Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.735
Cevap
63
Favori
188.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2000 tl yi asmayacak bir tel almak istiyorum.mi5 prime alacaktim ancak fiyatlarinin birden artmasi sonucu vazgectim. 1550 tlye zenfone 3 3gb alacak gibiyim ama kararsız durumdayım açıkçası. Cok ozel bi kriterim yok oyun oynamıyorum ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkdkk

Hocam merhaba

2000 tl yi asmayacak bir tel almak istiyorum.mi5 prime alacaktim ancak fiyatlarinin birden artmasi sonucu vazgectim. 1550 tlye zenfone 3 3gb alacak gibiyim ama kararsız durumdayım açıkçası. Cok ozel bi kriterim yok oyun oynamıyorum ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler

Bekleyi mi5 prime bir haftaya uygun fiyattan tekrar gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sokakbebesi

S6 Edge Plus & Huawei Mate 8 kıyasında ne önerirsiniz hocam ? Yada biraz bütçeyi zorlayıp Mate 9 mu düşünmeli? 1000 TL farka değer mi gerçekten ?

İkisi arasından s6 edge i seçerim. Çok iyi ve bu iki cihaza göre katma değeri çok daha yüksek mate9 un ben size şmyle diyim 1000tl fazla vermek çok koymuyor ise alın derim.

• Merhaba arkadaslar, 1000 tl ye kadar kamera cikintisi olmayan tel onerisi alabilirmiyim, kilifsiz kullaniyorum masa uzerine biraktigimda cizilir gibi geliyor

Max 5.2 inc, pili gunu rahat cikarasin, int ve uygulamarda kasmasin yeter,

K5 plus var ama kasasi na bir turlu isinamadim, p9 lite da biraz butceyi aşiyor

• Arkadaşlar kardeşim çok telefonda vakit geçiriyor onun için sadece alo diyen eski nokialardan bir iki model önerebilir misiniz isim bilmiyorum da ondan hatta link De olsa daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

Merhaba arkadaslar, 1000 tl ye kadar kamera cikintisi olmayan tel onerisi alabilirmiyim, kilifsiz kullaniyorum masa uzerine biraktigimda cizilir gibi geliyor

Max 5.2 inc, pili gunu rahat cikarasin, int ve uygulamarda kasmasin yeter,

K5 plus var ama kasasi na bir turlu isinamadim, p9 lite da biraz butceyi aşiyor

Uyduruk bir cihaz değilse o kolay kolay çizilmez bilindik markalarda beliterekten :/

Ama yazayım isteğinize göre alcatel idol4, vestel 5570

• quote:

Orijinalden alıntı: 9Tales

Arkadaşlar kardeşim çok telefonda vakit geçiriyor onun için sadece alo diyen eski nokialardan bir iki model önerebilir misiniz isim bilmiyorum da ondan hatta link De olsa daha iyi olur.

O nokialardan kolay kolay sıfır cihaz çıkmaz? Teşhir felan kabulum derseniz atayım?

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Hocam yapacak bir şey yok en kötü fikir olur atın siz size zahmet

5570 5.5 inc, 5070 pil yetersiz,, idol 4 de de yanlis hatirlamiyor isem o cikinti var

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

5570 5.5 inc, 5070 pil yetersiz,, idol 4 de de yanlis hatirlamiyor isem o cikinti var

Yok baktım ama kamera çıkıntısı çok önemli değil çizilme ihtimali düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9Tales

Hocam yapacak bir şey yok en kötü fikir olur atın siz size zahmet

Buyrun biraz bakındım şunları buldum

[22/03 21:29] Umut Koçak: n11'de Nokia 1200 Cep Telefonu 149,00 TL yerine 74,50 TL

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-1200-cep-telefonu-P151307194

[22/03 21:30] Umut Koçak: n11'de Nokia 6020 Kameralı Bas Konuşlu Orjinal Cep Telefonu 149,00 TL yerine 94,00 TL

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-6020-kamerali-bas-konuslu-orjinal-cep-telefonu-P168999780

[22/03 21:31] Umut Koçak: n11'de NOKIA 5070 CEP TELEFONU seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-5070-cep-telefonu-P118927144

[22/03 21:35] Umut Koçak: n11'de NOKIA 2630 ORJİNAL seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-2630-orjinal-P102672638

[22/03 21:37] Umut Koçak: n11'de Nokia 1680 Cep Telefonu 219,90 TL yerine 139,00 TL

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-1680-cep-telefonu-P164873462

[22/03 21:37] Umut Koçak: n11'de Nokia 2310 Klasik Cep Telefonu 199,00 TL yerine 139,00 TL

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-2310-klasik-cep-telefonu-P105946846

[22/03 21:37] Umut Koçak: n11'de Nokia 6630 Klasik Cep Telefonu 239,00 TL yerine 139,00 TL

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-6630-klasik-cep-telefonu-P111218306

[22/03 21:38] Umut Koçak: n11'de Nokia 7610 Cep Telefonu Klasik Severlere 279,00 TL yerine 149,90 TL

http://urun.n11.com/cep-telefonu/nokia-7610-cep-telefonu-klasik-severlere-P99940940

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: matiasbey

Moto g4 plus ram tüketimi nasildir?android 7 almis telefon kac saatte sarj oluyor? 2 gb ram 2-3 sene yeter mi sizce oyun oynanmayacak sadece fotograf ve sosyal medya.lenovo k5 note ile bunun arasinda kaldik. uygun fiyata şok da 1 tane buldum duruma göre alabilirim.

Genelde ramin yarısı yada yarısına yakını boş kalıyor. En iyisini aramıyorsanız evet 2-3 sene rahat götürecektir kaza bela arıza olmadıkça. K5 note ile kıyaslarsak hangisi ucuzsa o alınır.

K5 note moto g4 plus dan daha hızlımıdır? ram ve pil kapasitesi daha yüksek görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yksln

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matiasbey

Moto g4 plus ram tüketimi nasildir?android 7 almis telefon kac saatte sarj oluyor? 2 gb ram 2-3 sene yeter mi sizce oyun oynanmayacak sadece fotograf ve sosyal medya.lenovo k5 note ile bunun arasinda kaldik. uygun fiyata şok da 1 tane buldum duruma göre alabilirim.

Genelde ramin yarısı yada yarısına yakını boş kalıyor. En iyisini aramıyorsanız evet 2-3 sene rahat götürecektir kaza bela arıza olmadıkça. K5 note ile kıyaslarsak hangisi ucuzsa o alınır.

K5 note moto g4 plus dan daha hızlımıdır? ram ve pil kapasitesi daha yüksek görünüyor.

Çok bir performans farkı yok gpu da g4 plus azıcık önde, çok çekirdektede k5 note yani işlemci bazında öyle aman aman fark yok.

araştırdığıma göre, telefon ramleri ddr3 tek kanal- ddr3 çift kanal- ddr4 gibi kategori de telefonlar ayrı ayrı.
    ddr4 lü cihazlar zaten 2000 tl ve üzeri fiyatlarda.
    moto g4 plus ramleri ddr3 çift 933 mhz, çift kanal olmalı ve cihaz yalın android olması ile hız yönünden diğerlerine göre rahat çalışıyor olmalı.
    Birçok ucuz klasman cihazlar tek kanal ram içeren cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 22 Mart 2017; 22:36:28 >
  • Hocam sizce lenovo moto g4 mü yoksa alcatel idol 3 mü tercih etmeliyim? Fiyatları hemen hemen aynı.

• quote:

araştırdığıma göre, telefon ramleri ddr3 tek kanal- ddr3 çift kanal- ddr4 gibi kategori de telefonlar ayrı ayrı.
    ddr4 lü cihazlar zaten 2000 tl ve üzeri fiyatlarda.
    moto g4 plus ramleri ddr3 çift 933 mhz, çift kanal olmalı ve cihaz yalın android olması ile hız yönünden diğerlerine göre rahat çalışıyor olmalı.
    Birçok ucuz klasman cihazlar tek kanal ram içeren cihazlar.

Telefondaki ramleri çok takma o kadar performans etkisi olmuyor. Sen onların gigolaylarına bak o daha etkili yalnız tebrik ederim sizi o kadar kişiye tavsiyeler felan yaparım ilk defa ram çeşidi ve hızlarından soru soran biri oldu çok hoşuma gitti bu :)

aslında önemli ayrıntılar bence. mesela ddr 4 1600 mhz çift kanal ramlere sahip en uygun fiyatlı cihazlardan biri sony z5.

1000 tl altında da en uygun ve stabil cihaz galiba moto g4 plus. Başka tavsiyeniz var mı? yalnız sar değeri baş ağrısı vs. şikayetleri olduğu söyleniyor, ne derece doğru bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 22 Mart 2017; 23:07:45 >
  • quote:

aslında önemli ayrıntılar bence. mesela ddr 4 1600 mhz çift kanal ramlere sahip en uygun fiyatlı cihazlardan biri sony z5.

1000 tl altında da en uygun ve stabil cihaz galiba moto g4 plus. Başka tavsiyeniz var mı? yalnız sar değeri baş ağrısı vs. şikayetleri olduğu söyleniyor, ne derece doğru bilemiyorum

Sardan başım ağrıdı olayı tamamen psikolojik Sar ciddi bir olay bunun uluslararası kuralları şartları var bir cihazın satılabilmesi için bunlara uyması gerek hepsi aslında zararsız belirtilen sınırların her telefon çok altında. Sar bu kadar dert ise bence telefonlardan önce başka cihazlardan uzak durmalıyız mesela mikrodalga fırın gibi...

Ram hızı önemli tabi ama o kadarda önemli değil bütçe telefonunda ram aramak azıcık abes ve lükse kaçıyor açıkçası. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bravesshadow

Hocam sizce lenovo moto g4 mü yoksa alcatel idol 3 mü tercih etmeliyim? Fiyatları hemen hemen aynı.

Çok yakınlar buna birşey demiyim iş para atışına kadar gider yoksa ama tabi sizi fikirsiz bırakmak olmaz soruya kapalıda olsa cevap verceğim bu arada +100tl alcatel in fiyat avantajı var ;)

Ama size bir veri sunmadan olmaz şöyle bir karşılaştırma videosu var biraz bakın belki bir fikir tercih oluşturur ama şunu bilin ki ikisinden hangisini alırsanız alın ya şu cihaz şundan daha iyimiş keşke onu alsaydım dedirtmez ama illaki birbirlerine göre ufak avantajları var mesela onlardan biri alcatel in hoparlörü çok daha üstün g4 tekinden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bravesshadow

Hocam sizce lenovo moto g4 mü yoksa alcatel idol 3 mü tercih etmeliyim? Fiyatları hemen hemen aynı.

Çok yakınlar buna birşey demiyim iş para atışına kadar gider yoksa ama tabi sizi fikirsiz bırakmak olmaz soruya kapalıda olsa cevap verceğim bu arada +100tl alcatel in fiyat avantajı var ;)

Ama size bir veri sunmadan olmaz şöyle bir karşılaştırma videosu var biraz bakın belki bir fikir tercih oluşturur ama şunu bilin ki ikisinden hangisini alırsanız alın ya şu cihaz şundan daha iyimiş keşke onu alsaydım dedirtmez ama illaki birbirlerine göre ufak avantajları var mesela onlardan biri alcatel in hoparlörü çok daha üstün g4 tekinden.

Cevabınız için cok teşekkür ederim. Peki hangisinin kamerası daha iyi sizce.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.