Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.467
Cevap
48
Favori
291.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

GTA V GAMESCOM' DA !!

GTA V halen birçok acıdan gizemini korurken, oyundan uzun zamandır ses seda çıkmıyor. Yapımla ilgili internet ortamında sürekli olarak dedikodular dönüyor.

Son yaşanan bir gelişme ise heyecan yarattı. GamesCom 2012'nin yayımlanan videosunda 1:50 dakikasında GTA V gözüküyor. Durum böyle olunca GTA V GamesCom 2012'de gözükebilir yorumları yapıldı.

Diğer yandan göstereceği oyunları belli olmasa da, GTA V'in dağıtımcısı Take-Two Interactive'in GamesCom 2012'ye katılacağını da belirtelim. GamesCom 2012, 15-19 Ağustos tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek. İlgili videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DHZY4hefaJk

Oh be buna sevindim ama 2 ay daha bekleyecez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 29 Haziran 2012; 18:27:37 >

• GTA 5 için para biriktirmeye başlayacağım.
  • Max Payne 3' te RAGE motorunun çok geliştiğini gördüm. Özellikle yıkım efektleri. Patlamalardaki yıkım gerçekten harika. Frosbite 2.0 gibi olmuş Hemde gerçek zamanlı oluyor. Script sahnede değil. GTA V' ten çok umutluyum.
  • quote:

Max Payne 3' te RAGE motorunun çok geliştiğini gördüm. Özellikle yıkım efektleri. Patlamalardaki yıkım gerçekten harika. Frosbite 2.0 gibi olmuş Hemde gerçek zamanlı oluyor. Script sahnede değil. GTA V' ten çok umutluyum.

Script olunca noluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

Max Payne 3' te RAGE motorunun çok geliştiğini gördüm. Özellikle yıkım efektleri. Patlamalardaki yıkım gerçekten harika. Frosbite 2.0 gibi olmuş Hemde gerçek zamanlı oluyor. Script sahnede değil. GTA V' ten çok umutluyum.

Script olunca noluyor ?

COD' deki gibi önceden hazırlanmış sahneler. Yani sen ne yaparsan yap o sahne orada olacak. Sen müdahale edemiyorsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

Script olunca noluyor ?

COD' deki gibi önceden hazırlanmış sahneler. Yani sen ne yaparsan yap o sahne orada olacak. Sen müdahale edemiyorsun.

Iyiymiş

• Nezaman çıkıyor arkadaşlar ? Takip edemedim bir süredir ? Umarım sanandreas gibi uzun soluklu , bol modlu , özgür bi dünya olur.
  • 2013 te çıkar umarım...
  • bu yıl cıkacak
  • ulan bagri crossfire desteklese ,max payne 3 gibi su gibi aksa ,her yerinden operim rockstarin
  • @TeufeL-07

Şuan Rockstar' dan açıklanan bir çıkış tarihi yok. Herşey söylentiden ibaret. O yüzden şu zamanda çıkacak falan diyenlere inanma.

@NayirNolamaz

CF ve SLI kesinlikle desteklenecektir. DX 11' de olacaktır büyük ihtimalle. MP3' te kullanılan motorun biraz daha gelişmişi kullanılacak. O yüzden MP3' te DX 11 varsa GTA V' te de olacaktır. Optimizasyonda harika MP3' te. GTA V' te de böyle olur inşaallah.
  • @Hümiyettin teşekkürederim
  • Arkadaşlar şu videoyu buldum.

Yani video da görüldüği gibi R* forumlarında telefon ve yeteneklerimiz hakkında bir kullanıcı öneride bulunmuş. R* ise cevap olarak '' Maalesef oyun neredeyse tamamlandı ve oynanabilir durumda.'' Bu da demek oluyor ki, şuan oyun bitmiş ve R* oyunda bugları vs. test ediyor. Oyun test aşamasında. Bu yılın sonunda çıkacağı söylentileri doğru olabilir. Daha çok zaman var yıl sonuna. Gamescom' da gösterileceğine inanıyorum zaten. Ön Siparişlerde açılır, yıl sonu çıkar diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 5 Temmuz 2012; 3:40:35 >

• Bir başka video da oyundaki yerler ile ilgili. Adam üşenmemiş tek tek bulmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Eski konuları açıp ortamı gerginleştirmeyelim yine. Yeni RDR aldım (PS3) grafikler güzel duruyor. GTA IV'teki hataları düzeltmişler. Helal.

RDR bize hem gta 4 gibi open world bir oyun hem de grafikler iyi. Aslında rockstar 2 yıl önce motoru az çok adam etmişti. Ama oyun nedense herkes tarafından tanınmadı( Gerçi iyiki PCye çıkarmamışlar. Çünkü l.a. noirede de optimasyon sorunu vardı. RDRde de öyle olurdu. GTA V PC için hiç umudum yoktu. Ta ki Max Payne 3 çıkana kadar. Bir çok arkadaş MP3 PCde optimasyon süper diyor. Konsol içinde konsolların sınırını zorlamışlar. Açıkçası ben GTA V PCden çok umutluyum. Rockstar'ın GTA 3te başlattığı PCye bir yıl sonra hatalar daha fazla olan PC versiyonu Max Payne 3te son buldu. Bence rockstar kendi içinde böyle bir devrim yapmışken bozarsa kötü eder. Dediğim gibi GTA V'den çok umutuyum. Bunları neden yazdım bilmiyorum ama sana da iyi oyunlar dostum. Oyunu muhtemelen seveceksin. Güzel bir senaryosu var. Max Payne 3üde zaten yarın 2. kez baştan oynayacam. Bu rockstar'ın oyunları bağımlılık yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 6 Temmuz 2012; 23:39:43 >

• GTA IV"te de %99.50"de takildik iyi mi? GTA V"i unutmustum biraz yine aklima geliyor bu siralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Diğer konu nereye gitti yahu :)
    O başlık aslında BSC'nin bir haber başlığıydı. Sonra o başlığa inanılmaz bir hızla mesajlar gelmeye başlayınca başlık amacından saptı. Şimdi o başlığı kilitlemişler. Artık BSC haberinden bağımsız yeni bir başlıktan devam edersek böylesi daha iyi olur.
  • [ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV]

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV]

Ooooh boooy resmi yayınlanan resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vito_scaletta -- 13 Temmuz 2012; 0:48:27 >

• RAM: OK...
    ROM: OK...

R*

• Bu kadar kapsamlı bi oyunu nasıl yapıyorlar aklım almıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.