Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
19
Favori
70.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.A. BU cihaza kaydettiğimiz mp3 leri vs. pcye aktarmak için ne yapmak gerekiyor? Pcye bağladığımda kayıtların olduğu alanlar görülmüyor. Teşekkürler.
  • Plastik hissini yok edecek bir kılıf önerisi olan var mı?
  • gm 5 telefonu onceden kullanan arkadas google mail hesabini kaldirmis. cihazi acinca cihaz eski mail hesabini soruyor, frp kilitli, yeni bir google hesabi kabul etmiyor. bu frp kilidini aşmanın kolay bir yolu var mı? webde android 4g one ile yontemler mevcut, bu cihazda kolayca nasıl cozebiliriz bu durumu?
    bu gm5 cihaz icin, android 4g one cihazının kılıf ve ekran koruyucuları uyumlu mudur?
    yardımcı olabilrseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar şubat güncellemesi sizce nasıl? Bence çok kötü oldu. Cihaz kasmaya başladı. Güncellemeden önce daha seri çalışıyordu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar..şimdiye kadar kullandığım en iyi fp cihazı herşeyınden oldukça memnunum..
  • Arkadaşlar Gm5 aldım bugün. Ilk defa sarja taktım 30 dk gectikten sonra telefonla konusmak için sarjdan çektiğim sırada sarj adaptörünün anormal derecede ısındığını fark ettim bu normal mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağıdaki yazıyı kopyalayıp instagramdan DM ile muzaffergolcu ve sebahattinyaman a gönderin lütfen GM nin oldugu her yere yazın

En büyük reklamı tüketici yapar. Reklama para vermek yerine müşterilerinize verdiğiniz sözleri tutmanız çok daha etkili olabilirdi. Koskoca GM CEO su cihazı tanıtırken Türkiye'de güncelemeleri ilk bu cihazlar alacak ,güncelleme çıktıktan sonra engeç 15 gün sonra elinizde olacak deyip 6 ay sonraya gün verip onunda son gününe kadar bekletmek firmanın kurumsallığına gölge düşürmüştür. Firmanın bu imajını değiştirmesi için reklamdan çok daha fazlası gerekiyor malesef. Güven çabuk kaybedilir ancak geri kolay kolay kazanılmaz. Saygılar...
  • ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

• Bu ekran süresini de aldım..Gercekten mükemmel..ben çok memnunum..
  • Arkadaşlar cihaz için mat ekran koruyucu var mıdır? Mat olanları çok seviyorum, ekran yağ gibi kayıyor hep. Fakat bulamadım ben internette.

• Gm Ceo su GM Genel MÜdürü ve GM İns. sayfası bu hesapların son paylaşımının yorumlarına herkes hakaret etmeden en az 1 adat Oreonun gelmemesi söz verip de tutumaları ile ilgili paylaşım yapsın... Binlerce kullanıcıdan 10-20 tepki ile olmaz bu iş

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

• gm5 dual benim aldığım son gm cihazı olacak.

Samsung A7 2017 aldım şarjı 2 gün gidiyor. Powerbank nedir unuttum.

Android 8 gelecek diye satmadım ama bu gidişle ne zaman gelir belli değil.
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Yeni Cihazınız Hayırlı Olsun Güle Güle İyi Günlerde Kullanın Satmakla Doğru Bir Karar Vermişsiniz Güncellemeler YALAN Oldu Çünkü, gm Gibi Leşşşş Bir Cihaz YALAN cı Bir Firmadan Kurtulduğunuz İçin Şanslısınız

"Asla sana güvenen birisine yalan söyleme! Asla sana yalan söyleyen birisine güvenme!"

"Bir İnsanı Yalanlarla Kazanmak Yerine Doğrularla Kaybetmeyi Tercih Ederim!"

"Yalancılık Meslek Dalı Olarak İlan Edilmeli Çünkü Çok Fazla Ustası Var!"

Gm Almayın,Aldırmayın...Yalanı Adet Edinmiş Yalanları İle İnsanları Saf Yerine Koyan Tüketicisini Mağdur Eden BU Firmadan Ve Ürünlerinden Uzak Durun

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5" ★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5"

• Bunların doğru dürüst oreo güncellemesi vereceklerine zerre gram ihtimal vermiyorum. Kesin buglarla, problemlerle dolu olur:) güncelleme işini de yüzlerine gözlerine bulaştırdılar yazık...

• adamların müşteriye bakış açısı bu altından telefon yapsa neye yarar

• Eğer sorunlu bir oreo gelecekse hiç gelmesin şimdiki 7.1.1 oldukça stabil..

Bize de Nisan dediler bu gidişle haziranda ancak gelir..Benim için sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemres 06 -- 27 Şubat 2018; 14:4:24 >
  • cemres 06 kullanıcısına yanıt
    Gm5 için Nisanda gelecek ama şuan işçin apılmış veya başlamış bir çalışmamız yok dedi beni arayan yetkililer...

Sürüm cıkalı 7 ay olmuş hala stabil değilse zaten kapatsın dükkanı gitsinler.Olay sürüm vs olayı değil yukarıdaki konusmada da görüldüğü gibi kullanıcıyı küçük görmek söz verip tutmamak ve bundan utanmamak gibi şeyler bizim canımızı sıkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Gm5 için Nisanda gelecek ama şuan işçin apılmış veya başlamış bir çalışmamız yok dedi beni arayan yetkililer...

Sürüm cıkalı 7 ay olmuş hala stabil değilse zaten kapatsın dükkanı gitsinler.Olay sürüm vs olayı değil yukarıdaki konusmada da görüldüğü gibi kullanıcıyı küçük görmek söz verip tutmamak ve bundan utanmamak gibi şeyler bizim canımızı sıkan

Tabi ki sizlere hak veriyorum ..Önemli olan bir ürünü satmak değil verilen sözleri yerine getirmek..Ben telefon olarak memnunum bir sorun yasamadım..7.1 ile uyumlu bir donanıam sahip bu telefon oreo da ne olur bilinmez..2 gb bir ram ile nasıl çalışır tüm özelikleri kullanılır mı bilinmez..Zaten gözüm Xioami mi a1 de..Bundan sonra GM ye bu politika ile bulaşmam..Bunu gittigi yere kadar ya da evden birine verene dek kullanmayı düşünüyorum..

• Biraz da mizah :)

• Merhaba arkadaşlar,kardeşimin zoru ıle bu telefonu aldık babama,telefonun üst kısmında pil için şarj % göstergesi yok mu bu telefonda bir turlu cıkartamadık,2.bir sorum ocak ayı guvenlık guncellemesı adında bır guncelleme gelıp duruyor ekrana,var mı sorunu sıkıntısı
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.