Şimdi Ara

=> Nokia 5 | 5.2' HD IPS LCD - 13MP - 16GB - 3000 mAh <= (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
14.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google music Spotify gibi uygulamalarda ekolayzır açılıyor altta surround var o sırada devreye giriyor diye biliyorum. Ben şahsen dolby'i pek sevmiyorum sesi yapay bir hale getiriyor tabi burada bahsettiğim Dolby sinema sistemlerinde kullanılanlara gerçek 5.1 Dolby digital değil. Sesi oynayıp çakma derinlik katan Dolby ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ürünün nfc sorunsuz çalışıyor mu bilgisi olan var mı? Mobil ödeme için uygun nfc telefon arıyorum en uygun fiyat bu telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Merhabalar ürünün nfc sorunsuz çalışıyor mu bilgisi olan var mı? Mobil ödeme için uygun nfc telefon arıyorum en uygun fiyat bu telefon
    NFC yi bir kere blutooth cihaz eşleştirmek için kullandım problem çıkmadı mobil ödeme kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim o konuda.

• merhabalar telefonu an itibariyle kullanmaya başladım ancak dakika bir gol bir whatsappta numaramı yazıp onalyadıktan sonra gelen soru kutucugundaki tamam a basamıyorum ya da düzenleyede basamıyorum hiçbirşeye basılmıyor soru ise bu numarayı onaylıyor musunuz yoksa düzeltmek ister misiniz hiç bir seçeneğe basılmıyor acil yardım

şuan farkettim hiçbir soru kutucuguna cevap veremiyorum whatsapp a özel bir durum değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkndlky -- 13 Kasım 2018; 14:18:26 >
  • erkndlky E kullanıcısına yanıt
    Telefonu güncellemeyi deneyin.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    ardı arkası bitmeyen güncellemelerden sonra problem çözülmedi tam anlamıyla hiç bir uygulamayı kullanamıyorum çünkü her seferinde bana bir izin, eminlik vb sorusu soruluyor ve ardından dokunduğum cevaplar algılanmıyor heyecanla bugün açtığım telefonum beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.. telefon amazon.com a iade yolunda emin adımlarla ilerliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkndlky

ardı arkası bitmeyen güncellemelerden sonra problem çözülmedi tam anlamıyla hiç bir uygulamayı kullanamıyorum çünkü her seferinde bana bir izin, eminlik vb sorusu soruluyor ve ardından dokunduğum cevaplar algılanmıyor heyecanla bugün açtığım telefonum beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.. telefon amazon.com a iade yolunda emin adımlarla ilerliyor
    Tüm sistem güncellemelerini kurup ardindan hard reset dener misiniz?

• Şöyle bir sorunum var: Telefon ne zaman cebimde çalsa çıkarırken vücuduma değip meşgule alıyor. Sizde de böyle bir durum var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Şöyle bir sorunum var: Telefon ne zaman cebimde çalsa çıkarırken vücuduma değip meşgule alıyor. Sizde de böyle bir durum var mı?
    => Nokia 5 | 5.2" HD IPS LCD - 13MP - 16GB - 3000 mAh <=

Ayarlar / sistem / hareketler sekmesini varsa kontrol eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Ayarlar / sistem / hareketler sekmesini varsa kontrol eder misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam çok sağolun ancak 3'ü de kapalı.

Ancak sorun şu cebimden çıkarırken sanki red yapmış gibi algılaması, yani bir algılama problemi var gibi. Siz cebinizden çıkarırken olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 20 Kasım 2018; 22:46:10 >

• Nokia 5 için Android Pie güncellemesi sızdırıldı.

https://forum.xda-developers.com/nokia-5/how-to/guide-how-to-install-android-pie-build-t3883901

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 1 Ocak 2019; 18:51:34 >

• Android 9 kademeli olarak dağıtılmaya başlandı.

• Konu çok sessiz sanırım telefonu kullanan kimse kalmadı android 9 dağıtımını beklemeden yüklemek isterseniz xda'da bir yöntemden bahsedilmiş o şekilde yükleyebilirsiniz. Ben yükledim.

• alperepla A kullanıcısına yanıt
    Hocam bir gelişme yada gerileme var mı telefonda? Türkiye'de hiç popüler değil bu telefon :)
  • Andorid 9 resmi olarak geldi. Yükledim.
    Nokia'ya teşekkürler gerçekten mükemmel iş çıkarıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanbottom

Hocam bir gelişme yada gerileme var mı telefonda? Türkiye'de hiç popüler değil bu telefon :)
    Arayüz filan daha güzel, daha modern bir hal almış. Olumsuz herhangi bir tespitim olmadı, ancak yükledikten sonra factory reset attım, aksi taktirde yavaşlama, pilin çabuk bitmesi gibi durumlar olabilir.
  • Android güncellemesi sonrası, alışveriş sonra 3d bildirimi yada banka uygulamalarına girişte SMS onayı olarak gelen sesler gelmemeye başladı, hattımı eski telefonuma taktigimda bir sıkıntı yok, bütün onay smsleri geliyor bana,aynı zamanda 3. Parti bir SMS istemcisi yükleyerek de bu sorunu aşmaya çalıştım yine olumlu bir çözüm bulamadım,benim gibi bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

Android güncellemesi sonrası, alışveriş sonra 3d bildirimi yada banka uygulamalarına girişte SMS onayı olarak gelen sesler gelmemeye başladı, hattımı eski telefonuma taktigimda bir sıkıntı yok, bütün onay smsleri geliyor bana,aynı zamanda 3. Parti bir SMS istemcisi yükleyerek de bu sorunu aşmaya çalıştım yine olumlu bir çözüm bulamadım,benim gibi bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varmı acaba
    bende bu olmadı ama telefon yavaşladı sanki bende format attım birçok kişinin dediği gibi. Sizede tavsiye ederim.
  • Stewie G. kullanıcısına yanıt
    Engellenen numaraları kaldırmayı deneyin. Aynısı Nokia 8 kullananların başına gelmişti, o foruma bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

bende bu olmadı ama telefon yavaşladı sanki bende format attım birçok kişinin dediği gibi. Sizede tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Bende buradan yaşadığım durumu da güncellemiş olayım factory reset yaptıktan sonra durum düzeldi hatta ikonlarda bildirim işaretinin gözükmemesi sorunu da düzelmiş durumda.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.