Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef ki durum dediğiniz gibi. Amerikan çakallığı. Ben isimleri görmek adına saatten konuşma işinden vazgeçtim şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme aldı mı herkes bana gelmedi hala

• Bana da güncelleme gelmiş değil henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Bakalım şimdilik kullanmıyorum.

Saatte tek sorunum bileğimde değilken bildirim verme dediğim halde masa üstünde iken bile bildirim geliyor neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Beyler aliexpress üzerinden kırmızı kayış alan var mı?
    Ben bütün renklerini aldım. Çok kaliteli olmasalarda çok kötü de değiller ve güzel duruyorlar.
  • güncelleme sonrası şarj çabuk bitmeye başladı. saati aldığım zaman burada bir arkadaş bir tuş kombinasyonu paylaşmıştı. Onu yapınca düzelmişti. Şimdi bulamıyorum. Bilen varsa memnun olurum
  • Anladım valla hocam sabah kalkınca da arada ötüyor ses geliyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.
    Hocam evet sabahtan beri masada duran saat tak tuk bildirim geliyor arada. sürekli değil yalnız.
  • Merhaba,
    Bir arkadaşım ikinci el S3 Frontier almak istedi ve birinden bulduğunu belirtti bana.

Fotoğrafları yolladığında adaptörün benim kutudan çıkan ile aynı olmadığını farkettim ve
    Samsung yetkili servisinin birine de sordum bu değil dedi.
    Satan kişi ise benim kutudan bu çıktı iddiasında ve Samsung Türkiye garantili ürünüm benimde diyor.

Bir de belki yeni serilerde adaptör değişilmiştir diye düşünüp size sorup net teyit almak istedim ki bu fotoğraftaki adaptörün dibinde yazan LV diye bir şey var ki ben hiç bir orjinal Samsung adaptöründe böyle bir yazı da görmedim.
    Bana orjinal bir adaptör hissi bile vermedi açıkçası.

Sizin fikirleriniz ve kutunuzdan çıkan adaptör böyle bir şey midir ya da nedir ? :)

Bu orjinal iddiasında ki adaptör

Bu da benim kutudan çıkan adaptör (ilk çıktığı zaman almıştım ürünü)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 6 Haziran 2018; 18:37:36 >

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Samsung tarihi boyunca böyle bir adaptör üretmedi hocam :)) ( belki eski tuşlu telefonlar için veya kızaklı modeller için olabili) Alacağınız kişi yalan söylemiş. Bence almasın cihazı. Şarj cihazı alınır 40 50 lira gibi bir paraya ancak yalancı insanlar ile ticaret yapılmaz. Belki tamir bile görmüştür o cihaz.
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Zaten aldırmadım arkadaşıma :)

Neredeyse kelimesi kelimesine aynı şeyleri söyledim.
    Kaldı ki 2 gün sonra başına bir şey gelse ürünün, malının arkasında bile durmaz.

Tabii o da benim sözlerim ile şüphelenip alacağı kişiye fotoğrafları ve durumu izah edince "bizde yalan olmaz, 9 ay daha garantisi var, kutu içinden böyle çıktı" diye ısrar edip bir de satın alacağı platform üzerinden engellemiş kendisini ki zaten yazışmalarda ki diyaloglarda
    baskıcı bir hitap şekli oturtmaya çalışmış sona doğru,
    her ne hikmet ise.

Ve en önemlisi o kutu içinden böyle çıktı, orjinal diye iddia ettiği ürün ile şarj edip sorun yaşasa ve servise gitse yetkili servis de orjinal adaptör ile şarj edilmemiş diyip haklı iken haksız duruma düşürür alan kişiyi bariz şekilde.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 6 Haziran 2018; 23:46:54 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Bu şarj aletini en eski tek kulaklıktan bluetoothlu kulaklığında vermişti samsung. 450~500 Mah li bir cihazdır, arada yavaş şarj olmasını istediğim cihazlarda kullanırım.

• drerdogan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız.

Eski bir model için üretilmiş olabilir ama kablo ve adaptör birleşme kısmında LV yazısı kuvvetle muhtemel ürünün yan sanayi olduğununda işareti ki ben de paylaştığınız model kulaklığı zamanında kullanmıştım ve LV yazısı gibi bir şey hatırlamıyorum adaptör üzerinde.

Kaldı ki hiç bir Samsung ürünümde böyle bir etiketede rastlamamıştım.

Ve maalesefki satan kişi, bilmeyen birine saat ve adaptörü orjinal kutudan böyle çıktı diye satacak!

Bilgilendirme için teşekkürler.

Saygılarımla...

• Hayırlı olsun güncelleme gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bugün frontier ile aranıza katılmış durumdayım.

Saat arayüzlerini bulabileceğim bir yer var mı?

Teşekkürler şimdiden

• hidden track H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Geçmiş sayfalarda nereden ve nasıl yükleyeceğiniz hakkında detaylı paylaşımlar mevcut.

Saygılarımla...

• Arkadaşlar günaydın. Ürünü dün almıştım şarj performansı hiç beğenmedim maalesef. % 85 ten her şey açık saat 11 saat sonra %15 e indi.

Şöyle bir şey olabiliyor mu?

Seçtiğim saati kullanayım. Adım sayar yürüdün yol yaktığın kalori vs aöık olmasın. Seçtiğim Saati saat olarak kullanayım sadece.

Bu şekikde şarj daha uzun gider gibi. Sizin önereceğiniz bir şey var mı şarj konusunda...

Şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: hidden track

Arkadaşlar günaydın. Ürünü dün almıştım şarj performansı hiç beğenmedim maalesef. % 85 ten her şey açık saat 11 saat sonra %15 e indi.

Şöyle bir şey olabiliyor mu?

Seçtiğim saati kullanayım. Adım sayar yürüdün yol yaktığın kalori vs aöık olmasın. Seçtiğim Saati saat olarak kullanayım sadece.

Bu şekikde şarj daha uzun gider gibi. Sizin önereceğiniz bir şey var mı şarj konusunda...

Şimdiden teşekkürler...
    bazı saat profilleri enerji tüketimini arttırabiliyor... değişik saat modelleri deneyin birde
  • %97 den sonra şarj olmuyor arkadaş sebebi ne olabilir?

• recepix kullanıcısına yanıt
    Görsel erişilebilirlik özelliği geliştirmesi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.