Şimdi Ara

Ghostrunner Türkçe Yama v0.40433.436 GOG [TAMAMLANDI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
7
Favori
24.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama tamamlandı. Oyunun çıkış yapacağı tarih olan 27 Ekim'de indirme linki eklenecek.

• hocam oyun çıksaydı önce :D ellerinize sağlık

• Çok merak ediyorum bu oyunu, yama ilaç gibi geldi. Beklemedeyiz teşekkürler.

• Malum sürümde çalışıyor ise paylaşma şansınız var mı hocam acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CSGSERKAN

Malum sürümde çalışıyor ise paylaşma şansınız var mı hocam acaba ?

Çalışıyor ama oyunun resmi çıkışı ile paylaşmak daha doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: jepalion

Çalışıyor ama oyunun resmi çıkışı ile paylaşmak daha doğru.

Alıntıları Göster

Anladım hocam sen nasıl istiyorsan teşekkürler emeklerin için :)

• Ghostrunner Türkçe yamasını test etmek isteyenler https://discord.com/invite/azRWtXr Discord adresine gelebilirler.

• Yama yayınlandı. 27 ekim yazmıştım ancak yamayı test edecek birilerini bulamadığım için sizlerin geri dönüşleri ile bunu yapmaya karar verdim. Keyifli oyunlar.

• elinize sağlık..teşekkürler

• Elinize sağlık hocam sağolun.

• Ellerine sağlık hocam  Oyun araba yarışlarına toz yutturacak hızda baş döndürücü.

• Daha oyun çıkmadan 2. Yama yapıldı bu yamanın üzerine. Yamalı oyunları salsanız da başka oyunlara mı yönelseniz acaba sayın çevirmenler? Jepalion hocam sana demedim merak etme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyi çevirip çevirmeyeceğimi sana mı soracağım? Ortada bir sıkıntı yokken sorun çıkarma istersen.

• Türkçe yama için teşekkürler. ellerinize sağlık sizin gibi kişiler için forumda veya türkçe yama bölümünde bir onur köşesi yapılmalı ve el üstünde tutulmalı. her şeyi hak ediyorsunuz eksik olmayın.

• rewold R kullanıcısına yanıt
    Hocam genel konuştum hemen üzerinize alınmayın. Aynısı bu forumda defalarca yapıldı onu belirttim sadece. Biraz sert olduysa kusuruma bakmayın artık.

• rewold R kullanıcısına yanıt
    Bakın örnekler:
    https://qnoops.xyz
    Daha bunun gibi nice örnek var. Neyi çevirip çevirmeyeceğinizi tabi ki sorgulamak bana düşmez fakat çevirisi olmayan oyunlara yönelseniz daha hayırlı olur. Katana Zero çeviriniz buna örnek mesela. Hotline Miami gibi çalışmalarınız da örnek olarak gösterilebilir.
    Translate olarak çevrilen Mafia'nın çevirisi de yapılıyor. Hem de ücretsiz mesela.

• Yama ne zaman eklenecek ?

• Yama ne zaman eklenecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cCcSameTcCc

Yama ne zaman eklenecek ?

Yama eklendi. Aşağıya kaydırıp "YAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN" var. Oradan indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 27 Ekim 2020; 18:33:51 >
  • Oyunun resmi çıkış yaptığı versiyonun dil dosyalarında bazı değişiklikler vardı. Türkçe yama, oyunun çıkış yaptığı güncel versiyonuna göre yeniden düzenlenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.