Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.735
Cevap
63
Favori
188.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar gittigidiyorun teknosa magazasindan Lenovo K6 'yı % 7 indirim + axesse 50 tl chippara ile 693 TL ye aldım. Telefonun ozelliklerini inceledim kırılip dokulmezse elimizdeki samsung S4 gibi uzun sure gidebilecek bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahadayıyasor42

Arkadaslar gittigidiyorun teknosa magazasindan Lenovo K6 'yı % 7 indirim + axesse 50 tl chippara ile 693 TL ye aldım. Telefonun ozelliklerini inceledim kırılip dokulmezse elimizdeki samsung S4 gibi uzun sure gidebilecek bir cihaz.

Hayırlı olsun mikrofonu bir test et gelince bazı cihazlarda sorun olabiliyor ;)

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Telefon elime ulastiginda tüm testlerini yapip buradan paylaşacagim.

Epey com üzerinden ve diğer sitelerden biraz araştırdığıma göre mi5s'in kamerası düşük ve diğerlerine göre biraz daha ağır. Başka bir fark göremedim ben mi5-mi5s-mi5 prime arasında.
    Fakat siz prime veya s olanı tavsiye ettiğinize göre vardır bir bildiğiniz.
    mi5s kamerası düşük olduğu için ben mi5 prime tercih edeceğim herhalde.
    Fakat vaktiniz varsa aralarındaki farkı özet olarak yazarsanız daha net bir karar olur.

Not: Fakat nedense en pahalısı mi5s . Sebebini anlayamadım.
  • Asus zenfone 3 ,Xiaomi Redmi Note 4 ve samsung C9 pro arasında kaldım. C9 daha performanslı ama Asus kamera konusunda diğerlerinden önde sanırsam. Pil konusunda birbirine yakınlar.xiaomi 14 saate kadar ekran veriyor. Samsung ve Asus kalite olarak bir tık önde gibi. Asusun Türkiye garantisi var. Hangisini tercih etmeliyim

• salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Bütçenizde 600tl felan ekstra çıkmak istemezseniz Xiaomi Redmi Note 4 alın. Çıkarsanızda Samsung C9 Pro alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hasenk kullanıcısına yanıt
    Mi5 ve Mi5 prime 'ın arasındaki farklar

Prime : 64GB, Düz Mi5 : 32GB (hafıza kartı takılamadığı için önemli bir avantaj)

Prime : 2.15ghz, Düz Mi5 : 1.8ghz (Snapdragon 820)

Aralında çok az fiyat farkı var o yüzden prime alınır.

Mi5 Prime 'ın Mi5s 'e göre avantajları

— Kamerada OIS desteği
    — IR portu

Mi5s' in Mi5 Prime 'a göre avantajları

— Daha gelişmiş kamera sensörü (Mi5 prime : Sony IMX 298, Mi5s : Sony IMX 378)
    — 200mah daha fazla pil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 27 Haziran 2017; 0:39:17 >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. İnceliyorum, kullanıcılarına yazdım, çünkü ithalatçı garantili ve rom, yazılım sıkıntısı çeker miyim diye tereddütlerim var tel babam kullanacak ve benden uzakta, kendim için olsa böyle şeylerle uğraşırım sıkıntı olmazdı. Lenovo moto g4'e baktım özellik ve fiyat yakın o da 5.5" ve pek kullancı yorumu da yok gibi, pil konusunda xoiomi önde.

• Arkadaşlar, cehaletimi bağışlayın fakat, hangi marka telefon olduğu farketmeksizin 4000 mah veya üzeri pil kapasitesi olan telefonların verileri sizce gerçekçi mi? Nedense bir türlü ikna olamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgekılıçhan

Arkadaşlar, cehaletimi bağışlayın fakat, hangi marka telefon olduğu farketmeksizin 4000 mah veya üzeri pil kapasitesi olan telefonların verileri sizce gerçekçi mi? Nedense bir türlü ikna olamadım.

Merdiven altı dandik markalar hariç evet o 4000mah ve üstü pil değerleri gerçek

Cevabınız için teşekkür ederim, XIAOMI redmi 4x incelemeye aldım ve telefonu bizzat kullananlara mesaj attım, cevap bekliyorum,700 tl fiyat bandında lenovo moto g4, ile bu ikisi öne çıktı gibi.

• xiaomi redmi not 4x ile not 4 arasında hangisi tercih edilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol4030

xiaomi redmi not 4x ile not 4 arasında hangisi tercih edilir?

İkisi arasında sadece tasarım farkı var hangisinin donanım kombinasyonu kafanıza yatarsa onu alın.

• 3000 tl butcem var hocam hep samsung kullanfim iphone ve xiaomi arasinda kaldim uzun yillar kullanilabilecek degerini kaybetmeyen şuan iphone gorunuyor sanirim yanlisim varsa duzeltin :)

• İçlerinden en az değer kaybedeb hep iphone olmuştur yalnışın yok düzelmiyorum :)

3000tl bütçesi olan adam xiaomi almamalı bu arada bana göre benden size demesi...

• Merhaba, telefon araştırıyorum. Bütçem 2.500 tl. Suan için iPhone 6s en mantıklı seçenek olarak gözüküyor ama kararsız kaldım. Tavsiye verirseniz çok sevinirim

• sekojan S kullanıcısına yanıt
    Apple alma düşüncesindeyseniz başka şeylere yönelmeyin alın geçin. Birde sistemin parçası iseniz hiç gelmeyin android kesimine derim :)

• lg g6 veya g5'i önerir misinz alınabilcek telefonlar mı ? g6'nın tasarımı çok hoşuma gitti ekran gövde oranıda çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fgasfswfadgad -- 28 Haziran 2017; 1:15:3 >
  • fgasfswfadgad F kullanıcısına yanıt
    İkiside alınabilecek telefonlar değil. Almamınızı şiddetle öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgekılıçhan

Cevabınız için teşekkür ederim, XIAOMI redmi 4x incelemeye aldım ve telefonu bizzat kullananlara mesaj attım, cevap bekliyorum,700 tl fiyat bandında lenovo moto g4, ile bu ikisi öne çıktı gibi.

Huawei p9 lite 2017 alın. Hiç araştırmanıza gerek yok. Sağlam en ideal telefon.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.