Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnurOnly

TR store'da sadece 300 liralık deluxe edition satılıyor. 210 liralık normal versiyona ne oldu ayıptır sorması? Digital sürüm mü tükendi yeme bizi Sony TR bırak şu ucuz çakallıkları.
    209 TL olarak satılan da deluxe du hocam. Basliga yazmamislardi sadece icerigi ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hayır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BEKİRSCORE: 99.9

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda cok ilerlememis ve yan gorevlere gitmemis olanlariniz varsa cok ise yarar bir ipucu verecegim. Hikayede bir noktaya gelene kadar yan gorevlere sapmayin. Yoksa Atreus'un Kratos'a olan sorulari cevapsiz kaliyor yolculugunuzda. Hikayede bir noktaya geldikten sonra yan gorevlere ve kesfe baslarsaniz her diyalogunuz dolu dolu gececek cok sey ogreneceksiniz.

Peki hikayede hangi noktadan sonra bu bahsettigim? Ufacik bir spoiler geliyor sadece isim soyleyecegim, bu isimden sonra yan gorevlere gecebilirsiniz:

Mimir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Nisan 2018; 16:59:10 >
  • 1.12 surum altyazi buyutme yine yok.

• Oyun bitince tekrar oynanabilirlik için harika bir sistem yapmışlar

• Benden bu kadar.
    3 günde max bu kadar yapabildim.
    Toplanacak ıvır zıvır hariç bir şey kalmadı.
    Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
    En zorlandıklarım Valkürler ve Muspelheim kapışmaları.
    Şimdiden herkese başarılar, iyi oyunlar.
    Artık devam oyunun da ya da eklenti-yan oyunda görüşürüz..
  • Arkadaşlar merhaba 2 sorum olacaktı;

1.soru : Ana görev (seyahat ) kısmı bitti. Yan görevleri yapmaya çalışıyorum, iyilikler kısmı neredeyse bitti bi tane kaldı, ondan sonra ne yapacağım? Oyun bitmiş mi olacak. Bunların anlatıldığı yazıldığı bi kaynak var mıdır? Çünkü iyilikler ve seyahat kısmının işaretleyip oraya gidip görevi yapabiliyordum fakat şimdi tam olarak ne yapacağımı da bilmiyorum :D

2.soru : Oyunu ne kadar süre oynadığımı nereden görebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Benden bu kadar.
    3 günde max bu kadar yapabildim.
    Toplanacak ıvır zıvır hariç bir şey kalmadı.

En zorlandıklarım Valkürler ve Muspelheim kapışmaları.
    Şimdiden herkese başarılar, iyi oyunlar.
    Artık devam oyunun da ya da eklenti-yan oyunda görüşürüz..
    Kalanlar ne hocam platin yapmak icin hangi kupalariniz kaldi ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Eee.. spoiler butonuna alayım şu zamana kadar kimseyi rahatsız etmedim, etmemeye de niyetliyim

Göldeki her alanı keşvetmek
    Harita yardımı ile tüm kazılı hazineleri bulmak
    Tüm Artifact zımbırtılarını toplamak
    Ve odinin casus kuşlarını yok etmek
    son olarak hepsi tamamlanınca gelen platin kupa

Özetle ciddi angarya acelem yok bi ara yaparım.
    Aslında amacım sadece yan görev ve ana senaryo kasıp gitmekti de Valkürlere feci taktım o gazla yaptım alayını

• Oyunu henüz almamış ve kardeşlik ile almak isteyen biri varsa pm'den bana ulaşabilir.
  • oyunu bitirmiş arkadaşlar bi el atabilir mi bitirmeyen arkadaşlar spoiler butonunu açmasın.
    yahu başlicam aptal aptal dolanıp duruyorum 1 saatir zirve diye aptal bir yer var bulamadık gitti arkadaş ne boktan iş yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 23 Nisan 2018; 18:22:6 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Sorunu anlayamadım ama:

Kayıp mı oldun yoksa mevzu sonuca ulaşamadı diye mi gıcıklandın
  • Us psn'den %20 indirim kodu ile birlikte 48 dolara God of War'ı alabiliyosunuz. İlgilenlerler varsa $50 yüklü hesabı ve indirim kodunu 187,5 TL'ye satıyorum.

• Thejoker58907 T kullanıcısına yanıt

Tam açısını bulman lazım. Tek atışta ikisini ya da üçünü patlatacak açıda olman gerek aksi halde olmaz.
    Baktın olmuyor yanlış açıdasın demektir zorlama
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt

hayır hocam haritada zirve diye boktan bir yer varmış oraya ulaşmaya çalışıyoruz çocukla geziyorum geziyorumda denizde oraya gitmenin yolunu bulamadım
  • Hocam 1300 mesajın var hikaye içeren bir oyundan bahsederken spoiler olacağını nasıl bilmiyorsun bu forumda inanmak güç. Hayır insan hiç mi akıl etmez ?
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle:

Mimir ile tanıştın mı?

O kim diyorsan senaryo simgesini takip et sağ sol yaptığında dön gidiş yolunu bulursun.
    O dediğini biliyorum, tanıştım diyorsan

Ağacı kullanman gerek ve görev yeri olan Jötünheim bölgesine gitmen gerek
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt

yahu tamamda nasıl yapıcaz hocam geziyorum aptal aptal hiç birşey yok o dediğin bölge nerde işte yok arkadaş denizlerde turluyorum bir buçuk saat oldu yahu
  • Oyunda baya bir ilerledim. Önceki oyunlara kıyasla biraz daha Amerikan filmi havası olmuş. Bu anlamda biraz geriye gitmiş. Müzikleri de tempolu vs. ama önceki Gow II ve III’deki gibi epik müzik eksiği var.

Önceki oyunlarda anlatıcı vardı. Keşke yine bu şekilde olsaydı. Tekneyle ilerlerken aslında iyi hikayeler olsa da yarıda kalıyor bir tere varınca. Altyazı yakalamak zor.

Oyunun hakkı iki kez bitirmekle çıkar galiba.

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.