Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu guncellemeler tam olarak nerden bulunuyo. Oyuna başlıyalı yenı oldu 1 ay falan. Ev aldım para biriktirdim 1 milyona maze bank binasını aldım ama pek para gelmiyor. Bunker alınca mı weed satışları falan oluyo çok karışık aklım almıyo
  • demek istediğim devamlı çıkan bu uptadeler nasıl oynanıyor? Şimdiden tesekkurler
  • Maze Bank'taki Ceo gorevleri senin emegine bagli. Depo aldiktan sonra depoyu surekli doldurup satip para kasabilirsin. Araba kargo mekani alip araba calip satabilirsin. Bunlar senin vakit ayirmanla alakali.

Bunker ve Motorclub olaylarinda ise sen gerekli supplies'i temin edersin calip, gerisi saat ile kendileri uretmesine bagli. Kendine bi duzen yaratman gerekli. Mesela ben once kokain imalathanesindeki suppliesi fulluyorum. Sonra bunker'i fulluyorum. Sonra gidip ceo gorevlerini yapip depoyu dolduruyorum. Depoyu doldururken de tekrar basa alip o azalan supplieslari temin edip tekrar ceo olup depoyu dolduruyorum. Sonra gereken fullenen seyleri satip dongume devam ediyorum. Bu sekilde bi duzen olusturursan bi seyi beklerken digerlerini temin edersin ayirdigin zamana gore gunde minimum 1-1,5 milyon dolar kasarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Oyunda olman gerekir oyun kapaliyken uretmez

• tesekkur ederım cevap için son bir soru kokak imhalathanesindeki supplyı nasıl buluyorum bunker ya da motorclub aldıktan sonra mı?
  • Smugglers Run eklenti pakedini beğendim beğenmesine de hiç para vermiyor. Yükleme başına 10 bin dolar veriyor ve her yükleme çok uğraştırıyor.

• Red Keyboard kullanıcısına yanıt
    Aynen o olay benim de hosuma gitmedi sirket gorevi daha cok kazandiriyo onu yapmak daha mantikli. Anca 2-3 kisi yaparsak herhalde bi anlami olur ucak gorevlerinin ki bi getiriste 20-30K gelsin

• Bunker ayri bi olay imalathane yerleri baska bi olay. Youtube'a yaz istersen detayli anlatimlara.

• Tesekkurler cevap icin daha detalyi anlamak icin arastiricam

• arkadaslar indirimdeyken almayi dusunuyorum. en son 2 sene evvel ps3 te oynamistim online. önerir misiniz online da oynayan oyuncu var mi suan?

ayrica ps3teki online karakteri ps4e alktarmak istiyorum transfer kaldirildi diyolar bu doru mu?

edit: dogruymus. oyunu alacaktim boylece vazgeçtim. kim ugrasacak tekrar ayni para ve leveli kasmakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whesper -- 1 Eylül 2017; 16:44:34 >
  • Merhaba arkadaşlar size sorum olacak. Asagı yukarı 3 senedır bu oyunu onlıne oynuyorum 375 levelım oyunda da hemen hemen herseye sahıbım. ' ay once bir glitch denemem oldu sayesınde 50 arac fılan klonladım aracların tanesı 800-900 arası satarken suan denedıgımde full araca 20.000 fılan verıyor bunun sebebı nedır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin1986

Merhaba arkadaşlar size sorum olacak. Asagı yukarı 3 senedır bu oyunu onlıne oynuyorum 375 levelım oyunda da hemen hemen herseye sahıbım. ' ay once bir glitch denemem oldu sayesınde 50 arac fılan klonladım aracların tanesı 800-900 arası satarken suan denedıgımde full araca 20.000 fılan verıyor bunun sebebı nedır?

Rockstar a yakalanmışsınız

Kopya araç satmanın kriterleri var

Kesinlikle özel plaka olmalı

7dkdan az aralıklarla satılmamalı

Günde en fazla 3-4 araç satılmalı

Günde satacağnız araç sayısını 1 gün 30 saatmiş gibi düşünüp satmalısınız

Ben sıkıldım artık oynamıyorum 3 yıldır oynuyordum

Bu şeklde 200 araç satmışımdır 1mye

Haala 200 araç duruo

• Ps4 de gta5 %100 save game nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whesper kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün Ps4 alıyorum. Ps4'e geçince eski hesabımla oynarım diyordum. Ps3 ile oynarken çok emek verdim. Şimdi hepsi çöp oldu. Ps4 almadan GTA 5'i alacaktım hatta geçenlerde. Ama alamamıştım. Vardır bu işte bir hayır demiştim. Meğer transfer olayı iptal olmuş. İyiki alamamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 5 Eylül 2017; 2:27:13 >
  • Arkadaşlar Merhaba, Oyunu 4 aydır normal oynuyorum. Konsolda yeniyim. Anladığım kadarıyla online daha zevkli, bana bu konuda az da olsa biraz bilgi verebilir misiniz? Ona göre PSN üyeliği alacağım. Oyun normal modda sıkıcı olmaya başladı daha çok futbol oyunu oynadığımı fark ettim.

Cevaplar için teşekkür ederim.
  • arkadaslar yalniz oynamak sıkıyor lutfen ekleyin heist ceo vs. yapalim

psn: whesper_48

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Ben de bugün Ps4 alıyorum. Ps4'e geçince eski hesabımla oynarım diyordum. Ps3 ile oynarken çok emek verdim. Şimdi hepsi çöp oldu. Ps4 almadan GTA 5'i alacaktım hatta geçenlerde. Ama alamamıştım. Vardır bu işte bir hayır demiştim. Meğer transfer olayı iptal olmuş. İyiki alamamışım.

Dostum hayırlı olsun hatırladınmı 3te çok takılıoduk:)

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle çok keyifli zamanlardı. Eğer transfer olayı kalkmasaydı devam ederdik yine :)

Neyse belki yine dayanamam alırım çünkü yeni nesilde GTA 5 bambaşka :)

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Ya allah aşkına bi söyle bende çalışan var mal var peoduct yapamıyom nolr söyle bea

• Guncel glitch takip edebilcegimiz bi yer var mi emek harcayarak para kazanmaktan sikildik artik :)

• 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.