Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynayacağın oyun Cs go league of legends zula gibi oyunlarsa tabiki olur. Ama diğer tarz oyunlarda çok da önemli değil. Ama 120 hz olsa daha iyi olur 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Hangi testler hocam. Yurtdışı sitelerde ve youtube da var testler. Ryzen 4000 serisi darmadağın ediyor inteli mobil de. İntel rakip bile değil.

Alıntıları Göster
    Kağıt üstünde zaten çok daha iyi duruyor. Eğer testlerde de o şekildeyse çok çok iyi. 4000 serisi alınır o zaman her türlü. Ben baktığımda benchmark denk gelmemişti google aramasında ama öyle göz ucuyla baktım sadece.

Süper haber. Rekabet artmalı. AMD'nin mobil alanda geri kalması kötüydü şimdi çok iyi oldu. Bizim gibi ülkelerde düşen her dolar değerli.

• Asus Tuf Gaming A15 lerde 144hz ler ve RTX 2060 ları niye getirmemişler acaba ? Ayrıca gelen seriler 3 hücreli 46wlık bataryaya sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

şuna 8 gb ram koymak nedir arkadaş ya cidden sinir oluyorum .

Alıntıları Göster
    Kendi sitesinede baktım ama ramını 16 yapmak için özelleştiremiyoruz sanırım ?
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mi ön sipariş verdim bile ben böyle bir olmaz sanırım ya :(

• Batarya ömrü biraz az mı olacak yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Kendi sitesinede baktım ama ramını 16 yapmak için özelleştiremiyoruz sanırım ?

Alıntıları Göster
    linki yollar mısın ?https://www.youtube.com/watch?v=fiyv2HxVkRc seri olarak aynı ama ram upgrade videoları mevcut .türkiyeye farklı bir seri gelirse bilmem de böyle bir hata yapmış olmamalı . ben kendi sitesinde birebir isimli bulamadım ?

• 10 bin bütçe için şu model nasıldır ? Tavsiye eder misiniz ?https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gf65-core-i7-9750h-2-6ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-rtx2060-6gb-w10.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

linki yollar mısın ?https://www.youtube.com/watch?v=fiyv2HxVkRc seri olarak aynı ama ram upgrade videoları mevcut .türkiyeye farklı bir seri gelirse bilmem de böyle bir hata yapmış olmamalı . ben kendi sitesinde birebir isimli bulamadım ?

Alıntıları Göster
    Bende bulamadım işte sordum o yüzden

• quote:

Gerçekten mi ön sipariş verdim bile ben böyle bir olmaz sanırım ya :(
    Bende bulamadım dostum o yüzden sordum
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    tuf serisinden rog serisinden böyle bir hata yapmaz yapmamalı . FA506 upgrade videolarında 2 ram slotu mevcut normalde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FistArrow

Asus Tuf Gaming A15 lerde 144hz ler ve RTX 2060 ları niye getirmemişler acaba ? Ayrıca gelen seriler 3 hücreli 46wlık bataryaya sahip.
    Kaynak neresi bulamadım batarya bilgilerini ?
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    ram ini sonradan yükseltebilirsin. Şu ramdan '8GB DDR4-3200 SO-DIMM' alırsan tamamdır. Tabi hemen yapma işlemi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrhasan42

10 bin bütçe için şu model nasıldır ? Tavsiye eder misiniz ?https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gf65-core-i7-9750h-2-6ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-rtx2060-6gb-w10.html
    edilmez mi hiç. Uygundur . Vatanın sitesinde fiyatlar bir gün bir günü tutmuyor . Daha sabah aynı ürün 12k idi. Bu fiyatı bulmuşken niyetiniz varsa kaçırmayın . İşlemci olarak biraz fazla ısınıyor ama bilginiz olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 23 Mayıs 2020; 2:38:16 >

• quote:

edilmez mi hiç. Uygundur . Vatanın sitesinde fiyatlar bir gün bir günü tutmuyor . Daha sabah aynı ürün 12k idi. Bu fiyatı bulmuşken niyetiniz varsa kaçırmayın . İşlemci olarak biraz fazla ısınıyor ama bilginiz olsun .

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim buna sonradan ram takviyesi yapılsa malum 8 gb düşük gibi en azından 8 daha eklemek iyi olur diye düşünüyorum garanti sorun olur mu acaba ? Bir de şu model var kararsız kaldık doğrusuhttps://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-2/

• quote:

Orijinalden alıntı: FistArrow

ram ini sonradan yükseltebilirsin. Şu ramdan '8GB DDR4-3200 SO-DIMM' alırsan tamamdır. Tabi hemen yapma işlemi bence.
    batarya bilgilerine nereden ulaştınız tuf serisinde 90w lık bataryalar çıkıyor genelde ?https://forum.shiftdelete.net/konular/amd-ryzen-4800h-intel-i7-9750h-sizce-hangisi-alalim.662688/page-4 48w mış ama çok dert değil benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 23 Mayıs 2020; 3:10:1 >
  • quote:

Teşekkür ederim buna sonradan ram takviyesi yapılsa malum 8 gb düşük gibi en azından 8 daha eklemek iyi olur diye düşünüyorum garanti sorun olur mu acaba ? Bir de şu model var kararsız kaldık doğrusuhttps://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-2/

Alıntıları Göster
    Bu fiyata msı varken yapmayın lütfen. 7 sene cx61 serisini kullandım . monsterda mavi ekran hataları tuş takımındaki yazıların silinmesi vs gerek yok .Msı da da coil whine olabilir ama her markada okuyorum bu şikayeti ve işlemci serisi yüzünden sıcaklık fazla olacak ama her türlü monsteri tokatlar. Hele ki arada bu kadar az fiyat farkı varken maceraya gerek yok . Msı dan devam.

• quote:

Bu fiyata msı varken yapmayın lütfen. 7 sene cx61 serisini kullandım . monsterda mavi ekran hataları tuş takımındaki yazıların silinmesi vs gerek yok .Msı da da coil whine olabilir ama her markada okuyorum bu şikayeti ve işlemci serisi yüzünden sıcaklık fazla olacak ama her türlü monsteri tokatlar. Hele ki arada bu kadar az fiyat farkı varken maceraya gerek yok . Msı dan devam.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler tekrar galiba msi siparişi vercem yarın

• quote:

Teşekkürler tekrar galiba msi siparişi vercem yarın

Alıntıları Göster
    yarın fiyat değişebilir . Daha sabah bugün baktım bu fiyatta değildi . İmkan varsa şimdi al. Başka bir engel yoksa yani.
  • Arkadaşlar ilk kez oyun bilgisayarı alacağım. Bütçem 6000 TL civarı. Son 1 ayda laptop fiyatları en az 1500 lira ve üzerinde zamlanmış durumda. Sizce bu durumda ne yapmalıyım? Fiyatların gidişatı ne yönde olur? Ve sizlerin bana bilgisayar tavsiyesi ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer4fun4 -- 23 Mayıs 2020; 3:23:8 >
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.