Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bbdd41

Civic HB ler hava yastığı güncellemesi ile 5 yıldıza kavuştu...

Göçen kaportayla 5 yıldız yine de iyi almış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb göçmüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Bunların hepsi yapıldı ama malum firma o kadar duyarsizlasmis ki hala gelen müşterilere "hepi topu 120 araçta var .Onlar da çağrıldı,facebooktaki gurubun kurucuları bizden bedava araç talep etti "gibi palavralarla insanları kandırmaya devam ettiklerine şahit oluyoruz .Bir defasında bir arkadaş alıcı gibi arıyor bunları gocuk muhabbetini soruyor karşıdaki bayan 6.aydan sonra satılan araçlarda yok eskidendi diyor .Arkadaş da peki geçen ay aldığım civicte niçin var diye sorunca telefon yüzüne kapatılıyor.

Işte bunlar böyle insanlar

Büyük firma aracının hatasının arkasında durabilen firmadır

Ulaşabildiğim herkese ulaşıp bunların maskesini düşürmek de bizlere kalıyor

Almayın aldırtmayın

Merhaba

Ben de sunroof'da oluşan yırtıkla ilgili garantiden değişim talep ettim kabul etmediler. Elimde daha önce aynı problemi yaşayan birinin açtığı ve kazandığı dava var. Emsal göstererek noterden ihtar çektim ihtarnameyi almamışlar bile. Ben de tüketici mahkemesine dava açtım. 1 sene sürer dediler ama vazgeçmem. Göçük sorunu olan arkadaşlar neden bir araya gelip dava açmıyorlar? Honda duyarsızsa anlayacağı şekilde uyarmak lazım değil mi? Geçen arabamı servise götürdüm. Göçük sorununu sordum. O kadar arabada yok dediler zaten Honda bir bant geliştirdi dedi oradaki arkadaş. C stünuna içten yapıştıracaklarmış. Çözüm bunu bulmuşlar. Göçüğü önlüyormuş. Büyük ihtimalle yeni araçlarda bu problemin olmamasının nedeni o bantın yapışık gelmesi. Yoksa düzelen birşey yok bence.

• Debor D kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz şeyler bu firma nezdinde şaşılacak şeyler değil

Göçük gurubumuz var .Orada cumhurbaşkaniligi danismanlarina kadar gidildi.Honda süre istedi bekledik ama sonuç yok.Su anda oradaki arkadaslar mahkemeye veriyorlar .En kısa sürede ben de gidecem mahkemeye .

Bunlara söylenecek çok laf var ama burada ağzımı bozmak istemiyorum.Sinirlerime hakim olamam diye inanın servise gitmiyorum.Cünkü biliyorum kendimi .Hayatta katlanamadigim şey 5 para etmeyen insanların beni enayi yerine koymasıdır

Siz sunu demissiniz niçin mahkemeye gidilmiyor

Sizce bu ülkede adalet olsa bunlar müşterilerine bu şekilde davranabilirler mi?

Bakın ihtar çekmişsiniz kaale almamışlar

Adaletin kılıcı keskin olsaydı o ihtarla o bayi tutuşurdu

Mahkemeye gitsen seneler süreceğini biliyorlar

O geliştirdikleri bandida münasip yerlerine yapistirsinlar

Ben 110 bin para vermişim

Bantla mi yapacaksın gönlümü

• Honda zam yapmış. Civic hb sport 110.250, civic sedan rs 123.950 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Bahsettiğiniz şeyler bu firma nezdinde şaşılacak şeyler değil

Göçük gurubumuz var .Orada cumhurbaşkaniligi danismanlarina kadar gidildi.Honda süre istedi bekledik ama sonuç yok.Su anda oradaki arkadaslar mahkemeye veriyorlar .En kısa sürede ben de gidecem mahkemeye .

Bunlara söylenecek çok laf var ama burada ağzımı bozmak istemiyorum.Sinirlerime hakim olamam diye inanın servise gitmiyorum.Cünkü biliyorum kendimi .Hayatta katlanamadigim şey 5 para etmeyen insanların beni enayi yerine koymasıdır

Siz sunu demissiniz niçin mahkemeye gidilmiyor

Sizce bu ülkede adalet olsa bunlar müşterilerine bu şekilde davranabilirler mi?

Bakın ihtar çekmişsiniz kaale almamışlar

Adaletin kılıcı keskin olsaydı o ihtarla o bayi tutuşurdu

Mahkemeye gitsen seneler süreceğini biliyorlar

O geliştirdikleri bandida münasip yerlerine yapistirsinlar

Ben 110 bin para vermişim

Bantla mi yapacaksın gönlümü

Haklısın davalar uzun sürüyor ama başka çare yok. Denemekte fayda var. Belki Honda avrupa ve japonaya yazmak lazım. Durup duruken çöken arabadan kaza sırasında nasıl güvenlik bekleyelim.

• Debor D kullanıcısına yanıt
    Yazdık defalarca

Gelen cvp muhatabiniz Türkiye

Japonları da onurlu bilirdik

• quote:

Hb göçmüyor..

Rs içinde öyle demiştiler , gruplarda Hb lerde de aynı sorunu olanlar var, belki arka kısım kısa olduğundan hepsinde olmuyordur ama , İngiltere üretimi bunda yok diyorlar ama aha bura göçmüş diye gösterilen videolar var ,

😬

• Ahhh ahh neden biliyormusunuz nasıl böyle davranabilmeleri??
    Biri göçük var dediğinde şurda herkes topa tuttu yemediği laf kalmadı , civic alan almayan herkes saydı sövdü nerdeyse Yok 6 yıl garantisi var yok sorunsuz vb Yahu para verip karşılığında ayıplı mal alan kişinin arkasında durmayıp firmayı korudu millet
    Üstüne gidip araç almaya devam etti Şimdi siz Honda olsanız Arabanız yamuksa yuvarlağa dönse bile Hale’n rahatça hak ettiğinden fazla ( bana göre ) fiyata satıldığını Hatta aracı alıp benim arabamda nasılsa yok diye diğer arabası göçenleri yalancı fitneci, diye sayıp söven bir kitleniz olsa niye düzeltesiniz ki??? Millet Honda’nın Avukatı olmuş saldırıyor , Yaaaa hesap döner sap döner diye bir laf var Zamanında mazlumun yanında olmayan lar şimdi ağlamamalı bence , bu sorunnerdeyse yıl olacak bariz biliniyor Bile bile lades dedikten sonra şimdi uzatmanın anlamınyok,İkinci eli şöyle böyle , 6 yıl garantisi var Hani nerde garanti ? Adam ihtara cevap vermiyor ?Göçüklü diye sağına soluna bakıp fiyat kırıyor millet yada almıyor haklı olarak , hani nerde 2.el?Bana sorarsanız göçükten daha önemlisi fren mesafesi ve güvenlik , kimse konuşmuyor çünkü taba durduğu yerde kimse bunu göçük gibi göremiyor Bu kadar feci fren mesafesi olan bir aracın tez elden yenilenmesi gerek ama
    Ne gerek var ki göçüklü möçüklü alan dolu piyasada onlar alsa 2 yıl ürettiğini satar Honda , gönüllü avukatları zaten iş başında
    Harbi siderya nerelerde görünmüyor işten mi çıkarttılar ne oldu ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Araç 9600km oldu. İlk defa bir depo LPG ile şehir dışında 380km, şehir içinde de 320km yol yaptım. Daha önce şehir içi 270-280km dayanıyordu.

10bin bakımı da yaklaşıyor. Bakalım Honda Ayışığı göçük dediğimizde ne cevap verecek :)
  • xendaba kullanıcısına yanıt
    +1
  • 1.5 turbo aracına açık hava filtresi ya da downpipe yaptıran oldu mu acaba?

• Arkadaşlar yorumları takip edemedim kusura bakmayın direk sorumu sormak zorundayım.

Amcam civic almış fc5 kasa anlattı biraz olayı grubunuz felan varmış sanırım.göçük olayını anladım herkes toplanmış sanırım.amcamın arabasında da aynı sorun var fakat üstüne bir sorun daha var

Yaklaşık olarak 130-140kmh ile ilerlerken kaputta resmen dalgalanma başlıyor. Bu sorun da her araçta var mı?

Kusura bakmayın buraya yazdım **** isimli siteye üye olup konu açtım konum silindi.

Bilen birileri aydınlatırsa sevinirim bende amcamı hakem heyetine yönlendiricem sorun herkesde varsa kaput kısmını da yazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

Arkadaşlar yorumları takip edemedim kusura bakmayın direk sorumu sormak zorundayım.

Amcam civic almış fc5 kasa anlattı biraz olayı grubunuz felan varmış sanırım.göçük olayını anladım herkes toplanmış sanırım.amcamın arabasında da aynı sorun var fakat üstüne bir sorun daha var

Yaklaşık olarak 130-140kmh ile ilerlerken kaputta resmen dalgalanma başlıyor. Bu sorun da her araçta var mı?

Kusura bakmayın buraya yazdım **** isimli siteye üye olup konu açtım konum silindi.

Bilen birileri aydınlatırsa sevinirim bende amcamı hakem heyetine yönlendiricem sorun herkesde varsa kaput kısmını da yazsın.

Tüm araçlarda olduğu söyleniyor lakin görmek için o hızlara çıkmak gerek , birçok kullanıcı o hızları hiç görmüyor bile bu yüzden yaşadım diyen çok yok , durduğu yerde görünen sorunlar daha öncelikli geliyor herkese 😁

• xendaba kullanıcısına yanıt
    İzmir-Aydın otoyolunda 190'a çıkmıştım ama hiç farketmedim dalgalanma olduğunu. Bir daha yüksek hızlara çıkarsam dikkatlice bakarım. Belki de belli bir zaman sonra olmaya başlıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

Arkadaşlar yorumları takip edemedim kusura bakmayın direk sorumu sormak zorundayım.

Bende ne göçük ne kaput dalgalanması var. Hakem heyetinden önce servise gittiniz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• honda yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOMBOM41 -- 8 Ağustos 2020; 20:5:26 >
  • Honda civic dizel bekleyenler manüel mart nisan gibi..otomatiği haziran temmuz gibi..ancak 125-130 bini gözden çıkaracaksınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

Hb göçmüyor..

Rs içinde öyle demiştiler , gruplarda Hb lerde de aynı sorunu olanlar var, belki arka kısım kısa olduğundan hepsinde olmuyordur ama , İngiltere üretimi bunda yok diyorlar ama aha bura göçmüş diye gösterilen videolar var ,

😬

Valla hocam aracım hb..martta aldım 20 bin km ye doğru gidiyor bi sıkıntı olmadı şimdilik..o dediğin resimler açıkçası hiç inandırıcı değil..hele bi resim var onu bulamadım bulsam gösterirdim..o resimde aracın c sütunun gerisine doğru göçme yapmış güya..ki orası elle bastıramayacağın kadar sert bi yer..

20 bin km sen sonra olur mu derseniz onu bilemem..deneyimimi paylaşıyorum ve deneyimim sonucu hb lerde sıkıntı olmadığı kanaatindeyim..

• Tamam hocam teşekkür ederim. Sizden haber bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.