Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
19
Favori
70.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam 4G lere güncelleme geldi kamera mavi ekran sorunu düzelmiş..

Ayrıca telefon uygulamasıda play store dan güncellendi..

Biz de hala yok..
  • Merhaba. Servis bu sorun için ne dedi? Sorun giderildi mı? Aynı sorun bende de var da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılım güncelleme yapmışlar bunun içinmi bir hafta nokia e71 ile yaşadım dedirtti bana üzdü ama şuanda kullanmıyorum iPhone 6 ya geçtim GM5'ide aile şirketine verdim şirket telefonu lazımmış zaten onlara Onlara yaradı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizVatandaş

Yazılım güncelleme yapmışlar bunun içinmi bir hafta nokia e71 ile yaşadım dedirtti bana üzdü ama şuanda kullanmıyorum iPhone 6 ya geçtim GM5'ide aile şirketine verdim şirket telefonu lazımmış zaten onlara Onlara yaradı :D

Hayırlı olsun da. Eğer 16 GB'lık olana geçtiyseniz yetecek mi? Değilse sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BilgeceYaşam

quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizVatandaş

Yazılım güncelleme yapmışlar bunun içinmi bir hafta nokia e71 ile yaşadım dedirtti bana üzdü ama şuanda kullanmıyorum iPhone 6 ya geçtim GM5'ide aile şirketine verdim şirket telefonu lazımmış zaten onlara Onlara yaradı :D

Hayırlı olsun da. Eğer 16 GB'lık olana geçtiyseniz yetecek mi? Değilse sorun yok.

16 alacağıma bir tanıdıkla yurtdışından 64 lük getirdim iki yıldır çatır çatır aile içinde kullanılıyor sıra bende

• Selam bizim telefonlara ne zaman güvenlik güncellemesi gelecek bilen var mı?

5 Ocak ta kaldık yav
  • Merhaba,

Bende bu telefonu almayı düşünüyorum. Sayfalarda gezindim ama gözüme çarpmadı. GM4 teki ekran sararması, fiziksel tuşlarda sorun gibi hatalar ile gm 5 te de karşılaşılıyor mu?

Yada başka kronik sorunu var mıdır?
  • HadeBre H kullanıcısına yanıt
    Kronik sorunu fazla olan bi telefon diye düşünüyorum örneğin hem 4g de hem 5 te ekranda zamanla dikey çizgiler oluşabiliyor bi arkadaşta 4g var ondada aynısını gördüm bendede olmuştu.
  • herıld kullanıcısına yanıt
    4G de kronik sorunlar olduğunu biliyorum ama 5 te çözülmüştür belki dedim. Gm 5 teki Dikey çizgi hatasını yeni duydum. Teşekkürler uyarı için.

• Peki gm5 te çift tıkla ekran açma gibi bir özellik varmı acaba kullanan arkadaslar bilgilendirirse sevinirim
  • merhaba arkadaşlar, bu telefondan almayı düşünüyorum ama navigasyonu nasıldır acaba önerirmisiniz?
  • Çift Tık yok. Açma tuşana çift tıkladığınızda telefonun kamerası açılıyor. Telefon kapalı bile olsa. Navigasyon olarak da ben Yandex.Navi kullanıyorum. Hiç bir şikayetim yok....

• Arkadaşlar ben bu telefonun stock romunu bulamıyorum. Dual olanın var ama benim gm 5 single. Single gm 5 stock romu bulabileceğim bir yer var mı?

• yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    Selam Nova launcher kullanırsan çift tıkla kapama özelliği var oldukça pratik ben kullanıyorum
  • herıld kullanıcısına yanıt
    Kızımda 4G var uzun süredir kullanıyor hiçbir sorun çıkarmadı ben de GM5 var ben de çok memnunum bahsedilen sorunların hiçibirini yaşamadık
  • sehrikalp S kullanıcısına yanıt
    http://forum.one-teams.com/Konu-7-0-Seed-v2-NLC01F-General-Mobile-GM-5-Dual-Kasim-Ayi-Stock-Rom

buna bir bak istersen dual sanırım ama single cihazlara da uymlu olduğu yorumlar arasında imei silinmesi sorununu da çözmüşler ama yine de temkinli olmakta fayda var..
  • selamlar;

Hem 4G hem 5 plus güncelleme aldı ..Bizde bir ses yok
  • Arkadaşlar güncelleme gelmiş

• Yazmamı bekliyorlarmış heralde akşam çekelim bakalım ne var ne yok
  • Dostlar telefonum 2.5 saate yakın sürede şarj oluyor. Tahminimce orjinal adaptörün 1.0A olmasından dolayı. Başka adaptör alan var mı?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.