Şimdi Ara

>>>Korku severler buraya!!<<< (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
14
Favori
10.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlemiyenlere tavsiyemdir mutlaka izleyin bu kıtlıkta benim hoşuma gitti...

>>>Korku severler buraya!!<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 29 Ocak 2015; 4:17:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerx_16

İzlemiyenlere tavsiyemdir mutlaka izleyin bu kıtlıkta benim hoşuma gitti...

Pipolar da güzel izleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Yarın araştırayım bi , şimdi çok deli uykum var özelden yazarım ben sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerx_16

İzlemiyenlere tavsiyemdir mutlaka izleyin bu kıtlıkta benim hoşuma gitti...

izledim sağlam film
  • Kapali ortamda bir grup genc filmi ariyorum arkadaslar tanidik film olmasin cok iyi olmasada olur citir cerez olsun yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pervanee

Kapali ortamda bir grup genc filmi ariyorum arkadaslar tanidik film olmasin cok iyi olmasada olur citir cerez olsun yeter

• mesaj şurda dursun, lazım olur
  • quote:

Hocam bu listedekiler dışında sende film önerirmisin?

Psychometry: the gifted hands ( hiç sıkılmadım çok güzeldi )
    Hide and Seek 2013 ( kore yapımı ) ( cok fenaa bir film herkes izlesin derim )
    Karanlığın gözleri (2013) ( kore) ( MUHTEŞEM bir filmdi cok anlamlı dram da var içinde )
    White: The melody of the curse ( sıkıcı sahneleri var ama ben beğendim)
    Death Bell 1-2 ( eh işteama beğendim)
    Fısıldayan koridorlar
    Montaj ( istediğim bir son değildi ama böyle olmalıymış )
    bestseller ( sen ne güzel bir filmsin :) ))

bu üsttekiler kore yapımı ve hepsini çok beğendim

the house at the end of the street
    the possesion
    haunt
    dark circles
    the wincked
    arınma gecesi (1-2) ( 2 benim daha cok hoşuma gitti )
    Kristy ( ortalama bir filmdi ama ben hiç sıkılmadım ve heyecanlandığım cok an oldu)
    jessabelle ( sonu saçma biten ama sonuna kadar hiç sıkmayan film)
    sinister ( böyle bir filme böyle bir son olur mu beaa)
    open grave ( gerçekten cok sağlam filmdi devamını bekliyorum)
    drag me to hell ( sonu hiç istediğim gibi bitmedi ama fena tırsıtıcı sahneleri var ve sona kadar cok heyecanlı)
    dark house ( eeh)
    the crypt ( orta derece )
    kafesteki kadın ( 1-2)

ben hiçbir filmde korkmadım o yüzden korku gerilim ayrımı yapmıyorum. hepsi benim için gerilim sınıfında. en fazla geriyorlar çünkü. misal bu arkadaşın yaptığı listede hiç korkutucu değil

aklıma geldikce yazarım ama bu kore filmleri cok güzel gerçekten herkese tavsiye ederim. hepsinin içinde gizem var ayrı bir hava katıyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatasaray101o10 -- 31 Ocak 2015; 23:09:26 >

• Galatasaray101o10 kullanıcısına yanıt
    Zaten cok korku filmi izleyen insanlar filmden korkmazlar korkan kesim az izleyen kesimdir bende zaten keyif olsun diye izliyorum olayların çözümü o anki gizem gerilimden zevk alıyorum yoksa korkmak değil bu.

Misal ben dabbe 1'i ilk izlediğimde küçüktüm yaş olarak korkudan uyuyamamıstım simdi izliyorum gülüyorum bazı yerlerinde
  • Conjuringi 6. kez, 2 arkadaşla izledim , biri çok korktu ya :D
    Her gerilim sahnesinde bismillah bismillah , sürekli kapatalım diyip durdu
    Aslında kızlarla izlemek lazım bu filmi
  • izlemediyseniz bu filmi kesinlikle izleyin

http://www.imdb.com/title/tt1093369/

• sürükleyici bir korku filmi beyler izlemeyenlere tavsiye edilir , gideri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: retkitosman

sürükleyici bir korku filmi beyler izlemeyenlere tavsiye edilir , gideri var

Çok iyi yapımdır gerçekten ama devamı 2.film çok vasat
  • Konuyu uplamanın vakti gelmiş
    the woman in black 2 angel of death izledim dün , vallahi hiç sevmedim be.İlk filmi güzeldi ama bu film tırt olmuş
  • quote:

Konuyu uplamanın vakti gelmiş
    the woman in black 2 angel of death izledim dün , vallahi hiç sevmedim be.İlk filmi güzeldi ama bu film tırt olmuş

siyahlı kadın 1.iyiydi yani orta sınıf yapımdı bu 2.izliyecektim ama çok olumsuz yapım var sanki 2.sınıf bir yapımki trailerda onu gösteriyor napsak bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

siyahlı kadın 1.iyiydi yani orta sınıf yapımdı bu 2.izliyecektim ama çok olumsuz yapım var sanki 2.sınıf bir yapımki trailerda onu gösteriyor napsak bilemedim

Boşa izleme , çok sıkıcı olmuş onun yerine survivor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Boşa izleme , çok sıkıcı olmuş onun yerine survivor

Şu an tv8 deyiz zati ünlüler iyi gidiyor

• Lanetli Tepe. Eski ama etkilidir.
  • Korku filmlerini sinemada izlemek çok zevkli bence ama tek sıkıntı birlikte gidecek insan bulamamak, herkes korku filminden ne anlıyorsun deyip dalga geçiyor. Neyse ki forumda benim gibi sevenler varmış.
    Türk fimleri hakkında yorum yapayım genellikle yabancılardan bahsedilmiş. Parantez içindekiler 10 üzerinden imdb'de verdiğim puanlar
    Dabbe serileri arasında herhangi bir bağlantı yok ayrı ayrı izleyebilirsiniz.
    Dabbe 1(5)-2(3): Pek beğendiğim söylenemez 1.si yine 2.ye oranla daha izlenebilir.
    Dabbe Bir Cin Vakası(7),Dabbe Cin Çarpması(8),Zehri Cin(7): Tarz olarak birbirlerine çok benziyorlar ama hikayeler ve kurgu değiştiği için ben izlemekten hoşlanıyorum. Şu hayvan sakatatı huyundan vazgeçse daha güzel olacak bir de gürültüyü azaltsa.
    El-Cin(6): Fena değil, dabbe tarzı büyüler,yalnız yaşayan çift gibi şeylerden değil bir grup gencin yaptıklarını anlatıyor.
    Semum(4): Efektler vs. komikti bence ama insidious'ta bile şeytan silüeti çok kötüydü gerçekten o yüzden pek laf söylememek lazım
    Musallat 1(8)-2(6): 1.si bence izlenmesi gereken bir film kurgusu hoşuma gitti 2.sini pek beğenmedim klasikti.
    Şeytan-ı Racim(5): Konudan konuya atlama vardı, sonu sanki baştan savmaydı. Zaten incideki quantum hikayesiyle aynı konusu.
    Küçük kıyamet(7): Korku değil de gerilim olarak izlerseniz beğeneceğinize eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum, çok güzel bir konu olmuş. The Orphanage gerçekten güzel mi? Bu aralar en çok dikkatimi o çekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.