Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kaset deck almak istiyorum. Çok büyük yer kaplamamali. 100 liraya Kenwood kk 3030 buldum. Sizce bunu alayım mı? Çift kasetçalarli almak mi mantıklı ? Yoksa daha çok bilinen Sony technics mi alsam parça sıkıntısı çekmemek adına?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sony rx7 ye 500 lire verilirni temiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar önce sony rxd7 cihazım vardı ses çıkışı bozulduğu için atmıştım şimdi yıllar sonra aynısını buldum hemen aldım valla bu cihazları tekrar üretsinler müzikten keyif alıyorum.
  • Sony rx80 nasıl bi cihaz üstadlar 4 hoparlör var

• sony vx88 aldim optik giris nasil kullaniliyor tvye bagladigimda tvden ses geliyor tv ayarlarinda spdif cikis ayarlarina girdigimde ses biciminde pcm isaretli birde dolby digital bolumu var ama secilmiyor bilgisi olan varmi

• ksf5384 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sony müzik setlerinin çoğunda arkada optik out bulunur.
    Siz TV'nin veya başka bir cihazın sesini Optik olarak müzik setinden almak istiyorsanız optik in olmalıdır.
    Optik Out, müzik setinde örneğin cd dinleyeceksiniz ancak sesi başka bir cihazdan alacaksınız bu tip durumlarda Müzik setinin optik outundan diğer cihazın optik in'ine girerek sesi diğer cihaza aktarabilirsiniz.
    TV veya diğer cihazlardan ses almak istiyorsanız Video, md veya diğer girişlerden kırmızı beyaz deck kablosu ile bağlamanız gerekir.
  • >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

eskiden bu seti çok severdim
  • merhaba arkadaslar. sony mhc rv20 modelı elimde mevcut. bana kumanda lazım bu sete uygun bır kumanda elınde olan var mı yada satan
    ? >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-205327B36 -- 15 Kasım 2018; 11:31:20 >
  • Sony en başarılı şuan hangi modeli ??? cd ve usb yeterli
  • Arkadaşlar merhaba. Ben 98 ya da 99 senesinde Ankara'da bir mağazada sony müzik seti görmüştüm. Görür görmez de aşık olup arzulamaya başlamıştım:) Mağaza sahibi de sürekli aynı şarkıyı açardı müzik setinde. Modern Talking - You are my Heart, You are My Soul adlı şarkıyı. Bilen biliyordur zaten şarkıyı:) Ben de sürekli gider dinlerdim bunu. Sonra bilgisayar aldım tabi mantıklı olanı yapıp. Çünkü tek seçim hakkım vardı o zamanlar. Şimdi o müzik setini arıyorum ama hangi model olduğunu bulamıyorum. Sadece kaba hatları aklımda. Özelliklerini hiç hatırlamıyorum. Yukarda duruyordu müzik seti biraz 2 kolon mu 4 mü 5 mi, kaç hoparlörü vardı onu da hatırlamıyorum ama hoparlörleri kabinden yüksekti galiba. Ya da küçük hoparlörleri kolonların üstünde olduğundan öyle gözüküyordu. Velhasılıkelam, benim bu seti gördüğüm sene ya 1998 ya da 1999 du. O zamanın modelleri hakkında bilgi sahibi olan bir kişi vardır burda mutlaka. Benimle iletişime geçerse de bu arkadaş çok sevineceğim. Teşekkürler.

• ogen kullanıcısına yanıt
    BU her zaman sevilir hocam
    bende FH-B55 var iki yıldır
    çok mutluyum
    https://www.youtube.com/watch?v=j9eccgDH7Ak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 19 Kasım 2018; 21:4:52 >
  • Selam aleyküm .baştan sona okuyunuz...

Ürun temiz cd calar bakim ister.

Sol kaset çalar bakım ister.sağ taraf çalışıyor.
    Kumanda var.

Ses acma düğmesi yavas açılp kapanmasi gerek uzun zamandır yattığı için sanirim tutukluk yapiyor.

Haricinde calisan urundur .optik çıkış üzerinde fabrika bandi duruyor.

Yer kaplıyor uyguna veriyorum arkadaşlar fiyatı öldürmeyelim sony'den anlayanlar lütfen ilgilensin..

Daha okunaklı olsun diye açıklamada kocaman resim ve video vardır aşağıda.

Alana şimdiden hayırlı olsun.

selametle... 0546208 62 72 istanbul küçükçekmece dir yer

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rrhayabusa -- 24 Kasım 2018; 20:13:16 >

• slm arkadaşlar müzik seti almak istiyorum SONY LBT D905 FULL olan varsa 5357312932 iletişime gecebilir
  • güncel
  • Arkadaşlar Led TV min sadece optik çıkışı var, TV nin kendi sesi de malum çok yetersiz ve kalitesiz olduğu için optik girişi(OPTİK İN)olan,düşük seste bile derin bas ve tize sahip, kaliteli temiz full çalışır bir Sony müzik seti arıyorum. Dinleyeceğim oda ortalama 15 - 20 m2 bir alana sahip, bu nedenle stereo hoparlörlü olanları bile yeter. Full çalışır durumda, usta eli değmemiş bakımlı bir ürün ve model tavsiyeniz var mı? Ayrıca elinde bu nitelikte bir ürün olan varsa mesajlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcvx90av -- 29 Kasım 2018; 15:1:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umit d

güncel
    Nedir güncel olan hacı?
  • arkadaşlar merhaba Sony Lbt zux10d kullanıyorum yakın zamanda başıma gelen olayıanlatıyım bilgisi olan varsa bilgilendirsin müzik setini açıyorum içinden mekanızma sesi geliyor 2 defa sonra ekranda eject yazıp standbay konumuna geçiyor 1 haftadır böyle ne yapmam gerekiyor acaba ne arızası olabılir sony müzik seti tamiri yapan kaliteli servis varmı bu müzik seti özel olduğu için herkese elletmek istemiyorum türkiyede görme şansınız pek yok

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<o

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler sony rx7 ye 500 lire verilirni temiz
    rxd7 mi
  • hakandmr kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• elimde var temiz dükkanımda
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.