Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16781679168016811682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: limasollu naci

Bunun aynısından bizim araçta da var ve daha 250kmdeyken falan olmuştu. Fotoğraf atabilirseniz karşılaştırmak isterim ve cevap verebilecek varsa ben de merak ediyorum.
    yarın akşam atarım dostum, bizdeki kedi tırmalaması gibi kedi tırmalaması bile olabilir
  • Arkadaşlar, Honda civic eco executive 2018 veya 2019, Hondanın 30 bin TL, 12 ay sıfır faizli en uygun fiyatı hangi bayiden alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baybars Sultan kullanıcısına yanıt
    sakarya bayı emre bey .bırazda agla yanlız para zaten yok borç harç alıcam de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askala

Merhaba arkadaşlar. Az önce 2018 eco exe otm sıfır için 135000 tl fiyat aldım. Nasıl sizce ? İkinci el ile sıfır arasında gitgellerdeyim :( ama ikinci elde de 115-120 bandında temiz araçlar var.. Önerilerinize açığım :)
    0 parayi verdikden sonra elegance dizel oto al hocam

Donanimi yeterli zaten elegance inda , zf9 gibi muazzam bir sanziman .

Lpg ekonomik olabilir ama sorun cikartirsada ugras babam dur . Herseyi gectim bagajda bir bombayla gezmek bana mantikli gelmiyor.

• Ben de Cuma günü füme renkli dizel otomatik elegance aracımı teslim aldım.
    Damla en iyi teklifi verdi:
    138.500₺ + 1400₺ nikelaj pakedi ile 139.900₺.
    138.5 40.000₺ kredili isterseniz 146 diyor.

Şu an tek memnuniyetsizliğim Car play olmaması. Yine telefon askı aparatı almak gerekecek

• Yaya güvenlik sistemi zimbirtisi var dizellerde de

• Bugün otoparktan çıkarken, aracı beklemeyeyim yanından geçeyim dedim. Kaldırımın köşe taşına ön lastiği vurdum... Lastiğin yanağından bir parça kalkmış kesilmiş jantıda sürtmüşüm. Lastiği jantı değiştirmek gerekir mi. Uzun yolda sıkıntı çıkarır mı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam94 -- 29 Ocak 2019; 12:43:24 >

• Selamlar,

Civic ile geçtiğimiz hafta araç ile giderken, görmediğim çukura ortalama 30-40 km hızla sağ ön tekeri düşürdüm ve küt diye ses geldi. İnip baktım bir sorun yoktu. Sonra bir, bir buçuk saat bir yerde durduk ve hareket ettik. Hareket ettikten 15 dakika sonra sol ön tekerden metal sürtmesi gibi bir ses geldi. İndim baktım bir sorun göremedim. Hızlanınca ses gitti ve bir daha hiç gelmedi ses. Vakit darlığından servise gidemedim. Bu videodaki gibiydi ses. Sizce sorun ne olabilir? Taş, tel gibi bir şey girmiş olabilir mi?

• Kıştan yaza çıkarken eğer yazlık lastiklere geçerseniz balans dışında rot da yaptırın. Lastikciniz size jantın eğik ya da düzgün olup olmadığını söyler.

Araçlarınızı tazyikli su ile yikadiginizda bagaj sensör arızası ile karşılaşan oldu mu?

• Herkese selamlar bende aranıza HB elegance araçla katılacağım şuan işlem kısmındayım. Okuyayım dedim ama arada çok kıl tüy muhabbet dönmüş millet birbirini taşlamış Benim merak ettiğim yedek parça durumu nasıldır ve hb versiyonunu nasıl bilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • touristnerd T kullanıcısına yanıt
    Fakirliğin gözü kör olsun, param olsa HB dizel otomatik alırdım. 😂 😂 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: adam94

Bugün otoparktan çıkarken, aracı beklemeyeyim yanından geçeyim dedim. Kaldırımın köşe taşına ön lastiği vurdum... Lastiğin yanağından bir parça kalkmış kesilmiş jantıda sürtmüşüm. Lastiği jantı değiştirmek gerekir mi. Uzun yolda sıkıntı çıkarır mı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Resimlerden jantta da hasar var gibi görünüyor. Yeni lastikle o kısımlardan hava kaçırabilir ayrıca yüksek hızlarda titreme yapabilir. Jant ve lastiği değiştirmeniz en iyisi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 29 Ocak 2019; 20:48:18 >

• quote:

Bugün otoparktan çıkarken, aracı beklemeyeyim yanından geçeyim dedim. Kaldırımın köşe taşına ön lastiği vurdum... Lastiğin yanağından bir parça kalkmış kesilmiş jantıda sürtmüşüm. Lastiği jantı değiştirmek gerekir mi. Uzun yolda sıkıntı çıkarır mı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

Jant'ı değiştirmeniz sağlıklı olacak.

• Fc5 2016 sonrası için krom cam çıtası , eşik
    Pmden ulaşabilirsiniz arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Jantta sıkıntı olacağını zannetmem ama lastik kesinlikle değiştir derim aynı şekilde benim aracın lastik yanağında bu şekil kalkma oldu, dış etken sonucu tabiki... lastiği içim rahat etsin diye değiştim araç daha 10000km deyken. Birde lastiğin en hassas ve zayıf noktası yanak kısmı bildiğiniz üzere hiç riske girme can taşıdığını unutma kardeşim allah beterinden korusun ufak sorunlar bunlar...

• Ön-arka animasyonlu Led sis farını yakın zamanda serviste taktiran olduysa fiyat paylaşabilir mi? Ya da fiyat alanlar..

• Arkadaşlar selam, göçük mevzusu 2018 modellerde bitti mi ? Bu sorun kalmadıysa artık dizel otomatiğini öneriyor musunuz ?

Objektif yorumlarınızı bekliyorum.
  • 2018 modellerde göçük sıkıntısı bitti bende ağustos üretimi var. Kasım ayında aldım, araç 1500 kmde herhangi bir sıkıntı yaşamadım, araç otomatik gayet kullanışlı ancak şunu belirteyim, çok soğuk havalarda 3 4 derece ve altı için konuşuyorum çok şehir içi biraz fazla yakıyor ama havalar şu anda 11 14 derece arası seyrediyor yakıt şehir içi neredeyse 1.5 litre belki 2 lt kadar düştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, civic sport plus kullanıyorum. 1 haftadır havalandırmadan tısss diye ses çıkıyor. Havalar 1 haftadır istanbul da ısındıktan sonra önce çok önemsemedim ama şu anda rahatsız olmaya başladım. 10bin bakıma 25 gün önce girdi araç, orda da bir sorun yoktu. Bu durumu yaşayan var mı

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam, dizrl isininca verimli oluyor birde sehiricinde biraz fazla yakmasi normal hele birde e5 tarfigine giriliyorsa tamam :) ama start stop var degil mi, bari istanbul trafiginin ceremesini cuzdanimiz cekmesin

• 
Sayfa: önceki 16781679168016811682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.