Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.874
Cevap
0
Favori
239.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mklkrc

ya nokia e63 ile samsung monte arasında kaldım..

e63 ün klavyesi çok kullanışsız vs. diyolar..

montede de q klavye yok..

kararsız kaldım napcam bilmiyom.. objektif bi tavsiye verirmisiniz

dostum gözünü seveyim bir samsungla nokia kıyaslanır mı? nokianın hizmetleri ve e63ün klavye kullanışı gibisi var mı.... e63'ten hayatta pişman olmazsın eğer görüntülü görüşme yapmıyorsan ve navigasyon kullanmıyorsan
  • quote:

diğer e serilerinden daha kullanışlı klavesi var ancak en iyi anlama yolu bir teknoloji markete gidip orada açık olan cihazlardan birini elinize alıp kendiniz denemeniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clayns_seco
    Beyler merhaba, bayağı meşhur büyük bir elektronik alışveriş merkezinde E63'ün siyah rengini buldum. Ama başka bir yerde satış görevlisi dedi ki E63 sadece mavi ve kırmızı renkte var, siyah sonrada kasa takılmış olarak satılıyordur ve rengi orjinal değildir dedi ve içime kurt düşürdü. Böyle büyük bir firma böyle bir şey yapar mı veya böyle bir doğruluk var mı? Yani ürünün kasası değiştirilmiş olabilir mi? Yoksa siyah renkte var mı orjinal olarak? Ona göre alacağım lütfen aydınlatıcı cevap verin.

sallamış. Siyah var orijinalde
  • kısmetse bende bugün alıcam bu telefonu...inş. memnun kalırım
  • benim için ve sizler içinde hayırlı olsun arkadaşlar aldım 380 fiyat ne yapalım dğir firmalar ben kandırdılar teşşekür ederim
  • nimbuzz.com girin telefonunza indirin sonra nibuzz dan hesap açın girin önemli notttttttttttttttttttttttttttt telefonu sim kartı çıkarın nimbuzza wlan ile bağlanın msn adresiniz veya iki tane nimbuz üyesi ile bedava görüşün wlan diyorum bedava biligisayar cep farketmiyor 3g ile de yapılır ama ücretli 3g kullanımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

dostum gözünü seveyim bir samsungla nokia kıyaslanır mı? nokianın hizmetleri ve e63ün klavye kullanışı gibisi var mı.... e63'ten hayatta pişman olmazsın eğer görüntülü görüşme yapmıyorsan ve navigasyon kullanmıyorsan

navigasyonla işin yoksa klavye falan düşünme, monte bir kere dokunmatik , bir dokunmatik telefon kullanımı ne kadar rahat olabilir ki?

nokia e63'ün klavyesi şu ana kadar kullandığım(ki baya kullanmışımdır) telefonlar içinde neredeyse en rahat tuş takımı..

• bana dokunmatık demeyınde 5800 kurtulduğıuma sukredıyorum,batarya zayıf sınyalı verdıkten sonra tam 1gun kullanıyorum, ortalama 75 sms atıyorum gunde 3 gunden aşağa duşmedı hıc navıgasyon yok sadece bulunduğumuz yerımı gosterıyo yanı baska turlu kullanamıyoruz sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspertxt -- 6 Eylül 2010; 6:07:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspertxt

bana dokunmatık demeyınde 5800 kurtulduğıuma sukredıyorum,batarya zayıf sınyalı verdıkten sonra tam 1gun kullanıyorum, ortalama 75 sms atıyorum gunde 3 gunden aşağa duşmedı hıc navıgasyon yok sadece bulunduğumuz yerımı gosterıyo yanı baska turlu kullanamıyoruz sanırım..

Kesinlikle katılıyorum, samsung genoa'yı duvara vurasım geliyordu bende sattı savdım gittim nokia kalitesine terfi ettim. Klavyesi kullanışsız diye arkadaş da lütfen böyle şeylere kanmasın, hayatımda kullandığım en güzel klavye bence. Çok hızlı yazıyorum mesaj. tuşların kaliteside çok hoş. Yapıldığı madde harika.
  • quote:

bana dokunmatık demeyınde 5800 kurtulduğıuma sukredıyorum,batarya zayıf sınyalı verdıkten sonra tam 1gun kullanıyorum, ortalama 75 sms atıyorum gunde 3 gunden aşağa duşmedı hıc navıgasyon yok sadece bulunduğumuz yerımı gosterıyo yanı baska turlu kullanamıyoruz sanırım..

dostum olur mu hiç... Lisans olduğu sürece istediğin yere götürür getirir seni gps:) evet katılıyorum 5800ı hiç sevmiyorum fakat bende x6var şu an müthiş bi dokunmatigi var müthiş bi telefon gerçekten tavsiye ederim. Tuşlu telefonlardan daha hızlı yazıyorum kapasitif ekranı olduğu için yani sadece dokunarak. 58de ise rezisitif yani basmalı ekran var bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNFeRNuS

quote:

Kesinlikle katılıyorum, samsung genoa'yı duvara vurasım geliyordu bende sattı savdım gittim nokia kalitesine terfi ettim. Klavyesi kullanışsız diye arkadaş da lütfen böyle şeylere kanmasın, hayatımda kullandığım en güzel klavye bence. Çok hızlı yazıyorum mesaj. tuşların kaliteside çok hoş. Yapıldığı madde harika.

Evet e63te klavye kullanımı gerçekten üst düzey. Türkçe karakterleri shift tuşuyla beraber basarak yazıyoruz onlara da alıştin mi kim tutar seni:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Clayns_seco

Beyler merhaba, bayağı meşhur büyük bir elektronik alışveriş merkezinde E63'ün siyah rengini buldum. Ama başka bir yerde satış görevlisi dedi ki E63 sadece mavi ve kırmızı renkte var, siyah sonrada kasa takılmış olarak satılıyordur ve rengi orjinal değildir dedi ve içime kurt düşürdü. Böyle büyük bir firma böyle bir şey yapar mı veya böyle bir doğruluk var mı? Yani ürünün kasası değiştirilmiş olabilir mi? Yoksa siyah renkte var mı orjinal olarak? Ona göre alacağım lütfen aydınlatıcı cevap verin.

Mrblar bende siyah kullanıyorum yaklaşık 6 ay önce felan aldım telefonu,malesef yalan atmışlar sana kutusuna baktıgında etiketinde e63 Black olarak yazıyor.Kasa değişmiş olsa orjinal rengi yazar

• kamerası 2 mp ortalama bir kamerası var ancak flaş güçlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15

quote:

kamerası 2 mp ortalama bir kamerası var ancak flaş güçlü.

ortalamaysa vazgeçeyim ben bu telefondan

kamera için telefon alan var mi bu devirde:)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tabiki kamera için almıyorum ama kameranın da iyi olması benim için önemli

kamera lazım oluyor

ozaman biraz daha yuksek bir butce ayirip diger cihazlara bakicaksin dostum bu fiyata bu ozelliklerde bir cihaz alacaksan bazi ozellilerden fedakarlik etmen lazim dimi:-)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

quote:

quote:

quote:

tabiki kamera için almıyorum ama kameranın da iyi olması benim için önemli

kamera lazım oluyor

ozaman biraz daha yuksek bir butce ayirip diger cihazlara bakicaksin dostum bu fiyata bu ozelliklerde bir cihaz alacaksan bazi ozellilerden fedakarlik etmen lazim dimi:-)

ben de öyle yapıyorum şu an

bence daha fazla bütçe ayırmaya ve telefonda kamera aramaya hiç gerek yok. Daha fazla bütçe ayıracaksin da en fazla e71 ya da 58 alacaksın onda da 3.2kamera var. Hadi n79 almaya kalksan ya da x6 alsan zaten o aradaki fiyat farkına bi digital fotoğraf makinası alınır yine de sizin tercihiniz olmakla beraber düşüncelerim bu yönde. Hiç kaçmaması gereken anları yakalarim diyorsan o kadarını yapıyo zaten e63 merak etmeyin. Zamanında 6600 vardı. 0.8 "kamerası" vardı. Sonra 1.3luk 6630 çıktı vay dedi herkes onlar bile iş görüyorken bu 2mp nasıl iş görmesin

• arkadaşlar dün akşam 1-2 program indirdim ama o programlar bugün yoktu ... birde temalar gitmiş galiba durup dururken çünkü temalara tıklayınca açılmıyo telefonda ...

neden böyle yapıyor acaba?
  • arkadaşlar biri yardımcı olabilirmi acaba...temada indirmiyor ovi den tam doluyor çıkıyor ekrandan..fabrika ayarlarına geri döndürdüm teli ama hala temalar kısmına girmiyor çok sinir oldum yaa
  • quote:

quote:

dostum olur mu hiç... Lisans olduğu sürece istediğin yere götürür getirir seni gps:) evet katılıyorum 5800ı hiç sevmiyorum fakat bende x6var şu an müthiş bi dokunmatigi var müthiş bi telefon gerçekten tavsiye ederim. Tuşlu telefonlardan daha hızlı yazıyorum kapasitif ekranı olduğu için yani sadece dokunarak. 58de ise rezisitif yani basmalı ekran var bilginize

Evet resmen basmatık 5800 dokunmatık telefonlardan soğuttu benı e63 almadan once samsung vave alıyodum son anda vazgectım sırf bu yuzden,gps olayı anladım sağol.

• ben yaklasık yıldır kullanıyorum telefonu ve normal telefonlarda oluyor ya tuş kilidini acarken şifre istemesi e63 ted oluyomu yada mesajlara galeriye girerken şifre istemesi ben yapamadım hatta nokia bayina sordum yaparım dedi çok uzun surunce bataryayı çıkarrttı butun resimlerim vs yalan olmuştu yardım edebilirseniz sevinirim tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.