Şimdi Ara

GSS 81 lira saçmalığı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
8.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni ben ilgilendiririm. Başkası almıyosa ben de mi almıyım ? Hayatını başkalarının düzenine göre mi kuruyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

İnşallah bizim ülkemizde iç savaş çıkmazda dilini bile bilmediğimiz topraklarda millete avuç açmayız.

Ben arap değilim gülüm karıştırma...

Biz ülkemizi satmayız ..benim dedelerim ingilize fransıza karşı durmuş ülkesini satmamış .
    -----
    İngiliz komutan vazgeçin bu mücadeleden der .

Atatürk 'ün cevabı

"Aşağılık bir ölüme mahkum olmaktansa vuruşarak ölmeyi tercih ederiz "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 5 Nisan 2017; 16:46:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

onlar işine geldiği gibi hocam , amerikada sıradan bir işi yapanın 1800-2000 dolar kazandığını demezler.

Türkiyede asgari ücretli adam 1404 tl,yani 360 dolar kazanacak fakirin fakiri ,ama milyon dolar kazanan adamın çocuguda 53 tl , 360 dolar kazananda 53 tl?

diyorum bu mu sosyal devlet? 4 milyon suriyeli ,bedava sağlık,25 milyar dolar harcanıyor diyorum,adamlar ölü taklidi yapiyor,komedi zihniyetleri var..

Amerika'da sağlık sistemi gerçekten kötü ve çok pahalı. 2000 dolar kazanan adamın parasını bir günde bile yutarlar sağlık sigortan yoksa.

Burda da devlet hastanelerinde tedavi olmak diye bir şey yok gerçi doktorların hepsi odaya giren hastayı bir an önce çıkarmak niyetiyle konuşuyor

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Büyük konuşma, boş hayaller de kurma. Üzerine mermi sıkmıyolar, gökten roket, kimyasal bombalar yağıyor.
    Hergün 10larca insan ölüyor Suriyede, ama içim bir nebze de olsa rahat, çünkü elimizden geldiğinin fazlasıyla sığınmacı aldık.

Her koyun kendi bacağından asılır, bütün dünya sırt çevirmişse biz de mi çevirelim ? Ahirette bütün dünya sırt çevirdiği için biz de çevirdik deriz kurtuluruz. Ne oldum değil, ne olacam diyceksin bu dünyada. 1dk içinde hayatın tersine döner ne olduğunu anlamazsın.
  • quote:

Beni ben ilgilendiririm. Başkası almıyosa ben de mi almıyım ? Hayatını başkalarının düzenine göre mi kuruyorsun ?

Bm, nato,avrupa, zengin ülkeler niye var? islam birliği nerde,malezya nerde,susma?

insani yardıma tamamız,ama olay enayilik boyutuna geldi. çünkü kendi vatandaşın %13 işsiz,gençlerde %25

gss çıkarıyorsun,vergiler uçmuş,enflasyon uçmuş,esnaf kan ağlıyor,gidip 25 milyar dolar bu milletin parasını harcıyorsa?

adamlarsa suriyelileride refandum yapsınlar? yürek varmı?
  • Sen önce bop nedir onu öğren sonra suriye yi kimler bu hale getirdi onu öğren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 5 Nisan 2017; 16:49:45 >
  • Ne beklenir ki
  • Hâla zengin ülkeler başka ülkeler diyosun. Beni ilgilendirmez onların ne yaptığı, bu zulme göz yuman herkesin günahı kendinedir.

Öyle bi diyosunki sanki eskiden hiç işsizlik yoktu, enflasyon yoktu, akp geldi batırdı herşeyi. Hiçbir zaman zengin bir ülke değildik, hep yoksul ülkeydik. Amerika aya çıkarken bizim halkımız parasıyla bile ekmek, yağ bulup alamıyordu. Kalkmış yok öyle yok böyle boş boş atıp tutuyosunuz. Dünyada aya çıkacak teknoloji varken araştır bakalım bizim ülkemiz ne haldeydi.

Suriyeliler konusunda referandum yapılması tamamen insanlık ayıbıdır.
  • quote:

Hâla zengin ülkeler başka ülkeler diyosun. Beni ilgilendirmez onların ne yaptığı, bu zulme göz yuman herkesin günahı kendinedir.

Öyle bi diyosunki sanki eskiden hiç işsizlik yoktu, enflasyon yoktu, akp geldi batırdı herşeyi. Hiçbir zaman zengin bir ülke değildik, hep yoksul ülkeydik. Amerika aya çıkarken bizim halkımız parasıyla bile ekmek, yağ bulup alamıyordu. Kalkmış yok öyle yok böyle boş boş atıp tutuyosunuz. Dünyada aya çıkacak teknoloji varken araştır bakalım bizim ülkemiz ne haldeydi.

Suriyeliler konusunda referandum yapılması tamamen insanlık ayıbıdır.

Banane geçmişten.onlarıda halk seçti indirdi? şuanda kim var, akp 15 senedir,işsizlik,enflasyonu ,çözemediği gibi, mülteci sorunu açtı. şamda cuma namazı kılacaktık 3 aya esad düşüyordu, 4 milyon baş belası oldu, dış politika yanlışlığı eleştirin.. takım tutar gibi tutmayın,yanlışa yanlış deyin. hadi akp gitti,başka parti geldi, işsizlik,ekonomi çözemedi,onlarda desin mi,akp dönemide kötüydü,biz ne yapalım? bu mantık mı olur, ben vatandaşım,dün dündür,bugune bakarım, ekonomi,adalet,güven,terör sorunları varsa bal gibi eleştiririm, ister ülkeyi islamcılar,ister eş cinsel,ateist,sağ sol yönetsin,fark yok.. Gss saçmalığın daniskasıdır.

• Geçmişini bilmeyen geleceğini göremez. O zaman ülke ekonomisi bu durumda diye suçlamıycaksın. Ülke senin isteğine göre değil, çoğunluğun isteğine göre yönetilir.
  • s.uzun kullanıcısına yanıt
    Demokrasi , %99,9 oy bile alsan. %0,1 hakkını korumalı,eşit mesafede olmalısın. Hak,hukuk,mulafet tanımam yok.

Bunları tanımıyorsan,hollanda,almanyada atarlanmıcan, adamların ülkesi,orda seçilen kişiler aldığı karara uyucan :) senin mantığın çoğunluk haklı ya :)

Türk halkı neler gördü,ekonomi bozuldu mu,cebine yansıdı an,işler değişir, anap,dyp,dsp,refahlar toz oldu, akp yakındır..ilk sinyali 7 haziranda yedi, sizleride anlıyorum akp iktidardan düşünce mamalar kesilecek,ama yapacak birşey yok. summer is coming bro :)
  • zaten çoğunluğun ödediği yok ya iptal edecekler ya haciz edecekler ileride. 50 lira yapmaları da çoğunluğun bu testi yaptırmaması belki ilgi artar diye.
  • Her mesajda daha çok saçmalıyorsun. Konuyu ordan oraya çekiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

onlar işine geldiği gibi hocam , amerikada sıradan bir işi yapanın 1800-2000 dolar kazandığını demezler.

Türkiyede asgari ücretli adam 1404 tl,yani 360 dolar kazanacak fakirin fakiri ,ama milyon dolar kazanan adamın çocuguda 53 tl , 360 dolar kazananda 53 tl?

diyorum bu mu sosyal devlet? 4 milyon suriyeli ,bedava sağlık,25 milyar dolar harcanıyor diyorum,adamlar ölü taklidi yapiyor,komedi zihniyetleri var..

Amerika'da sağlık sistemi gerçekten kötü ve çok pahalı. 2000 dolar kazanan adamın parasını bir günde bile yutarlar sağlık sigortan yoksa.

Burda da devlet hastanelerinde tedavi olmak diye bir şey yok gerçi doktorların hepsi odaya giren hastayı bir an önce çıkarmak niyetiyle konuşuyor

Hocam youtube da gördüm adamın boynu ağrıyor acile gidiyor boyun röntgeni çekiliyor 2 dakika da 2-3 kontrol ediyor. Toplam 10-15 dakikalık işlemler.

Hesap 3900 Dolar

Almanya da ise durum tam tersi ameliyat dahil 1 kuruş ödemiyorsun sağlık sistemleri çok iyi.

Bugün üniversite fakülteye gittim diş için sabahın köründe bilin bakalım ne odu sigortanız gözükmüyor

Geri döndüm tüm yolu Sgk ya gittim kadın aldı durumu anlattım YÖK sağolsun dedi 2 dakika da halletti sigortam çıktı Yök ten kaynaklanıyormuş bütün gün uğraştırdı sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 5 Nisan 2017; 17:26:27 >

sen gss memsun, çoğunluk diyorsun, haklı olur.

Tamam hükümete çağrı ,Gss refanduma götürsün, sonuç ne çıkarsa, kabul mü ? :)
  • Neden var onlar orda ? Sen daha seçimin mantığını çözememişsin. Referanduma nasıl gidilir onu bile çözememişsin. Şuan zaten çoğunluğun istediği oluyor. Çoğunluğun seçtiği insanların verdiği bir karar bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 5 Nisan 2017; 17:31:16 >
  • bunu görünce aklıma sahte bal reklamı geliyor, ama onlar daha insaflı en azından gerçeği ufak yazılarla altta yazıyor.

GSS 81 lira saçmalığı
    suriyeliler refandum diyorum, kaçiyorsun

gss diyorum,kaçiyorsun

evet 2010 yılında yetmez ama evet deyip, cemaat ve hükümet refarandum yaptı,sonra ne oldu???? kankileri darbe yaptı,kandırıldı. koskoaca devleti ilkokul mezunu fetö kandırdı , senin gençlik kollarına selam,kızıl meydana gidiyorum, sonra devam ederiz. geçende sorduğum soruları çıktı alıp gençlik kollarına götürüp sordunmu,yarın rapor bekliyorum ;)
  • Ne kaçacam ? O insanları oraya niye seçtik ? O zaman meclis diye bişe olmasın, herşey halka sorulsun. Şimdi fetöye çektin işi. Ordan oraya çektikçe çekiyosun. Fetö tarihini bi araştır, ondan sonra konuş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.