Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Son hali bu :)

• Arkadaşlar SOS gönderme haricinde konumumuzu kişi listemizdeki birisi ile paylaşmanın bir yolu var mı?
  • Ek olarak; saatteki gps i kapatirsak eger adim sayar telefon uzerinden calismaya devam eder mi? Saatteki gps i acmanin faydasi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Ek olarak; saatteki gps i kapatirsak eger adim sayar telefon uzerinden calismaya devam eder mi? Saatteki gps i acmanin faydasi nedir?

Aktiviteni harita uZerinde gercek manada hesaplıyor gps acık olunca,gps olmadan varsayım sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidayetcaliskan

Merhabalar ben de hepsiburada.com dan 1199 liraya gear s3 frontier modelini aldım. Saat gerçekten çok şık. Uygulama desteği maalesef şimdilik az. Telefon görüşmesi yapma, bildirimlerin saate gelmesi, navigasyon gibi güzel özellikleri var. Ama pilin iddia edildiği kadar gitmeyeceğini düşünüyorum. Yeni aldığım için fazla kurcalıyorum ama beklediğimden daha az gidiyor gibime geldi. Burda da gear s3 frontier detaylı inceleme videom varhttps://youtu.be/R-rU4pdFmO0

Hocam emin olabilirsin butun akıllı saatlerde (profesyonel spor saatleri dahil) pil sorunu var emin olabilirsin ve cok cok cok buyuk sorun.Bende garmin var,tam performans glonass lı falan kullandım mı gunluk aktiveteyi zar zor cıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

İlk denegimlerim,

Cihaz tam anlamıyla mükemmel.

Ayarları oturtmaya çalışıyorum buda karıştırarak oluyor.

Bildirimler bluetooth ile bağlıyken geliyor. Bluetooth'u kapatıyorum aynı wifi üzerinden bağlıyken geliyor.

Gear ve telefon farklı wifi'ye bağlıyken geliyor.

Wifi üzerinden çağrılara cevap verilmiyor.Sadece cagriya cevap vermediğini için cevapsız çağrı bildirimi geliyor.

Uygulama yükleyerek,. YouTube videoları izlenebiliyor,harita özelliği için navigasyon indirmeniz gerekiyor.

Uygulama ile telefonun kamerasini kontrol edebiliyorsunuz.

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Resimdeki arayüzü nereden indirdiniz?

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Samsung apps

Adı: flexible bu Lucas philipp

• Bilen yok mu ?

Gear S3 de , S2 gibi minimum 1.5 gb ramli ve android 4.4 üstü telefonlarla uyumlu ?
  • Arkadaşlar acil cevap lazım gear s3 ü windows phone ile kullanabilirmiyim?

Blutooth ile bağlanıp gelen aramalara saatten cevap vermek için samsung gear uygulamasının telefona yüklü olması şartmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Arkadaşlar acil cevap lazım gear s3 ü windows phone ile kullanabilirmiyim?

Blutooth ile bağlanıp gelen aramalara saatten cevap vermek için samsung gear uygulamasının telefona yüklü olması şartmıdır?

uygulama şarttır diye düşünüyorum. WP desteği yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozic

quote:

Teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozic

quote:

Teşekkür ederim

Bir bakistersen. WP için gear Apk diyor.

http://windowsphoneapks.com/APK_Samsung-Gear_Windows-Phone.html

• Arkadaslar birkaç sorum olacak ;
    - apple watch u kolumuzdan çıkardığımız da kıtliyor ve şifre istiyordu
    - gelen mesajlar hemen açılıyor mu yoksa üstüne tıklayınca mi açılıyor
    - favori aramaları direk yapabiliyormuyuz
    - iphone 6s telefonumla kullanırken faydalanamayacagim bir özellik varmı
    - sleep trackerin çalışması nasıl sağlıklı mı tam ölçüleri verebiliyor mu tesekkur ler...

• kutlay1 kullanıcısına yanıt
    -sleep tracker çok iyi çalışıyor. tüm verileri çok düzgün şekilde veriyor. kaç saat hareketsiz kaldın, kaç saat derin uykudaydın kaç saat sağa sola döndün v.s
    -iphonelar a destek geldi ama sanırım bir kaç özelliği hala uyumlu değil. gelen bildirimleri görüyorsun ama saatten mesaj ile cevap veremiyorsun sanırım. tam emin değilim.
    -gelen mesajları ister hemen açar ister tıklayınca açar. gear uygulamasından ayarlabiliyorsun
    -favori arama atanıyor. ister tek kişi ister birden çok kişi
    -kolundan çıkardığında kitliyor mevzusunu denemedim hiç. ama ekran korumasına geçtiği anda şifre istiyor zaten alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 19 Şubat 2017; 14:45:32 >
  • Yeni kayış çok şık oldu. Resim yüklendiyse tabi. Bu foruma resim yüklemekte işkence.

• ne aldiniz hocam, ben seramik kordonla dark brown v moro aldim, seramik geldi ama eh iste diycem goruntu olarak, ama kalite olarak fazlasiyla iyi.. bakalim bi kordon begenemedim daha :)

• Htc 10 ile kullanmak istiyorum. Bütün özelliklerini eksiksiz kullanabilir miyim?

• muhammet_89 kullanıcısına yanıt

Deri ve silikon kolçaklarıda paylaşmıştım önceden.Bence bu en şıkı hele takımla falan yakıyor.Kesinlikle klasikle aynı tadı vermiyor bunlar.

• Arkadaşlar iphone 6s cihazımla kullanmak üzere bugün dark gray frontier siparişini verdim öğrenmek istediğim kuallanamayacağım özellik varmı varsa nelerdir yardımcı olursanız sevinirim...
  • Arkadaslar wifi baglanma sorununun cozumunu bilen var mi

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.