Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klavyeyi düz beyaz da yapabilirsiniz isterseniz.Pavyon ışığı gibi gözükmesin istiyorsunuz biliyorum. İ9 da laptoplarda bir numara yok çok ısınıyor turbo boostu adam gibi kullanamıyor bile. Laptopluk cpu değil. İ5 e burun kıvırmanın bir anlamı da yok mx gpu lu laptopların i7 cpu su sanıyor musunuz bundan iyi ? Aksine daha kötü. İ5 u serisi veya eski nesil var, bir de yeni i5 var.
  • ASUS ROG Strix G531GU 15.6" FullHD 120Hz i7-9750H, 8GB RAM, 512GB SSD, GTX1660ti 7000TL

ASUS ROG Zephyrus GA502DU 15.6" FullHD 120Hz (AMD Ryzen 7, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce GTX1660Ti-6GB 6450TL

İş ve oyun için kullanacağım öncelik iş kullandığım programlar galiba tek çekirdek hızına göre çalışıyor Autocad Lumion ve idecad (idecad de render almıyorum) render için lumionu kullanıyorum tek çekirdek işlemci kullanıyor lumion autocadi bilmiyorum.
    bunlara göre hangi laptopu almam gerekiz sizce..
  • yoqartık kullanıcısına yanıt
    Son çıkan mı,Ce kodlu mu ax kodlu mu yoksa ilk seri omen mi ? İlk çıkan da,Ce de Ax de sakat o açıdan.
  • Link lütfen bulamadım sizin mesajı,profili de gizli tutuyorsunuz hareket geçmişi de yok haliyle tek tek sayfalara bakmam zor.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Asla önermem fan ayarını bios ile mahvettiler çünkü. Eğer benim bildiğim g5 buysa. (ilk çıkan g5 ten söz ediyorum.) Sessiz çalışsın fanlar diye fırına çevirdiler macbook pro gibi. Fan dediğin işlemde (oyun ve renderda, soğutmanın muazzam olması veya ısının kritik sınıra ulaşmaması adına) anıracak argo tabirle. Gaming Pc dediğin ultrabook gibi çalışamaz prensip olarak imkanı yok . Spor araba gibi.
  • 1 hafta önce Polonya'dan Msi Gl65 aldım. Özellikler i7 9750h gtx 1660ti 16gb ram 256gb ssd 1tb hdd ve 120 hz ekran. Bilgisayara metal kasa kullanımı çok premium, soğutmasıda baya iyi tek kötü yanı hapörlerleri kötü bassları iyi vermiyor. 3 oyunda test ettim LoL, AC Origins ve FM 2020. 3'ünde de full ayarlarda canavar gibi sıfır donma çok akıcı zevk alarak oynadım. Fanlar biraz sesli çalıştı ama kulaklık kullandığım için duymadım. Alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.
    Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü TavsiyeleriGaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Asla önermem fan ayarını bios ile mahvettiler çünkü. Eğer benim bildiğim g5 buysa. (ilk çıkan g5 ten söz ediyorum.) Sessiz çalışsın fanlar diye fırına çevirdiler macbook pro gibi. Fan dediğin işlemde (oyun ve renderda, soğutmanın muazzam olması veya ısının kritik sınıra ulaşmaması adına) anıracak argo tabirle. Gaming Pc dediğin ultrabook gibi çalışamaz prensip olarak imkanı yok . Spor araba gibi.
    İlk çıkan değil hocam. Google a Dell G5 5590 2090 yazın çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Aslında gönlüm Asus’tan yana fakat 15.6 inç olması Acer’ı öne çıkarıyor.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. Evde kullanımda bile sevmiyorum öyle ışıklı ki dışarda hiç olmaz gibi geldi i9 dememin sebebi istediğimden değildi aslında. i9 çıkmışken i5 eski mi kalır düşüncesiydi açıkçası çünkü bilgisayar minimum 4-5 sene götürsün beni istiyorum
  • Kaça aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Link lütfen bulamadım sizin mesajı,profili de gizli tutuyorsunuz hareket geçmişi de yok haliyle tek tek sayfalara bakmam zor.
    Hocam zam gelmiş yine. 5500 olarak düşünebilirsiniz fiyatı. Teşekkür ederim ilginiz için.

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-l340-core-i5-9300h-2-4ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html

• quote:

Son çıkan mı,Ce kodlu mu ax kodlu mu yoksa ilk seri omen mi ? İlk çıkan da,Ce de Ax de sakat o açıdan.
    dc1008nt hocam
  • Derebey44 kullanıcısına yanıt
    7000₺ hocam, yanında razer kraken essential kulaklık ve targus strike çanta hediye ettiler.

• yoqartık kullanıcısına yanıt
    Onda bile oluyorsa :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Hocam zam gelmiş yine. 5500 olarak düşünebilirsiniz fiyatı. Teşekkür ederim ilginiz için.

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-l340-core-i5-9300h-2-4ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10.html

Alıntıları Göster
    Alınır.Yelnız menteşede sorun çıkarsa sormululuk almam lenovo da eskide ciddi anlamda oluyordu bu sorunlar ve bu modelde çıkması mümkün gibi hissediyorum iç güdü. Yoksa bir yerde bir yazı okumadım hatta alakalı bir şey yok bile.

• İ5 9300h + gtx 1660ti Darboğaz yapar mı?

• ayaz1244 A kullanıcısına yanıt
    Sanmam. Yapsa koymazlar kombin olarak.
  • Arkadaşlar merhaba. Yeni bir bilgisayar almak istiyorum ve bütçem en fazla 4400 TL. Bu bağlamda şu bilgisayarı ''Gaming Pavilion 15-CX0041NT'' buldum. İlk sayfayıda okudum CX serisi çok ısınır uzak durun yazılmış ama yinede size danışmak istedim. Bu ürünü önermezseniz bu fiyat aralığında beni oyunlarda üzmeyecek çok ısınmayacak hangi ürünü önerirsiniz? Malum indirimler falan var bir yerden alalım diyorum
  • 6000₺ civarında tavsiye edebileceğiniz gaming laptop var mıdır hocam?

• 5000-6000 TL arasında oyun bilgisayarı arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir hocam?@expressimo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dolmetscher -- 6 Şubat 2020; 14:51:7 >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.