Şimdi Ara

>>> TOYOTA VERSO <<< (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
24
Favori
130.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kisisel gozleminiz mi yoksa bagaj hacimleri ile ilgili sayisal bir bilgi paylasabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim araç 5 kişilik. Evet koltuklar inince 5 kişilik gibi bagaj oluyor daha büyük değil.

• 2010 verso elegant sahibi olan var mı?

araçta start stop ve soğutmalı torpido var mı?

• Soğutmalı torpido comfort extra da bile var

• quote:

Orijinalden alıntı: soran2

Soğutmalı torpido comfort extra da bile var

ESP

anahtarsiz calistirma

bluetooth baglantisi (tel. gorusme ve muzik dinlemek icin)

var mi hocam?

• Anahtarsız çalıştırma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

2010 verso elegant sahibi olan var mı?

araçta start stop ve soğutmalı torpido var mı?

kendm cevaplayayim, arac ilan sitelerinde isaretlenen ozelliklere aldanmayin, hatta saticiya bile, araci goreniliyorsaniz kendiniz o ozelligin oldugu dugmeye bizzat basin.

start-stop yok

sogutmali torpido var

ESP yok

eller serbest gorusme var

yokus kalkis destegi yok

ayrica yanlis bilinen bir ozellik:

start-stop ile anahtarsiz calistirma ayni sey degil, lutfen arasatirip ne olduklarina bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 21 Haziran 2016; 0:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yppilot

slm herkese
    öncelikle arabamla 1.000 km ri devirdim
    güzel bır sekılde ustunde ufak oynamalar yaptım
    cınden herseyı burdakınden ucuza temın edebılıyorsunuz
    kapı altı logo lambası
    bagaj kromajı
    sılıkon anahtarlık
    dashboard halı
    kapı koruyucusu
    sahrk anten gıbı
    ama arabanın eklektrık olmadan pencere dıkız aynası muzık sıstemının calısmaması buyuk handıkap
    vıtes ota konsulde cep ve cuzdan esya yerı olmamasıda buyuk eksıklık
    daha toyotonun cok calısması lazım bence
    Bu mesaja eklenen görseller:

>>> TOYOTA VERSO <<< >>> TOYOTA VERSO <<< >>> TOYOTA VERSO <<< >>> TOYOTA VERSO <<< >>> TOYOTA VERSO <<< >>> TOYOTA VERSO <<<

Cidden çok beğendim. Güle güle kullanın....

• İyi akşamlar. Touch2'li Verso'da usb girişi nerede yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar merhaba bende 2004 model alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var sunroof konusundan bir sıkıntım var sağ sol ayaklar beraber ilerlemiyorlar senkron yok bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba
  • Merhaba,

Bizde dün 2013 verso elegant modelinden almış bulunmaktayız. Araç 22 bin de.

LPG taktırmayı düşünüyoruz, prins ve brc arasında kaldık. Burda ki brc ve prins yetkili servisi aynı yer, ustaya sorduğumuz da sen getir biz ona BRC takacağız dedi. Usta bilindik kaliteli bir usta ondan şüphemiz yok. Ama internette prins in kalitesinin farkı olduğu söyleniyor.

Sizce prins için arada ki fiyat farkını vermek değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Merhaba,

LPG taktırmayı düşünüyoruz, prins ve brc arasında kaldık. Burda ki brc ve prins yetkili servisi aynı yer, ustaya sorduğumuz da sen getir biz ona BRC takacağız dedi. Usta bilindik kaliteli bir usta ondan şüphemiz yok. Ama internette prins in kalitesinin farkı olduğu söyleniyor.

bence değmez bende çok araştırdım ve 3 ay oldu brc takılalı çok memnunum yeni kit takarlar zaten seq 32 diye bence değer çok memnun kaldım kendimce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Merhaba,

bence değmez bende çok araştırdım ve 3 ay oldu brc takılalı çok memnunum yeni kit takarlar zaten seq 32 diye bence değer çok memnun kaldım kendimce...

bizde karar aşamasındayız ama usta sen gel BRC takıp halledicez demiş

Yakıt değerleriniz nedir hocam? şehir içi , uzunyol vs, çekiş gücü,performansta etkilenme oldu mu hiç.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Merhaba,

bizde karar aşamasındayız ama usta sen gel BRC takıp halledicez demiş

Yakıt değerleriniz nedir hocam? şehir içi , uzunyol vs, çekiş gücü,performansta etkilenme oldu mu hiç.

5.000 km yol yaptım şuana kadar ve aldığım her lpg yi ve litresini no ettim ve şuan 5.000 km ortalaması 19,23 kuruş bunda az yaksına inanın dikkat etmedim ve belki 2.000 km sinde klima var. e tabiki performansta çok az bir düşüş var ama onuda 4.500 km lerde iken ustaya gittim ama bunun için değil 1.000 bakımı bedava idi onu tatilden dönüşte yaptırdım o ayardan sonra baya detaylı 2 ayrı cihaz bağladı ve çok memnunum şuanda performansından da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarper 77 -- 31 Ağustos 2016; 22:12:37 >

• Arkadaşlar 1.6 verso bakıyorum. bir arkadaşta 2008 var direksiyonu çok sert geldi. araç 90 binde bir sorun mu var hepsimi böyle acaba.
  • Arkadaşlar merhabalar
    Şuan 2005 corolla sol kullanıcısıyım.ailem genişlediği için artık bu araç dar gelmeye başladı.Şuan iki çocuk koltuğu var
    ama üçüncüsünü takmam gerekiyor. corollo üçüncü koltuk için dar geliyor.Verso şuan için ideal görünüyor.Elegant 2007-8-9
    modellerinden bütçeme uygun olanını tercih etmeyi düşünüyorum.Bu modellerde araca sahip olan arkadaşların yaşadığı sorunlar nelerdir.
    bilgi verebilirmisiniz.Birde fiyatlar bana çok uçuk geldi.Piyasa gerçekten böylemi?
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    ali expres ten aldım hocam 135 dolara
  • Beyler arabamı satıyorum, istanbulda artık ufak araç gerekiyor. İlanı aşağıya koyuyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-memurdan-degisensiz,temiz-7-kisilik-348747715/detay/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, ailemize bir fert daha eklenmesi sonucunda çok sevdiğim Mazda 3'ümü değiştirmek zorunda kaldım ve 2016 verso T2 Premium aldım. Aslında 1.6 dizel (bmw motor) icin gitmiştim ama satıcının ve Toyota'da teknisyen olan bi arkadaşımın da tavsiyesi ile 1.6 vvt-i aldım. Genellikle şehir içi kısa turlarda kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: er-soy

Merhabalar, ailemize bir fert daha eklenmesi sonucunda çok sevdiğim Mazda 3'ümü değiştirmek zorunda kaldım ve 2016 verso T2 Premium aldım. Aslında 1.6 dizel (bmw motor) icin gitmiştim ama satıcının ve Toyota'da teknisyen olan bi arkadaşımın da tavsiyesi ile 1.6 vvt-i aldım. Genellikle şehir içi kısa turlarda kullanıyorum.

hayırlı olsun gülel güle kullanın kazasız belasız...
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.