Şimdi Ara

Halo wars 2 nasıldır? C&C muadili oyun arıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gerek oynanış dinamikleri gerekse teknolojisiyle 20.yüzyıl ve sonrasını barındıran bir oyun arıyorum.
    CONQUEST ve Total War yapısı hoşuma gitmiyor. Tam bir RTS istiyorum.

Gözüme grafikleriyle halo wars 2 çarptı. Nasıldır sistem nedir? C&C de son seride ünite kısıtlılığıyla c&c 4 le bitirmişti kendini belirli sayının üzerinde ünite üretilemiyordu.

Bana generals ra2 tiberium wars dinamiklerine benzer oynanış sunan oyun gerek üste dediğim gibi teknoloji olmasa da kabul edebilirim.

Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Oynadığım seriler C&C serisini saymazsak
    AOE 1 2 myth 3 ve expansion packleri
    Rise of nations ve exp Packleri 2 vardı ancak kurmadım hiç sanırım 1 i çok oynadım ve sıkıcı geliyordu
    STARCRAFT GUNDAM efsanedir. Star craft 2 yide hiç deneyimlemedim GUNDAM çok zordu
    Dune sevemedim.
    WarCraft Açıkçası Warcraft gibi güzel dünyası olan serilerde olur.

Oynayıpta bana ters gelenler sevemediklerim

Cossacks AOE alternatifi geliyordu bana
    Total War serisi ve tüm CONQUEST sistemleri
    WarHammer

CoH vs çok tercih etmeyeceğim seriler

Sanırım strateji serileri çok kazanç sağlamıyor ki firmalar eskisi gibi oyun üretmiyor veya duyulmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Üzerinden yıllar geçmiş olsada benim gibi yeni denk gelenler olabilir bu yazılara , halo wars 2 güzeldir arkadaşlar tavsiye ederim eski ama güzel , biraz kafa açabilir rengarent bir savaş dönüyor , halo serisi severler campaing i de mutlaka sevecektir zaten,

cc nin de red alert dahil her oyununu oynadım, bfme 1-2 + witch king ek paketler bfme 2 modları oynadım

red alert 3 benzeri bir oyun halo wars 2, 2 var diye ben 1 i oynamadım ,

güncel olarak age of empires 4 oynuyordum lakin hem medeniyetler arası dengesizlik hem de oyundan atma problemlerinden dolayı ara verdim, rts severler için öneririm age of empires serisini de , aoe 3 defini edition var ona geçiş yapıyorum tekrardan 4 kelek yapınca, oynamak isteyenler olursa dc sunucum

discord
    Join the ASPARAGAS Discord Server!
    https://discord.com/invite/Dv2SBEbUTs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.