Şimdi Ara

GNÇ Fırsat Pro 14 GB 64 TL ve GNÇ Fırsat Süper 10 GB 54 TL guncellendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
11
Favori
37.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Turkcell Fatura kesim tarihi hangi gün?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • ayın 10 ile 25 olması lazım
  • 25 yaş altı değilim.Nasıl geçebiliriz bu tarifeye türk telekom kullanıyorum.Başkasının tcsiyle oluyor demişler nasıl oluyor bu işlem tam olarak.
  • vay arkadas ya yillardir turkcell kullanicisiyim, ben de gecmek istiyorum, eski musteri olarak nasil bi yontem izleyebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GNÇ Fırsat Pro 14 GB  64 TL ve GNÇ Fırsat Süper 10 GB 54 TL guncellendi.

Paketim bu kardeş
    @Jazzalyn@Jazzalyn

• Frutty67 F kullanıcısına yanıt
    Daha 90 günün dolmamış, istediğin GNC tarifesine geçebilirsin, 25 yaş altı TC tanımlaman yeterli. Zaten diğer yeni GNC geçebiliyorken buna geçememen saçma. Muhtemelen zırcahil bir temsilciye denk geldin.

• Arkadaşlar geçen varsa fizzy kullanımı ekranında ne yazıyor 5 GB mı sınırsız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllık aboneliğim bitmişti bende bugün bu uygun pakete geçiş yaptım.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam sarıgünler daha avantajlı değil mi neden buna geçtiniz ?

• by_Jazz B kullanıcısına yanıt
    Bu tarifede 14GB + Sosyal medyada 5GB veriyor benim kullanımımda daha avantajlı.

• benim hat daha açılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 10 Ağustos 2019; 0:26:52 >
  • Arkadaşlar bn pakete geçiş yaptım ancak bana 5 gb sosmedya da geçerli net gelmedi

• Kzltn043 kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri ne dedi aradınız mı ?
  • Kzltn043 kullanıcısına yanıt
    Biraz bekleyim. Lifecell tariflerinden gectiyseniz onlarin iptal olmasi biraz suruyor. Sms ile bilgi veriyolar. Sonra tum haklar yukleniyor.

Bende soyle bir durum oldu. Gecen ay lifecell sari gunler kullanirken ilk ay 20gb verdiler. Bu tarifede de ilk ay 20 gb hediye var. Gecen ay aldigim icin yeniden olmuyor galiba. Yuklemmeyen tek sey o oldu.

• GNC FIRSAT PRO'ya numara taşıma başvurusu yapanların başvuru formlarında tarife kodu kaç yazıyor? 465 mi? Benim forma tarife adı: Yeni Genç. Tarife Kodu:465 yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 10 Ağustos 2019; 5:1:18 >
  • 9 un da başvurdum daha açılmadı bilmiyorum her turkcell çalışan bir şeyler ikram ediyor turkcell müşterleri ile sohbet ediyoruz çoğu zamanlar bu neyin kafası bende anlam veremiyorum
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Aynen krdeşim banada gelmedi 20 gb diğerleri tamam

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    O hediye yılda 2 kez alınabiliyor ve peşpeşe 2 ay alamıyorsun. 1 ay sonra bu tarifeye geçseydin alabilecektin.

Yarın bigün tarife değişirsen 2. ilk ay hediyesini alırsın.

• Arkadaşlar selam.
    Ben bu pakete bu gece itibariyle geçtim, daha önce tt müşterisi idim.
    20gb hediye internet verildi ve bu internet 1 ay süre için geçerli, bu aylık gelen fatura 59 değil 28tl 55 kuruş, fatura kesim tarihini bu ayın 25'i olarak gösteriyor.
    Ben dediğim gibi tt musterisiydim oturduğum yerde sürekli kesilmesinden dolayı bezip turkcell magazasina kostum oradaki hanımefendi daha kötü bir paket teklif etti ben internetten bu kampanyanin linkini açıp bunu istiyorum dedim yaşımı, turkcell müşterisi olup olmadığımı sordu, 5 dakika içerisinde iş halloldu.3 gün sonra bu gece geçişim sağlandı, hızlı internet keyifliymiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.