Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.735
Cevap
63
Favori
188.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony xa2 sizce alınabilir mi? Sony nin arayüzü - uygulamaları başarılı geliyor. Ayrıca bu android 8 ile gelen telefonların project treble ile gelmeleri ile firmaların daha hızlı güncellemeler vereceği ve daha uzun süre verebilecekleri söyleniyor aynı ios gibi.

Bir diger konuda malum sony çerçeveleri abartıyor ancak bu cihazın ekran kasa oranı %75 gayet başarılı geldi bana.

Satış fiyatı 350 dolar olacağı söyleniyor bu durumda en iyi ihtimal ile 1700 tl civarına görürüz cihazı. Fiyatınıda göz önüne alarak alınabilirliğini yorumlar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.5inç 5.8inç arası, kronik sorunu olmayan telefon önerir misiniz?

Telefon en az birkaç yıl kullanılacak. 3000 tl bütçe.
    Özellikleri her ne kadar iyi olsa da tasarımlarını sevemediğimden dolayı marka olarak sony ve model olarak da samsung'da da s7-s8 düşünmüyorum.
  • Merhaba arkadaşlar. Bulunduğum şehirde mağaza olmadığı için internetten telefon alacağım.Hiçbirini kullanma imkanım olmadı.

Bütcem 900-1300 arası.

Sitelerde en çok rastladığım 3 telefon arasında kaldım. Çok kararsızım.
    Nokia 6
    Huawei P9 Lite 2017
    Xiaomi Redmi Note 4 64 GB

Oyun çok oynamıyorum. Genellikle sosyal medya ve whatsapp kullanıyorum.
    Kamera Üst düzey olmasa da fotoğraflar flu ve karıncalı çıkmasın yeterli.
    Pil 1 günü çıkarsın kafi.
    Ve üç beş sene kullanabileyim, yani dayanıklı olsun.

Önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucizevi

5.5inç 5.8inç arası, kronik sorunu olmayan telefon önerir misiniz?

Telefon en az birkaç yıl kullanılacak. 3000 tl bütçe.
    Özellikleri her ne kadar iyi olsa da tasarımlarını sevemediğimden dolayı marka olarak sony ve model olarak da samsung'da da s7-s8 düşünmüyorum.

https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-plus-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000012S8R?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMI5MfX2cGH2QIVx7vtCh0GYw-kEAQYASABEgJKAvD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Sony xa2 sizce alınabilir mi? Sony nin arayüzü - uygulamaları başarılı geliyor. Ayrıca bu android 8 ile gelen telefonların project treble ile gelmeleri ile firmaların daha hızlı güncellemeler vereceği ve daha uzun süre verebilecekleri söyleniyor aynı ios gibi.

Bir diger konuda malum sony çerçeveleri abartıyor ancak bu cihazın ekran kasa oranı %75 gayet başarılı geldi bana.

Satış fiyatı 350 dolar olacağı söyleniyor bu durumda en iyi ihtimal ile 1700 tl civarına görürüz cihazı. Fiyatınıda göz önüne alarak alınabilirliğini yorumlar mısınız?

sony xa2 alınabilir.
    14 nanometre Snapdragon 630 cpu
    Adreno 508 grafik kartı.
    Dual Channel LPDDR4 1333 MHz.
    .
    sony xz ile benzer özelliklerde.
    daha pahalı olursa millet KRYO işlemcili xz veya xz1 alır.
    1400-1700 tl aralığında olursa çok iş yapar.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/61250-88649-100460/sony-xperia-xz_sony-xperia-xz1_sony-xperia-xa2/

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/61250-81724-88649-92739-98299-100460/sony-xperia-xz_xiaomi-mi-note-3_sony-xperia-xz1_nokia-7_nokia-6-2018_sony-xperia-xa2/

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediemrcp

Merhaba arkadaşlar. Bulunduğum şehirde mağaza olmadığı için internetten telefon alacağım.Hiçbirini kullanma imkanım olmadı.

Bütcem 900-1300 arası.

Sitelerde en çok rastladığım 3 telefon arasında kaldım. Çok kararsızım.
    Nokia 6
    Huawei P9 Lite 2017
    Xiaomi Redmi Note 4 64 GB

Oyun çok oynamıyorum. Genellikle sosyal medya ve whatsapp kullanıyorum.
    Kamera Üst düzey olmasa da fotoğraflar flu ve karıncalı çıkmasın yeterli.
    Pil 1 günü çıkarsın kafi.
    Ve üç beş sene kullanabileyim, yani dayanıklı olsun.

Önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum.

hepsinin de artı ve eksileri var,
    zor karar.
    .

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/67669-69519-74648-84391-87826-96011-98299-101078/huawei-gr5-2017_nokia-6_huawei-p9-lite-2017_xiaomi-redmi-note-4x-64gb_xiaomi-redmi-note-4-64gb_htc-u-play-64gb_nokia-6-2018_htc-10-evo-32gb/

• Demos_ D kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada, eskiden şikayetvar sitesindeki şikayetlere cevap verirdi, şimdi onu da yapmıyor.

1 hafta kadar önce, yakında kargo firmaları varken, uzaktaki firmayla ürünü göndermişler. Kargo, mesafe uzak diye siparişimi getirmedi. Bana sormadan siparişimi iptal ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 4 Şubat 2018; 12:29:44 >
  • Kipa’da ve Migros’ta C9 pro var. İnce, büyük ekranlı telefon. 4000 mah batarya.

Bataryası 5000mah olsa ben de düşünüyordum.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim öncelikle cevabınız ve ilginiz için. Attığınız listede ki HTC bayağı ilgimi çekti açıkçası. Birde Nokia 6 kasası ve ekranı çok sağlam dediler. Bu telefonlarla kıyaslarsak geride mi kalır ?
  • Nokia6 modeli tr garantili telefonlar arasında fiyatına gore iyi bence.

3 gb ram var.

İşlemci 28 nm olması iyi değil. Yeni işlemciler genelde 14 nm.

Ama nokia6 (2018) i beklemeyecekseniz fiyatına gore memnun ettirir bence.

https://www.hepsiburada.com/nokia-6-nokia-turkiye-garantili-pm-HB000006GDRB#reviews

• şubat ayı tavsiyeleri olacak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar genel kullanıcı olarak fotoğraf kalitesi kötü olmayan, şarjı bir gün giden ve kronik sorunları olmayan bir telefon arıyorum. Note 3'ün yerine alicak bir telefon olması gerekli. Lenovo P2 ve Samsung C7 pro aklımdaki modeller tavsiyelerinizi bekliyorum.

• dvl35 kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/htc-u-ultra-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB0000092E04

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnterneti iyi çekmesi için telefonda olması gereken özellik nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celalsungur kullanıcısına yanıt
    Online hızlı bağlanmak için wifi ac olmalı

• 5.5 inçlik fiyat/performans telefonu arıyorum büyük ekran olması önemli annem kullanacak. Bütçe 1.200-1.300 tl

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spunch1212 -- 4 Şubat 2018; 14:31:55 >

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sony istemediğim için eledim direk.

Huawei kullanicisiyim memnunum. GR5 bakıyorum. Daha iyisini bulamazsam alacağım.

• Konu şubat ayı için güncellendi. İlk sayfaya bakmanız rica olunur.

• ios cihazlarda jailbreak olayının neredeyse sona ermesi ile android bir cihaz almayı yavaştan düşünmeye başladım ancak yıllardır hiç bir ilgi duymadığım android makineler konusunda pek bilgim bulunmuyor ve bu cihazlar apple'lar gibi kafa karıştırmaktan uzak bir yapı da değil tam tersine arap şaçına dönmüş bir durumda. Bu yüzden yardım rica edeceğim.

Şuan iPhone SE kullanmaktayım, sattığımda üstüne 1000-1500 lira koyarak alabileceğim ikinci el veya sıfır bir telefon arıyorum. Samsung'lar kesinlikle klasman dışında. Düşündüklerim ; (Ufak bir araştırma sonucu bu markaların en üst klasman telefonu olarak denk geldiklerim, farklı önerilere tabiki açığım.)
    + One Plus 5T veya 5
    + Huawei Mate 10 Pro
    + HTC U11 veya U11+
    + Xiaomi Mi Mix 2

Önceliklerim ise ;
    + Root sonrası antin kuntin çin sitelerinde birşeyler arayıp bulmak ile uğraşmak istemiyorum,
    + Cihazı ele alınca bütünlük hissi vermeli, yekpare kasaymış gibi,
    + Güncellemelerden uzak kalmak veya başka telefonlar güncelleme yaparken kedinin ciğere baktığı gibi bakmak istemiyorum,

Bataryasının 1-2 saat fazla gitmesi, ekranın 3-5 piksel fazla olması pek ilgimi çekmiyor. İstediğim herşeyi yaptırabilsin, çoklu ekran kullandırsın, özelleştirmeye çalıştığımda ilgili dosyaları bulmakta zorlanmayayım yeter.

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.