Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2016 Honda Civic Sedan, Auto Guide tarafından Yılın Otomobili ödülüne layık görüldü.
    2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayduthaydut -- 31 Mart 2017; 21:21:54 >
  • hayırlı olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Araçla ilgili çok merak edilen detaylar var. devamını bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastNova

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Nisan demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam ama erken teslim almışsınız.

Hangi lastiklerle geldi ?

Nisan başı demişti..Michelin lastikler..bende inceleyemedim fazla akşam 6 gibi teslim aldım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayduthaydut H kullanıcısına yanıt
    Ulkemizde üretilen civic sedan mi top safety pick almis?

• quote:

Orijinalden alıntı: raider04

hayırlı olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Araçla ilgili çok merak edilen detaylar var. devamını bekliyoruz...

Tşkler..amin..yeni teslim aldım..ilerde paylaşım yaparım..ilk 1000 km ani hızlanma ve tam gaz kullanmayın uyarısı var.ilk 300 km sert fren yapmayın diyor..

Dogru cevap bu degil. Konumuz bmw degil. Boyle devam ederseniz daha cok banlanirsiniz. Konumuz civic ve sorum şöyle.

Ulkemizde üretilen civic sedan mi top safety pick almis?

• quote:

Orijinalden alıntı: bbdd41

Hb teslim aldım sonunda..aldığımda 43 lt gösteriyordu yakıt..90-110 arası adapazarından hendeğe 7.5 lara düştü..

Hocam hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Çok merak ediyorum belli bir süre sonra bekliyoruz yorumlarınızı. Ben de arabamı satarsam hb alacağım yüksek ihtimal.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    sensing gelmemiş e bağlayacaksın gelen jazz hrv al olsun bitsin..ben de vergilere bağlayacağım sonu yok..al bi hb civic 182 beygir boş ver sunroof deri koltuk.. geri kalan 100 bine bahamalara git 3 yıl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayduthaydut -- 31 Mart 2017; 23:35:38 >
  • Hayırlı olsun iyi gunlerde kullanilsin. Bence dogru secim, yerli uretimin kalite sorunu hep konuşuldu zaten.

Vergi falan baska konular zaten. Ulkemizde üretilen sedan civic bu ödülü almadiysa neyini savunuyorsunuz. Yada biz o ödüllü araci almak icin amerikaya mi gidecegiz. Elimizdeki seçeneklere göre konussak daha iyi bence. Gidip honda nsx paylaşıyorsunuz. Konu bu mu simdi. Nsx ile civic ayni marka olmaktan baska ne ortak noktası var? Turkiyede honda bayisinde satilanlari paylaşırsanız memnun oluruz yoksa bir adım ileri gidemiyoruz. Rs testi yaptınız ise goruslerinizi paylasir misiniz lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 31 Mart 2017; 23:49:15 >
  • Ayıptır sorması ne kadara mal oldu hocam sigorta Kasko vs toplam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastNova -- 1 Nisan 2017; 1:25:5 >
    Hala laflari baska tarafa çekiyorsunuz. Soru basit amerikada odul alan sedan civic ile ulkemizde uretilen sedan civic ayni arac mıdır? Yani ben ülkemizde bayiye gidip sedan civic alirsam amerikada ödül almis olan Civic le ayni araci mi almis olacağım. Honda duz vites getirse ne olur dizel getirse ne olur? Benim sorum bunlar degil.

Lütfen cevap bekliyorum.

• racechip ve egzozla bayağı iyi gidiyor araba.yazılım bundan çok az daha iyi olur tahminimce.

piyasadaki en iyi olanı racechip ultimate sanırım.
    GÜÇ:134 kW => 162 kW
    BEYGİR:182 HP => 220 HP
    TORK:220 Nm => 275 Nm
  • 2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] Beyler bu ne çiziğidir ? Hemde tavanda olacak iş değil acaba birimi cizdi anlam vermedim tamponun üstündede var geçen arabayı fırça ile yıkattım ondan olamaz değilmi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 1 Nisan 2017; 5:05:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] Beyler bu ne çiziğidir ? Hemde tavanda olacak iş değil acaba birimi cizdi anlam vermedim tamponun üstündede var geçen arabayı fırça ile yıkattım ondan olamaz değilmi???

Kardeş o üretim hatası ise fecaat. Fırça yaptıysa daha fecaat.

• Hb icin fiyat alan oldu mu?

• Hocam ne kadara aldiniz? Indirim yapiyorlar mi?

• Youtube'ta videonun altına bir kardeşimiz yazmış:honda demek pismanlik demek. Ama atmosferik olan diye de eklemiş. Genelse malum site yeni kasa Civic ilanlarıyla dolacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodosunoglu -- 1 Nisan 2017; 9:46:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dendana

Yeni megane hb ile yeni civic hb arasinda kararsiz kaldim. Sizce hangisi ve neden ?

Ben civic alırım bu kıyasta hocam.

Performans görünüm ve heybet kesinlikle civic önde.

Vereceğiniz 100 bin tl nin karşılığı civicte daha fazla.

En önemlisi test sürüşü yapmak ama. Bir sürün size hangisi daha uygun anlarsınız.

• Çizik fırça çiziği değil kesinlikle. Bir ağaç altından mı geçtiniz acaba? Yahut park ettiniz?

• 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.