Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 00onur

Saati bağlayamiyorum tele bluetooth görmuyor uygulamada seçiyorum hiçbirşey olmuyor yaşayan var mı bu sorunu

Sorunu çözdünüzmü? Aynı sorun bendede var
  • celll C kullanıcısına yanıt
    Düzeldi öyle yapınca teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyahmet kullanıcısına yanıt
    Saatteki bluetooth u kapatıp açtım düzelti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: executive44

Arkadaşlar bu Allah'ın cezası gears3 frontier saaari nasıl sıfırlarız?

Samsung hesabi ile etkinleştirme kilidi koymuştum daha sonra samsung hesabımı sildim aradan geçen zamanda saati firlamam gerekti ve sıfırladı ancak samsung hesabımı istedi bende tekrardan aynı mail adedi ve şifre ile yeniden samsung hesabibacip telefona kurdum ancak saat samsung kilidinoluturulan hesap ile şimdiki samsung hesabi birbini tutmuyor diye hata verip eslesmiyor..

Müşteri destek hizmetlerini aradık teknik servise görürüm cihaz kendini kilitlemiş dediler. Servis abana biraz uzak ve valaima saatlerine de uymadığı için kendim sifirlayayaim dedimdesede takılmış plak gibi aynı seteri söyleyip durdu.

Bu konu hakkında ne yapabilirim ? Samsung kilidini nasıl kaldırabilirim bir fikri olan varmı? Arkadaşlar???

Şu videodaki işlemi yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 9 Kasım 2017; 15:27:21 >

• Video da ki işlemleri aynen yaptım ama değişen birşey olmadı.

Vidonun mantığı nedir?. Herhangi bir reset falan attığı yok download moda girip tekrar çıkıyor samsung hesabını girip şifreyi yanlış girip ağa bağlıyor sonra yanlış şifre hatası veriyor adam kurulumu geri iptal ediyor sonuç? Değişen birşey yok.. yoksa var da püf noktasını ben mi kaçırıyorum anlayamadım.

• quote:

Video da ki işlemleri aynen yaptım ama değişen birşey olmadı.

Vidonun mantığı nedir?. Herhangi bir reset falan attığı yok download moda girip tekrar çıkıyor samsung hesabını girip şifreyi yanlış girip ağa bağlıyor sonra yanlış şifre hatası veriyor adam kurulumu geri iptal ediyor sonuç? Değişen birşey yok.. yoksa var da püf noktasını ben mi kaçırıyorum anlayamadım.

Bu adımları yaptınız mı , Videonun açıklamlar kısmında yazıyor..
    How to enter Download Mode Wireless?
    + Press and hold "Power button" to turn off Gear s3 frontier/classic entirely
    + Press and hold "Power button: until it will show "REBOOTING"
    + Press "Power button" 03 times: it will show an options screen
    + Press "Power button" to move
    + Press and hold "Power button" to select "DOWNLOAD Mode WIRELESS"
    + Double click "Power button":
    On your gear, it will replace "Searching for AP" by "WAITING FOR AP"

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Video da ki işlemleri aynen yaptım ama değişen birşey olmadı.

Bu adımları yaptınız mı , Videonun açıklamlar kısmında yazıyor..
    How to enter Download Mode Wireless?
    + Press and hold "Power button" to turn off Gear s3 frontier/classic entirely
    + Press and hold "Power button: until it will show "REBOOTING"
    + Press "Power button" 03 times: it will show an options screen
    + Press "Power button" to move
    + Press and hold "Power button" to select "DOWNLOAD Mode WIRELESS"
    + Double click "Power button":
    On your gear, it will replace "Searching for AP" by "WAITING FOR AP"

Aynen yaptım ama değişen hiç bir şey olmadı

• 6 Ayi gecti hala yeni bir guncelleme gelmedi. Tizen 3.0 ne zaman gelir bir haberde yok. Samsungun bu yönü kötü, cikardigi cihazi satiyor güncel cihaz olmasina ragmen zar zor guncelleme veriyor.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    malesef bende gear sport modelini düşünüyorum sırf buradaki sorunlarla uğraşmamak için ama onunda alan kullanan incelemesini yapan yok daha
  • frontier mı ? classic mi? bu gece alacağım...
  • Arkadaşlar sizden bir ricam olucak saati kapatip ekranına bir ışığa yaklaştırdıgınızda aşağıdaki gibi bir kare bişey çıkıyormu ? Bugun fark ettim normal birşeymi bu herkeste varmı merak ettim.Normal bakarsanız belli olmuyor ama ışık tutup biraz dikkatli bakmak gerekiyor.

• xmrtx kullanıcısına yanıt
    Hic aklima gelmedi millet belerle ugrasiyor oraya isik tutunca ordaki sensör görünüyor, rahat uyuyabilirsin

• Beyler merhaba bugün 700tl ye ikinci el bir frontier modeli alarak aranıza katıldım. Önceden gear fit 2 yi xiaomi mi5 ile kullanmıştım. Şimdi S8+ ile uyumluluğu da göz önünde bulundurunca beklentimin ötesinde kullanışlı olduğuna sevinerek şahit oldum hakikaten konuşması hoparlörü bildirimleri sağlık uygulamalrı falan çok iyi...Kesin konuşulmuştur ben de okuyacağım fırsat buldukça ama önereceğiniz uygulamalr var mıdır ilk etapta?

Bir de mail uygulamasında şöyle bir sıkıntıyla karşılaştım: gmail uygulamasında çer çöp spam olan mailleri ayıklıyor ben birincil yazan yerde gereklileri görüyorum ama samsung mail uygulamasına dolayısıyla da saate zırt pırt her mail geliyor bunu nasıl engellerim?

Harita üzerinde güzel bir şekilde rotayı gösteren yürüdüğümüz koştuğumuz izi gösteren çok pahalı olmayan bir uygulama var mıdır?

Son olarak saati wifi ile bağlayınca (telefonun olduğu wifi veya başka bir wifi) bildirimleri yine alyoruz (arama hariç mesela) telefonda bluetoothu açmaktan tasarruf oluyor ama saati bluetoothla bağlayınca mı daha az şarj gider yoksa wifi ile bağlayınca mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 12 Kasım 2017; 21:43:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Frontier versiyonunu çok beğenerek aldım fakat iPhone kullanıcısıyım android herhangi bir cihazım yok. Uyumluluk olsa da özellikle saat yüzleri satın alma seçeneği iPhone'daki uygulamada mevcut değil. İlla Android bir cihazla eşleştirmek gerekiyor. Bunun için de Bluestacks emülatörü ile yapmaya çalıştım fakat bluetooth özelliği olmadığı için yapamadım.

Saatime bu şekilde nasıl paralı program ve saat yüzleri ekleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypticboy -- 14 Kasım 2017; 1:31:19 >
  • Arkadaslar rotating bezel denen aparatin icinde sanirim kir ve toz birikiyor bunu nasil temizliyorsunuz? bazen dondurmekte zorlaniyorum bazen de viyik viyik diye inceden ses geliyor....cikartilabilen birsey mi bu?

• Apocalypticboy kullanıcısına yanıt
    Buna daha öncede bu konu icinde cevap vermistim. Bu gibi cevaplar konu basliginin altina sabitlense, insanlar cevap ararken bizde tekrar tekrar yazarken yorulmayiz.

Bende 9 aydir S3 Classic Modeli iPhone ile sorunsuz kullanmaktayim ve kullanirken hayalini kurabileceginiz tüm Markali saatlerin arayüzlerini iPhone ile saate kurabilmekteyim.

Saat arayüzlerini kurmak icin hem Appstoreden iPhonea Watchmaker uygulamasini kurun, hemde iPhonedaki Gear S uygulamasi icindeki Galaxy Storeden Watchmaker Companion uygulamasini saate kurun.

Kurulum yapildiysa iPhone ile evinizdeki Wlan agina bagli olun, Mobil Interneti kapatin.
    Saati iPhonea baglayin ve ayni zamanda Saatiniz ile ayni Wlan agina baglanin.
    iPhonede Watchmaker uygulamasini acin. Saat üzerinde ekrana basili tutup saatinizle Watchmaker Widgetini görene dek arayuzler icinde kaydirin. Watchmaker arayuzunu görüdügüzde saatinizde onu
    secin.
    Saatinizdeki Watchmaker uygulamasinda ekrana iki kez tiklayin ekranin altinda bulut isareti var ona basin ve Enable WatchMaker Cloudsync? yazacak onaylayin, simdi size 6 rakamli bir kod
    gösterecek. Telefonda Watchmakeri acin icinde yüklü gelen saat arayuzlerinden birini veya ücretsiz olani secip send watch deyin ve cikan 6 rakamli sayiyi saatte gösterilenle degistirin,
    böylelikle ilk arayuzu yuklemis ve Watchmaker ile Saati eslestirmis olduk.

Simdi size istediginiz arayuzleri Watchmaker ile yuklemeyi anlatacagim,

iPhonede Safari ile googleplus watchfaces diye yazarak aratin veya burdaki Linktenhttps://plus.google.com/communities/110647503826044105328 begendiginiz saatin arayuz linkini
    iPhonede kopyalayin. Örnegin ben size su linki veriyorumhttps://www.dropbox.com/s/vw1iz3z2pjo1k2y/tag-heuer-calibre-5-daydate.watch?dl=0
    Saat arayuz linkini kopyaladiysaniz (sonunun dl=0 omasina dikkat edin) iPhonede Watchmaker uygulamasini acin, ekranin sag üstteki üstüste üc nokta ibareli kismina basin- Import Watch deyin-
    Import from URL yi secin, oraya kopyaladiginiz bu linkihttps://www.dropbox.com/s/vw1iz3z2pjo1k2y/tag-heuer-calibre-5-daydate.watch?dl=0 yapistirin.
    Simdi o arayuzu iPhonede My Watches kisminda göreceksiniz, o saat arayuzunu secin, saat ekranina iki kez tiklayin ve bulut isaretine basip eslestirip telefondan Yesil yuvarlak icindeki Send
    Watcha basarak SEND deyin.
    Yüklediginiz arayuzler Saatteki Watchmakerde ekrana iki kez dokunarak ve sagdaki ok isaretine dokunarak secilebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 13 Kasım 2017; 10:21:43 >

• Arkadaşlar yeni s8 plus aldum.Son zamanlarda gelen aramalar görünmüyor.Saati sıfırlayınca bir müddet düzeliyor ama yine sonra aynı sorun.Güç tasarruf modu falan çoğu ayarı denedim olmadı acaba güç kısıtlamamı var diye ama yok.Bilgisi olan ve durumla karşılaşan varsa yardım ederse sevinirim.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    samsung gear s uygulamasındaki store da dediğin uygulama görünmüyor hocam???
  • Wifi ile bağlantı daha çok pil tüketir, deneyin farkı görün

• quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Wifi ile bağlantı daha çok pil tüketir, deneyin farkı görün

tesekkurler hocam bir de seyi soracaktim ya...bir ton uygulama var ama kafa karistiriyor hepsi...ben telefonu evde birakip saatle kosuya ciksam ve gpsi acsam....eve geldigimde telefona baglayinca harita uzerinde hangi uygulama ile nasil gorurum rotami?

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.