote:

şnt garage ı şahsen bilirim. hatta facebook grubumuz var burda paylaşmam doğru olurmu bilmiyorum. iyi bir esnaftır. hayırlı olsun. ama bence araç orjinal daha güzel.

Zevk işte hocam. Ben seviyorum araçla ufak tefek oynamayı tabi abartıya kaçmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

rs mi aldin?
    hayirli olsun

Yok hocam exe aldım. Arada ben alırken 20 bin TL fark vardı. Ayrıca yakıt olarak üzülmek de istemedim. O rakamlara çıkacak olsam forester düşünürüm açıkçası.

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Hocam CarPlay benim için de oldukça önemli bir konuydu fakat durumu ben de anlamadım. Geçen hafta Antalya Honda ya sordum st yok kesinlikle Dedi, dün tekrar gittim başka Bi temsilci var ben kendim açtım Dedi. Kafam iyice karıştı bugün de inalları aradım var Dedi usb ile bağlanınca direk çalışıyor Dedi. Bunun bilgisini Nasıl netleştirebiliriz ?

• warmengel kullanıcısına yanıt
    Rahmetli babamdan kalma ED2 kasa civic

degmez 20 bine
    yakiti uzer o kesin
    dogru secim bence
  • ambassador1103 A kullanıcısına yanıt
    hondayi arayip sormak lazim
    ya da tekrar bi bayi ziyareti
  • Allah rahmet eylesin. kazasız belasız.
  • 
Sayfa: önceki 11041105110611071108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.