Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.874
Cevap
0
Favori
239.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetten öylé bi baktım hemen nokia dan e posta hesabımı tanıttım mesaj geldi ordan bağlantıyı açtım kuruyor şimdi. Ovidenmi indirseydim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone_hate

İnternetten öylé bi baktım hemen nokia dan e posta hesabımı tanıttım mesaj geldi ordan bağlantıyı açtım kuruyor şimdi. Ovidenmi indirseydim acaba?

farketmez ama oviden daha kolay hallederdin ama dediğin sekildede yüklersin bende gmailimi kullanıyorum direk geliyor maillerim hatta suan senin cevapların mail olarak geldiğinden direk dh a girip cevaplamaktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: kittyy

quote:

arkadaslar belki siz kullaniyodunuz benimmi haberim yoktu diyorum ama cok begendim ben bu vtap i yaw goruntu kaliteside cok iyi:-)

arkadasım sen cok ii diyince bende indirdim ama bazı videoları acmıyo sendede böle bi problem varmı beklıyo beklıyo sonrada acmıyo

valla dostum program dün gece edgeyle takılmadan oynattıgı videoları bugun wifiden azda olsa takılarak oynatsadasuana kadar hiç video yu acmama gibi bir problem olmadı m.vtap.com olan site üzerinden izle ozaman videoları realplayere aktararak bakalım nasıl sonuc verecek..

ala ala bende niye öle yapıyo acaba acmıyo bende videoları yani beklıyo beklıyo sonra eror verıyo anlamadım sertifikalandırmakla bi ilgisi yoktur demi ?sertifikalandırmadıgım icin zaten hic bi programı indiremıyorum :S nete acıklamalı anlatıyo ama ben bu islerden ne yazıkkı anlamadıgım icin kaldı öle :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar belki siz kullaniyodunuz benimmi haberim yoktu diyorum ama cok begendim ben bu vtap i yaw goruntu kaliteside cok iyi:-)

arkadasım sen cok ii diyince bende indirdim ama bazı videoları acmıyo sendede böle bi problem varmı beklıyo beklıyo sonrada acmıyo

valla dostum program dün gece edgeyle takılmadan oynattıgı videoları bugun wifiden azda olsa takılarak oynatsadasuana kadar hiç video yu acmama gibi bir problem olmadı m.vtap.com olan site üzerinden izle ozaman videoları realplayere aktararak bakalım nasıl sonuc verecek..

ala ala bende niye öle yapıyo acaba acmıyo bende videoları yani beklıyo beklıyo sonra eror verıyo anlamadım sertifikalandırmakla bi ilgisi yoktur demi ?sertifikalandırmadıgım icin zaten hic bi programı indiremıyorum :S nete acıklamalı anlatıyo ama ben bu islerden ne yazıkkı anlamadıgım icin kaldı öle :D

ya zaten indirmeden önce karsına signed versiyon ve unsigned versiyon secenekleri cıkıyor dogal olarak signed olanı indireceksin hackli olmadıgından cihazın.benimde hacksiz yakında hacklicem inan cok basit aslındada su opdadan sertifika basvurdum cıkmadı hala maalesef..

• quote:

quote:

quote:

quote:

bide ayarlarında bi deisiklik yaptınmı hic telefon ayarlarında baglantılarında falan flan yaptıysan onlarıda yazarsan cok sevinirim simdiden tesekkür

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bide ayarlarında bi deisiklik yaptınmı hic telefon ayarlarında baglantılarında falan flan yaptıysan onlarıda yazarsan cok sevinirim simdiden tesekkür

valla yapmadım dostum ya yükledim arayıp videoları izliyorum işte birtek video kalitesini high olarak işaretledim o yani onunda alakası yoktur sanırım..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ya zaten indirmeden önce karsına signed versiyon ve unsigned versiyon secenekleri cıkıyor dogal olarak signed olanı indireceksin hackli olmadıgından cihazın.benimde hacksiz yakında hacklicem inan cok basit aslındada su opdadan sertifika basvurdum cıkmadı hala maalesef..

signed versiyon ve unsigned versiyon diye bisi cıkmadı ben yüklerken direk telden girdim yükledim yaa hatta sildim simdi tekrar yükledim cıkarmı diye yok gene cıkmadı nese yaa saglık olsun yardımların icin saoll

• son bir bilgi ben operamini 5.1 den girdim oradan yükledim oatrada cıktı signede ve unsigned versiyon muhabbeti buda aklında bulunsun biarada öle dinlersin.bakma bende cepten video izleme meraklısı degilim fazla aslımnda sansa buldum programı ve basarılı geldi millet youtube a giremiyoruz diye cok dertli oldugu için paylaşmak istedim
  • sanki opera Yavaş gibi bende baya ağır çalışyıo sizdede öylemi acaba? Normal tarayıcıyı kullanıyorum artık. Birde Türkçe karakter desteği yok sanırım veya benim telefnumla ilgili bişe. Kullanacilceğim tarayıcı varmı başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mohicann09 -- 25 Ağustos 2010; 20:56:36 >
  • arkadalar e63 icin oyun indirirken ekran boyutu kaca kac olani sececegim ?
    sybian kac versiyon kac ?
    bilgisi olan yardimci olabilirmi
  • arkadaşlar vodafone mobil tv kullanan yok mu bu cihazın 3g hızı 384 kpbs gözüküyor diğer 3glilerin önemli bir kısmı ise 3.6/7.2 mbps, bu bir handikap oluşturur mu merak ediyorum.
    Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatgunco -- 26 Ağustos 2010; 3:08:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom
    arkadaşlar vodafone mobil tv kullanan yok mu bu cihazın 3g hızı 384 kpbs gözüküyor diğer 3glilerin önemli bir kısmı ise 3.6/7.2 mbps, bu bir handikap oluşturur mu merak ediyorum.

O çok düşük bi hız. Bi yanlışlık olmalı. Ayarlar şebeke ayarlarından şebekenin çift modda olduğunu kontrol edin. Ve eğer internet paketiniz mb sınırlı değilse erişim hızınız operatörünüz tarafından düşürülmüş olabilir müş. hiz. ile görüşün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone_hate

sanki opera Yavaş gibi bende baya ağır çalışyıo sizdede öylemi acaba? Normal tarayıcıyı kullanıyorum artık. Birde Türkçe karakter desteği yok sanırım veya benim telefnumla ilgili bişe. Kullanacilceğim tarayıcı varmı başka?

bendede öle dün beni delirtti ilk girerken baya bekletti beni sankı önceden öle deildi anlamadım neden.. bende sadece bendemi acaba merak edıyodum demekkı sendede yavasmıs heralde gecer bilemıorum
  • ARkadaşlar e63'te mesaj yazarken 4. satırdan sonra harfler geriden gelmeye başlıyor? Aynı sorunla karşılaşanlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom
    arkadaşlar vodafone mobil tv kullanan yok mu bu cihazın 3g hızı 384 kpbs gözüküyor diğer 3glilerin önemli bir kısmı ise 3.6/7.2 mbps, bu bir handikap oluşturur mu merak ediyorum.

O çok düşük bi hız. Bi yanlışlık olmalı. Ayarlar şebeke ayarlarından şebekenin çift modda olduğunu kontrol edin. Ve eğer internet paketiniz mb sınırlı değilse erişim hızınız operatörünüz tarafından düşürülmüş olabilir müş. hiz. ile görüşün derim

hocam gsmarenanın yalancısıyım
    Ekleme: gsmarenada doğru yazdığının bir başka teyidi E63 ve E71 in özelliklerine girdim nokianın sitesinden
    WCDMA 900/2100 ya da 850/1900 ya da 850/2100, maksimum hız 384/384 kbps (DL/UL) Bu E63 için yazıyor
    HSDPA sınıf 6, maksimum hız 3.6 Mbps/384 kbps (DL/UL) Bu da E71 için
    DL/UL : Download/Upload demek tahmin edeceğiniz gibi
    Ekleme 2:
    quote:

Blanchimont:
    bir yandanda aklim bana e63 e hic yatirim yapma, biraz bu sekilde kullan sonra e72 ye gec diyor cunku e63 te hsdpa yok, max 3g hizi 384 kbps gibi komik bir rakam (e72 de 10.2 mbps, hsupa da var 2 mbps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatgunco -- 26 Ağustos 2010; 13:19:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Clayns_seco

Arkadaşlar tek bir sorum var, müziklerde ses kalitesi nasıl? Yani 3.5mm kaliteli bir kulaklık taktığımızda iyi ses alabiliyor muyuz? Bu benim için önemli.

ben creative kulaklıkla kulanıyorum ses mükemmel cıkıyo tavsiye ederim
  • arkadaslar ben bilgisayarımdan pc suite ile telefonuma video atıyorum ama telefonda gözukmuyo bu ne hafıza kartında nede telefonun hafızasında ikisinede attım ama telefonda yook ps suite baglıyorum tekrar bilgisayarda gözukuyo ama atıldıgı yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgürÇ

Arkadaşlar e63'te şu karekterleri (ê, î, û ) kullanmak mümkün mü ve nasıl?

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan bir kullanıcı yok mu aranızda? e63 kullanıcıları az kurcalasınlar cihazlarını :)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar e63'te şu karekterleri (ê, î, û ) kullanmak mümkün mü ve nasıl?

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan bir kullanıcı yok mu aranızda? e63 kullanıcıları az kurcalasınlar cihazlarını :)

yok kardeş öyle tuşlar:) millet sadece sessiz harflerle yetiniyor siz bu tuşları arıyorsunuz:) tebrik ederim:)
  • quote:

arkadaslar ben bilgisayarımdan pc suite ile telefonuma video atıyorum ama telefonda gözukmuyo bu ne hafıza kartında nede telefonun hafızasında ikisinede attım ama telefonda yook ps suite baglıyorum tekrar bilgisayarda gözukuyo ama atıldıgı yardımcı olursanız sevinirim

o pc suitein laf olsun diye yapmış olduğu bişey. O yolla telefonda hayatta video izleyemezsiniz. 3gp converter yazın google'a. Herhangi bi linkten indirip onunla videolari çevirin telefona atıp izleyin
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.