Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasic oldukça şık ama değişik renklerde kayıi kullanacaksanız klasik biraz ağr kalıyor frontier daha şık duruyor değişik renk ve çeşit kayışlarla.Birde aynı fiyattı şimdi pek çok yerde frontier 100 tl kadar daha pahalı.Zevk meselesi tabi.
  • Ben de classic aldım

Ama frontierin şık olmadığını söyleyemem zevkinize kalmış ama bence classic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s voice Türkçe gelir mi bilginiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Arkadaşlar s voice Türkçe gelir mi bilginiz var mı

Konuyla ilgili Samsung'un cevabı;

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• S-Health te squat vs gibi diğer antreman çeşitleri de var.Acaba saat bunları ölçebiliyor mu ? Mesela barfiks çektiğimiz zaman saaat bunu takip edebiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladey

S-Health te squat vs gibi diğer antreman çeşitleri de var.Acaba saat bunları ölçebiliyor mu ? Mesela barfiks çektiğimiz zaman saaat bunu takip edebiliyor mu ?

Evet, otomatik ölçümleme yapabildiği gibi isterseniz shealth üzerinden tür seçip manuel de seçebiliryorsunuz.
  • Bluetooth kulaklık almayı düşünen arkadaşlara fikir vermesi açısından yazmak istedim. İlk olarak buwww.teknostore.com/products/ipipoo-il92bl-kablosuz-bluetooth-kulaklik
    kulaklığı sipariş ettim. Ses kalitesi fena değil, baslar övdükleri kadar olmasa da izalasyon nedeni ile orta seviyede tatmin sağlıyor. Ama s3 ile eşleşme yapamadım, saat kesinlike kulaklığı göremedi... iade işlemi başlattım, yerine forumda daha önce kullanıldığı belirtilen www.teknostore.com/products/meizu-ep51-bluetooth-sport-kulaklik?variant=30714120202
    kulaklığın siparişini verdim. Telefondan bağımsız kullanmak benim için önemli.

Saat üzerinde spotify uygulamasını kullananlara bir sorum var. Saate mp3 atmak yerine spotify listelerinizi saat ile eşleştirebiliryor musunuz? yani şarkıları/listeleri offline olarak saat üzerinden kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuBi -- 3 Şubat 2017; 17:36:40 >

• Cevrimdisi listenizi saat uzerinden kontrol edip bluetooth uzerinden kulaklikla dinleyebilirsiniz. Ancak kastiniz tel olmadan sadece saat uzerinden dinlemek ise maalesef. Bunun icin standalone ozelligi LTE ozelligi maalesef ulkemizde yok

Ayrica NFC ozelligi ayarlarda var miydi ?? Gorunce heycanlandim bir an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutions -- 3 Şubat 2017; 23:13:51 >

• Bu saati iphone ile kullanıpta gear storeda bazı uygulama (örneğin i am alive)ve saat arayüzlerini kuramayan arkadaşlar için süper bir yöntem : gear s3 ve android cihazı olan bir arkadaştan telefonun gear manager programına bizim samsung accountu girerek istediğimiz uygulamaları yüklemesini rica ediyoruz sonrada kendi accountumuzu iphonedaki gear manager uygulamasına girerek satın alınanları yada ücretsiz indirilenleri görüyor olacağız. Ama işte bu arkadaşı nerden bulabiliriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Cevrimdisi listenizi saat uzerinden kontrol edip bluetooth uzerinden kulaklikla dinleyebilirsiniz. Ancak kastiniz tel olmadan sadece saat uzerinden dinlemek ise maalesef. Bunun icin standalone ozelligi LTE ozelligi maalesef ulkemizde yok

Ayrica NFC ozelligi ayarlarda var miydi ?? Gorunce heycanlandim bir an

Yanıt için teşekkürler. O zaman ben de aynı şekilde sizin heyecanınızı söndüreyim. NFC saatte var ama ödeme için Samsung pay gelmeden veya bankanız ile Samsung anlaşma yapmadan ödeme de kullanamıyoruz. Note 5 ile ödeme yapabildiğim halde saat ile hep bir umut, bir kaç kez denemiş olmama rağmen malesef başarılı olamadım...

• Arkadaslar s7 edge telefonumla otomatik baglanan saat simdi baglanmiyor. Telefonla saat yanyana fakat bir türlü otomatik baglanmiyor. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mi?

• eric cartman kullanıcısına yanıt
    Telefona yüklediğimiz samsung gear uygulamasını kaldırıp tekrar kurmayi deneyin...

• MuBi kullanıcısına yanıt
    Samsung Pay in Ocak ta geleceği söyleniyordu belki bu ay bir gelişme olur
  • quote:

Sanmıyorum. Nerede okudum hatırlamıyorum ama benim aklımda Q3 veya Q4 diye kalmış. Ekim Kasım ancak...

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Sanmıyorum. Nerede okudum hatırlamıyorum ama benim aklımda Q3 veya Q4 diye kalmış. Ekim Kasım ancak...

Forumdan arkadaş bu konuyu Samsung yetkilisine sormuştu. Yılın ikinci yarısından sonra diye hatırlıyorum ben.Hem pay (sanırım bkm olacaktı işin içinde) hem de türkçe voice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutludurmaz -- 4 Şubat 2017; 23:8:44 >
  • cezeryeyim kullanıcısına yanıt
    ben kendi modellerimi (https://plus.google.com/u/1/104704492398430829346 ) kullanırken ışık ayarını 7 ve otomatik olarak kullanıyorum. burdaki modeller orjinal saatlerin çizimidir ve gölge ayarlarıda orjinal saat görüntüsü ile bire bir aynıdır.

• mutludurmaz M kullanıcısına yanıt
    Aynen ben sordum samsung Türkiye yöneticisi Tansu beye verdiği bilgi bu yönde. Hatta bankada sordum belli bir şey yok ama bkm servisi varya onla anlaşacağız dedi. Yani bu servisdr pekçok banka var. SVOİCE türkçede hemen hemen aynı tarihte gelecekmiş. Benim tahminim yeni note serisinin Türkiye lansmanından hemen sonra olur. Buda Eylül Ekimdir.

• Hocam arayüzler için teşekkürler. Bu modellerle ilgili çalışman olabilir mi acaba?

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

Hocam arayüzler için teşekkürler. Bu modellerle ilgili çalışman olabilir mi acaba?

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Diesel olan çok güzelmiş gerçek model ismini biliyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrbuji -- 5 Şubat 2017; 15:37:56 >

• jrbuji J kullanıcısına yanıt
    Arayüzler çok gerçekçi ve güzel oluyor ama bu tür saatlerde esas gösteriş tabiki saatin kendi çerçevesi ve kasası yani öbür türlü çok yavan kalıyor kanaatindeyim.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.