Şimdi Ara

>>>İKARİAM FUN CLUB ve Oyun Rehberi<<< (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
0
Favori
41.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Odun'u zaten her yapıda istiyor,
    Kristal Cam, Exadusthebest'ın dediği gibi Mucit Atölyesi'nde mevcut eşyalara +Saldırı , +Savunma kazandırmak için istiyor,
    Sülfür desen asker ve gemi yapımında istiyor,
    Şarap, halkın memnuniyeti için gerekli,
    Mermer, binaların gelişiminde lazım oluyor. ( Genel olarak 3, 4 ve üstü seviyelik yapıların gelişiminde gerekli. )

Eğerki sömürge kurmaya başladıysanız hepsini tek madene yığmayın. Örneğin adanızda Kristal Cam varsa yeni sömürgeyi Mermer olan bir adada kurun.
  • Arkadaşlar ETA da olan varsa üzüm ihtiyacı olan ya da mermer ihtiyacı olan ile odun karşılığında takasa gireiblirim.ya da altın ile satabilirim..

KOLONiMİ üzüm adasına kurdum...halk akşamları paso meyhanede
  • Arkadaşlar, ben 1. kolonimi kurdum 2.ciyi kurmak istiyorum.. sarayı 2. kademe yapmak için 5.4k odun istiyor.. Ve 600-700 civarı da mermer..

Şimdi ben Koloni'de 1 saray kurup başkenti oraya taşısam 1 koloni daha yapma şansım var mı? Yanıt lütfen
  • Hayır dostu mbi işe yaramıyor o...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bamu

Hayır dostu mbi işe yaramıyor o...

Hadi ya!

Yani s..e s..e Saray'ı 2. kademeye mi yükseltecez
  • Evet öle oluyo bende yükseltemedim bi türlü o kadar odunu bulmak çok zor yaw neyse 1haftaya yaparım heralde...
  • 2. kademeye yükseltmek yine kolay..
    3. kademeye yükseltmek için; 20,462 Odun, 7,170 Mermer, 4,780 Kristal Cam istiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: toLga_uA

2. kademeye yükseltmek yine kolay..
    3. kademeye yükseltmek için; 20,462 Odun, 7,170 Mermer, 4,780 Kristal Cam istiyor.

Fakirliğin gözü kör olsun ulen!
  • Sarayı nasıl yapacağım...
  • binalar ve koşulları var ordan okubide yapıp durma.birisini bulacan.ticaret gemisi ile yollucan ok
  • Epsilon da puanı 1500 ü geçen varsa Spartans(300) e beklerim.
    Draven
  • .org da oynayan varsaaa hertürlü soruya yardıma açığım yeterki birisi oynuyo olsun
  • yahu arkadaslar benı bı tek oyunda su ınsaat surelerı delı edıcek bı ınsaat yaoıoruz onca saat beklıyoz ya ne bu uu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wessago

Epsilon da puanı 1500 ü geçen varsa Spartans(300) e beklerim.
    Draven

Benim puan 1000. 2 kolonim var.. 1500 olunca gelirim.. Şu an LOKOLAR'dayım..
  • up
  • ...
    Edit: Uzunzamandır Foruma girmedim unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Er CoD2 -- 14 Mart 2008; 17:40:03 >
  • Merhaba uzun zamandır DH de yoqtum ilk defa açınca bu konuyu gördüm üye oldum

Oyunda ki Adım:Achellian
    Server:Epsilon
    Şehir 1:Ankara 38:34
    Şehir 2:İzmir 39:34
    Ada adları:Ankara Hinooita İzmir: Gooonos
    En kısa zamanda benide club a alırsanız sevinirim
    İYİ GÜNLER
  • SERVER: ETA
    KORDINAT: |66:56| yada ona yakın yerlerde olan arkadaşları elçilik kurduktan sonra ittifağa beklerim...Elimden gleen yardımı yaparım.
    ITTIFAK TAG: ION
    ITTIFAK İSİM: IYONLAR

Kumios[66:56] > GÖZTEPE ve Shaumoios[66:55] > HATAY
  • göztepeli sen misin bana meaj atan oyunda?
  • EVET HOCAM...mrb
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.