Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ^Yeni Dünya'daki korsanlar toplantısı? Vaktinde, Ace'in ilk gözüktüğü arcda, Luffy'e veda ettiği sırada, ona söylediği sözü hem K-F (anime), hem de Stephen (manga) yanlış çevirmiş, sözün "Seninle korsanlar toplantısında görüşürüz" veya "Seninle Korsanlar Zirvesi'nde görüşürüz" şeklinde anlaşılmasına sebep olmuşlar. Aslında sözün aslı "Seninle zirvede (korsanlar kralı olmak için savaşırken gibi yani) görüşüz.", eğer buysa dediğin korsanlar toplantısı olayı, şimdilik yok öyle birşey (:

One Piece Wikia'da da geçiyor bu hatta:http://onepiece.wikia.com/wiki/Pirate_Summit#Pirate_Summit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogion -- 18 Şubat 2010; 17:58:24 >

• şu haki olayınıda kontrol etse güzel olur.belki shanks filan öğretirde arada onuda görürüz güzel olur
  • Bu luffy kaç bölümdür İva'nın ilaçları yiyip yiyip yatıyor.Bunu kurtarsalar bile uzun bi süre ölü gibi yatıcak.Yani şimdilik action bitti gibi.Bence Oda bundan sonra tayfanın geri kalanına yoğunlaşacak.
  • daha kapışma bitmedi nası tayfanın geri kalanına odaklansın.

karasakal teach'i shanks alır diyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan_G

daha kapışma bitmedi nası tayfanın geri kalanına odaklansın.

karasakal teach'i shanks alır diyorum ..

shanks teach'i ağlatır
  • Teach'in şu anki hikayeden 10+ sene önce Shanks'ın sol gözü çevresinde üç tane çizgi şeklinde iyileşmeyen bir yara yaptığını da unutmamak lazım. Ve bu dövüş, Teach daha şeytan meyvesini yememişken olmuştu, ve sürpriz bir saldırı da değildi. Şu anda sırf yaptıklarının kötülüğü nedeniyle tarihten silinmiş 3 efsane korsanı ve buna ek olarak Magellan'a denk Shiryuu'yu ve bir de şimdilik bilinmeyen birini de tayfasına kattığını düşünürsek, karşılaştırılan kişi Shanks bile olsa hafife alınacak biri değil değildi Teach, artık hiç değil xD Ve ayrıca o da bir .D.! =P

[potansiyel saçmalama]Efsanelerden oluşan bu tayfayla istese Yonkou olabilir artık, ki isteyebilir de. Eğer kendi yonkou'lardan biri olursa, Korsanlar Kralı olma yolunda 4 yerine 3 yonkou'yla uğraşması gerekir. Ama kendi olmayıp başkası olursa (ki Oda'nın hiç tanımadığımız bir korsanı gidip yeni yonkou yapacağını sanmıyorum. Ya hiç kimse olmaz, ya da Teach olur gibi geliyor bana.) olan kişi kendinden daha güçsüz bile olsa, kazanacağı itibar sebebiyle Teach'e fazladan uğraş yaratabilir. (mantığa bak xD) Bu savaş sonunda, Beyazsakal ölünce (Ace öldükten sonra, ada ikiye yarılıp bir tarafında tek başına kaldıktan sonra Beyazsakal hala ölmezse yuh artık Oda xD) Teach World Government'a bir teklif yapabilir, "Ya beni Yonkou'lardan biri olarak görürsünüz artık, ya da başınıza bela olurum!" diyebilir.[/potansiyel saçmalama]

Bir de:
     ---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!

Oda her zamanki gibi en ciddi anlarda bile güldürmeyi başarıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogion

Teach'in şu anki hikayeden 10+ sene önce Shanks'ın sol gözü çevresinde üç tane çizgi şeklinde iyileşmeyen bir yara yaptığını da unutmamak lazım. Ve bu dövüş, Teach daha şeytan meyvesini yememişken olmuştu, ve sürpriz bir saldırı da değildi. Şu anda sırf yaptıklarının kötülüğü nedeniyle tarihten silinmiş 3 efsane korsanı ve buna ek olarak Magellan'a denk Shiryuu'yu ve bir de şimdilik bilinmeyen birini de tayfasına kattığını düşünürsek, karşılaştırılan kişi Shanks bile olsa hafife alınacak biri değil değildi Teach, artık hiç değil xD Ve ayrıca o da bir .D.! =P

[potansiyel saçmalama]Efsanelerden oluşan bu tayfayla istese Yonkou olabilir artık, ki isteyebilir de. Eğer kendi yonkou'lardan biri olursa, Korsanlar Kralı olma yolunda 4 yerine 3 yonkou'yla uğraşması gerekir. Ama kendi olmayıp başkası olursa (ki Oda'nın hiç tanımadığımız bir korsanı gidip yeni yonkou yapacağını sanmıyorum. Ya hiç kimse olmaz, ya da Teach olur gibi geliyor bana.) olan kişi kendinden daha güçsüz bile olsa, kazanacağı itibar sebebiyle Teach'e fazladan uğraş yaratabilir. (mantığa bak xD) Bu savaş sonunda, Beyazsakal ölünce (Ace öldükten sonra, ada ikiye yarılıp bir tarafında tek başına kaldıktan sonra Beyazsakal hala ölmezse yuh artık Oda xD) Teach World Government'a bir teklif yapabilir, "Ya beni Yonkou'lardan biri olarak görürsünüz artık, ya da başınıza bela olurum!" diyebilir.[/potansiyel saçmalama]

Bir de:

Sen harbidan saçmalamışsın birader ..Yonkouları World Government seçmiyor ki zaten :D.Ama hakkatende tam dozunda oldu da, bu hafta one piece olmaması canımı sıktı dorusu..

• Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

Teach'in şu anki hikayeden 10+ sene önce Shanks'ın sol gözü çevresinde üç tane çizgi şeklinde iyileşmeyen bir yara yaptığını da unutmamak lazım. Ve bu dövüş, Teach daha şeytan meyvesini yememişken olmuştu, ve sürpriz bir saldırı da değildi. Şu anda sırf yaptıklarının kötülüğü nedeniyle tarihten silinmiş 3 efsane korsanı ve buna ek olarak Magellan'a denk Shiryuu'yu ve bir de şimdilik bilinmeyen birini de tayfasına kattığını düşünürsek, karşılaştırılan kişi Shanks bile olsa hafife alınacak biri değil değildi Teach, artık hiç değil xD Ve ayrıca o da bir .D.! =P

Bir de:

Sen harbidan saçmalamışsın birader ...

• quote:

Bir de:

Sıvamışsın

• Teach Luffy'nin en büyük düşmanı olacak zaten. İnanılmaz bir güce sahip.
  • evet ama yine bir iki bi şey gösterme umudum vardı luffyden ama şoktan çıkamadı bizim çaylak ne yapalım artık şu dövüşleri bitirip luffy ve ivanın kaçıp luffynin diger korsanlarına yogunlaşıp nasıl güçlendiklerini görebilsek ve tayfa toparlanır toparlamaz teach korsanlarıyla bi savaşa girmesinin hayallerini kuruyorum şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARCRAFT5555

evet ama yine bir iki bi şey gösterme umudum vardı luffyden ama şoktan çıkamadı bizim çaylak ne yapalım artık şu dövüşleri bitirip luffy ve ivanın kaçıp luffynin diger korsanlarına yogunlaşıp nasıl güçlendiklerini görebilsek ve tayfa toparlanır toparlamaz teach korsanlarıyla bi savaşa girmesinin hayallerini kuruyorum şimdiden :)

karasakal savaşta bizim tayfayı parçalar one piece de biter daha onunla karşılaşmaları için bi fırın ekmek yemeleri lazım vs için çok var daha
  • Karasakal'ı ben o kadar güçlü bulmuyorum açıkçası. Yıkım gücü çok fazla ama öldürülemez değil. WB gibi. WB için ''Dünyanın en güçlü adamı'' ibaresi konulduğunda daha fazla şeyler bekliyordum. Manga teorim; Luffy şoka girdi şuan dövüşebilme gibi bir durumu olabileceğini zannetmiyorum. WB kendini feda edecektir. Luffy'de kaç kere ölümden döndü, Ivankov'dan canlılık hormonu aldı. Acısı baya baya çıkacak gibi geliyor bana. Bu yüzden Iva veya Hancock'tan biri onu güvenli bir yere götürüp iyileşmesini sağlayacaktır. Hancock götürebilir ama hâlâ neden gemiye doğru hareketlenmedi, onu anlamadım. Eğer Amazon Lily'e götürürse hakisini nasıl kullanacağını öğretecektir. Bizim tayfada gazete haberlerinden Luffy'nin nasıl bir işe giriştiğini öğrenerek, Luffy'i arayacaktır. Birde Luffy'nin yanında ilk kez kendisi için önemli biri öldü. Bundan sonra rahat ve güleryüzlü Luffy'i biraz zor buluruz gibi geliyor. Denizcileri bundan sonra düşmanı olarak görecektir ve babası ile bir şekilde görüşeceğine inanıyorum. İntikam için babası Dragon ile birleşerek, Korsanlar Kral'ı olmadan ve One Piece'i bulmadan önce Denizci Karargahını yıkacaklarını düşünüyorum.

• yaz sonunda one pieceye başlamayı pilanlıyordum ama
    bleach filleri hepten saçmalamaya başladı ve FM da tekbaşına yetmiyor

ben 20gun kadar önce başladım one pieceye ve 9 filimi ve animesi bitti
    uykusuz gecelere kesinlikle degdi :)

anime hakkında bikaç soru sormak istiyorum
    1: anime hangi gün yayınlanıyor
    2:eng. sub hangi gün nete düşüyor
    3:manga ile anime 1-1 aynı içerigemi sahip
    4:anime ve manga arasında tahminen kaç gölüm var

cevap verebilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

yaz sonunda one pieceye başlamayı pilanlıyordum ama

pazar günleri yayınlanıyor ve pazarları divxplanet e tr altyazı düşüyor olması lazım( ben en az 4 bölüm biriktirdiğim ve acele izlemediğim için tam emin değilim)
    manga da geyikler daha az ama içerik aynı
    manga ve anime arasında tahmini 35-40 bölüm fark ediyor

Benim de sana sorum filmleri nasıl ve sanırım animede impel down dan 20 yıl önce kaçan altın bacak shiki ile ilgili bir film muhabbeti vardı.Bu 9 film arasında bu muhabbet var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Karasakal'ı ben o kadar güçlü bulmuyorum açıkçası. Yıkım gücü çok fazla ama öldürülemez değil. WB gibi. WB için ''Dünyanın en güçlü adamı'' ibaresi konulduğunda daha fazla şeyler bekliyordum. Manga teorim; Luffy şoka girdi şuan dövüşebilme gibi bir durumu olabileceğini zannetmiyorum. WB kendini feda edecektir. Luffy'de kaç kere ölümden döndü, Ivankov'dan canlılık hormonu aldı. Acısı baya baya çıkacak gibi geliyor bana. Bu yüzden Iva veya Hancock'tan biri onu güvenli bir yere götürüp iyileşmesini sağlayacaktır. Hancock götürebilir ama hâlâ neden gemiye doğru hareketlenmedi, onu anlamadım. Eğer Amazon Lily'e götürürse hakisini nasıl kullanacağını öğretecektir. Bizim tayfada gazete haberlerinden Luffy'nin nasıl bir işe giriştiğini öğrenerek, Luffy'i arayacaktır. Birde Luffy'nin yanında ilk kez kendisi için önemli biri öldü. Bundan sonra rahat ve güleryüzlü Luffy'i biraz zor buluruz gibi geliyor. Denizcileri bundan sonra düşmanı olarak görecektir ve babası ile bir şekilde görüşeceğine inanıyorum. İntikam için babası Dragon ile birleşerek, Korsanlar Kral'ı olmadan ve One Piece'i bulmadan önce Denizci Karargahını yıkacaklarını düşünüyorum.

Hancock'un durumu hala çok belirsiz , savaşta hiç değinilmedi . Marine affeder mi , yoksa düşman olarak görür mü orasını bilmem. Ama karasakal şu an bir yankou seviyesinde , gerek tayfası gerekte kendi gücü olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Karasakal'ı ben o kadar güçlü bulmuyorum açıkçası. Yıkım gücü çok fazla ama öldürülemez değil. WB gibi. WB için ''Dünyanın en güçlü adamı'' ibaresi konulduğunda daha fazla şeyler bekliyordum. Manga teorim; Luffy şoka girdi şuan dövüşebilme gibi bir durumu olabileceğini zannetmiyorum. WB kendini feda edecektir. Luffy'de kaç kere ölümden döndü, Ivankov'dan canlılık hormonu aldı. Acısı baya baya çıkacak gibi geliyor bana. Bu yüzden Iva veya Hancock'tan biri onu güvenli bir yere götürüp iyileşmesini sağlayacaktır. Hancock götürebilir ama hâlâ neden gemiye doğru hareketlenmedi, onu anlamadım. Eğer Amazon Lily'e götürürse hakisini nasıl kullanacağını öğretecektir. Bizim tayfada gazete haberlerinden Luffy'nin nasıl bir işe giriştiğini öğrenerek, Luffy'i arayacaktır. Birde Luffy'nin yanında ilk kez kendisi için önemli biri öldü. Bundan sonra rahat ve güleryüzlü Luffy'i biraz zor buluruz gibi geliyor. Denizcileri bundan sonra düşmanı olarak görecektir ve babası ile bir şekilde görüşeceğine inanıyorum. İntikam için babası Dragon ile birleşerek, Korsanlar Kral'ı olmadan ve One Piece'i bulmadan önce Denizci Karargahını yıkacaklarını düşünüyorum.

Hancock'un durumu hala çok belirsiz , savaşta hiç değinilmedi . Marine affeder mi , yoksa düşman olarak görür mü orasını bilmem. Ama karasakal şu an bir yankou seviyesinde , gerek tayfası gerekte kendi gücü olarak.

Az biraz mihawk dışında savaş lordlarından bir numara görmedik. Bu yüzden Hancock'la marine arasında bir muhabbet beklemiyorum açıkçası

• bana gör eşu an denizcilerin işleri başlarından aşkın hancoku görmezden geleceklerdir bakalım luffy nin yeni ödülü ne olacak ben bunu merak ediyorum öle böle düşünürken denizciler için en güvenli 3 yeride kargaşa çıkardı bakalım hali ne olacak sana katılmıyorum karasakalla luffy karşılaştırılamaz deil hapisanedeyken karşılaşırken luffy vurabilmişti ve baya canını yaktı daha hakisini tam olarak kontrol edemezken karasakala böle vurabiliyorsa hakisini kullanabilecegi zaman karasakalın şansı bana göre kesinlikle yok tayfasına gelecek olursak bizim luffy nin tayfası şu anda zaten felaket derecede güçleniyor franky her şeyin en üst sevilerde geliştigi mekani kanlamda en yüksek yerlerden biri hele o gizli yeri bulduysa frankinin şimdiki yapacaklarını tahmin edince çıldırıyorum nami gücünü kat kat arttırdı o yaşlı adamın ipini aldıktan sonra zoro bana göre o kızla karşılaşması şans deildi ve bence kendini olan saygısını güçlendirmek ve belkide kızı luffylerden biri haline gelecek yada dolanırken zoro kendini geliştirebilir veya yeni bi kılıç bulabiir usopp desen kendi açısından olabilecegi en tehlikeli yerde hayatta kalma mücadelesi yapıyor ve hala bi çok kişiyle tartışılan usopp un o adada yiyebilecegi gizli bi güç kazandıracak meyve olabilir sanji desen o adamın bence tek düşük noktası kadındı ve o adada biraz olsun düzelebilecegi en azından kadın üşmanı oldugunda onu o adadakiler gibi görüp bi tane indirebilecektir :D chopper desen oda te başına yapbilecegi şeyleri yapıyor olacak bu arada doktorluk işlerine agırlık verip kendini geliştirebilir sonuçta bilinmeyen bi adada ve hiç bilmedigi bitkilerle dolu bi yerde bi doktor olarak ordan kazanacagı çok şey olabilir nico robin kendi açısından tam tarihsel bi bölgede birde orda yeni keşfedecegi yerler var birde luffynin babasıyla baglantı kurup aralarında bi bag kurarsa bölece luffy babasıylada tanışmış olucaktır brook sanırım kılıç geliştirme açısından iyi bi yerde orda milleti koruyacam ayagına teknigini geliştirebilir belkide insnalar ona gelimesini saglayacak bi şey verecektir sakın aklınızdan kadın kilotu geçmesinde tamam adamın tek istedigi bu ama :D:D şimdi bu tayfanın bu gözlemlerden sonra karasakal korsanlarını yenemeyeceginimi sölüyorsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı:

Benim de sana sorum filmleri nasıl ve sanırım animede impel down dan 20 yıl önce kaçan altın bacak shiki ile ilgili bir film muhabbeti vardı.Bu 9 film arasında bu muhabbet var mı?

cevaplar için teşekkürler
    hayır herhangi birşey yok.ileriki bölumlerde görecegiz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya58 -- 24 Şubat 2010; 14:24:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_jackall

quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

yaz sonunda one pieceye başlamayı pilanlıyordum ama

pazar günleri yayınlanıyor ve pazarları divxplanet e tr altyazı düşüyor olması lazım( ben en az 4 bölüm biriktirdiğim ve acele izlemediğim için tam emin değilim)
    manga da geyikler daha az ama içerik aynı
    manga ve anime arasında tahmini 35-40 bölüm fark ediyor

altın aslan shiki değilmiydi bacakmıydı o?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.