Şimdi Ara

SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    @@ SATILDI // GARANTİLİ FATURALI SIFIR KADAR TEMİZ EKSİKSİZ @@ CASIO WSD-F20A (BLACK) @@

@ Alış / Satış Sebebi @

İlk günden bu yana kendi kullandığım Casio WSD-F20A akıllı saatimi, uzun zamandır kullanmadığım için satışa çıkarıyorum.

@ Fatura ve TR Garanti @

Casio WSD-F20A, Turkcell Dijital Mağaza'dan satın alınmış olup adıma faturası mevcuttur. Ürünle birlikte kutusunda çıktı olarak teslim edilecektir.

19.07.2021 tarihine kadar KVK Garantisi devam etmektedir.

@ Temizlik ve Kozmetik @

Casio WSD-F20A; bugüne dek sorunsuzca, özenle, oldukça az kullanılmıştır, suyla (havuz/deniz vs.) veya çamur vb. zorlu koşullarla hiç temas etmemiştir ve şu an kullanılmadığından dolayı kutusuna kaldırılmıştır.

>> Sıfıra yakın bir kozmetiğe sahiptir. <<
    >> Zar zor seçilen küçük izler her ikinci el cihazda olduğu gibi bulunabilir. Ancak ben tespit edemedim. <<

@ Kutu İçeriği ve Cihaz @

Orjinal kutusunda faturası, kitapçıkları, manyetik şarj kablosu, orjinal casio şarj aleti ile ilk alındığı gün kutu içeriğinde ne varsa aynı şekilde eksiksizdir.

@ İlan Fotoğrafları @

SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah) SATILDI // Garantili Faturalı Sıfır Kadar Temiz - Casio WSD-F20A (Siyah)

@ Alışveriş Koşulları @

1 seneden fazla KVK Garantisi devam eden, eksiksiz orjinal kutu ve içeriği ile Faturalı Casio WSD-F20A (Black) için istediğim rakam SATILDI TL'dir.

İzmir içi elden alışveriş mümkündür, şehir dışına ise 2004'ten bu yana gerçekleştirdiğim alışverişlerde olduğu gibi vereceğim İş Bankası hesabına ''SATILDI TL'' havale geçildiği takdirde verilen adrese güvenli şekilde kargolanarak takip numarası alıcıya iletilecektir.

Kargo ücreti her zaman alıcıya aittir.

Bana buradan p.m. yolu ile ulaşabilirsiniz..

REFERANSLARIM PROFİLİMDEDİR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 6 Ağustos 2020; 1:2:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.