Şimdi Ara

🟡🔴 Galatasaray 2021 / 2022 Sezonu [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.449
Cevap
82
Favori
2.256.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Dieng cidden muazzam herif.Bizim ligdeki oyunculari yok eder ,ciger yok adam 90 dk boyunca hic yorulmadan press yapıyor.Yabancı sınırı olmazsa eğer gözü kapalı versinler 5m'i.Pişman olmayız hiç pişman olmayız.Gedson-Dieng-Cica süpürür ligi

Sınır olmasaydı alınacaktı deniyor. Bence uygun fiyatlı ise gene de alınmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Sınır olmasaydı alınacaktı deniyor. Bence uygun fiyatlı ise gene de alınmalı.

Alıntıları Göster
    Gedson yalan oldu deniyor. Berkan ile dieng alınırsa iyi olur aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

Gedson yalan oldu deniyor. Berkan ile dieng alınırsa iyi olur aslında

Alıntıları Göster

Pozisyonlar için kaliteli birçok aday var deniyor ama bakalım. 

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

normalde 8m dolar istiyorlarmış ama bugün gördüğüm kadarıyla 5mye kadar düşmüşler , çok iy fiyat böyle bir oyuncu için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: llAkabell

en risksiz en sevdiğim sacha transferi oldu,böyle fransa liginden adam pek riski yok 2-3 e satarsın en kötü geri ordan bir klube, tutarsa zaten ne ala. daha yabancı almamız sınır için problem bakalım neler olacak. altay gibi bir kaleci bulsaydık bizden iyisi yoktu gelecek için

Katılıyorum Carole cavandaya kör dediler ikisini de satabildik

• En az 4 yabanci gitmeden yabanci gelmez

• Gedson en sonunda olur bence.Haluk yürekli de zaten twitterdan refresh yaparak alıyodur transfer haberlerini.Şuan cidden bilgisi olan herhangi bir gs mubabiri yok.Yabancı kaynaklı haberleri takip etmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Pozisyonlar için kaliteli birçok aday var deniyor ama bakalım. 

Alıntıları Göster
    Varda kaç yıldır transfer yapıyoruz. Seri lemina kötü müydü. Nzonzi alınırken sorulmadı mı sanki terime.

Son kurşunumuzu kullanıyoruz terim ile, yine rezil oyun oynatırsa ardında tıpkı 2.dönemi gibi enkaz bırakacak. Ha eğer tutarsa bu sefer 5 6 oyuncu birden parlar ve iyi bir gelir elde eder takım. Mesela yeni sağ bek, kerem, barış Alper, gelirse Berkan, Mustafa Muhammed. Hepsi para eder eğer takım iyi bir oyun uydurursa

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Gedson en sonunda olur bence.Haluk yürekli de zaten twitterdan refresh yaparak alıyodur transfer haberlerini.Şuan cidden bilgisi olan herhangi bir gs mubabiri yok.Yabancı kaynaklı haberleri takip etmek gerek.
    İşin aslı gedson olmazsa belki uzun vadeli daha faydalı olur. Tamam çok iyi ama Bi kere gözden düştü, bu oyuncular genelde tekrar o seviyeye çıkamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Anıl #23twitter
    “https://t.co/BOofA5qymr https://t.co/iBaxuDE8R4”
    https://twitter.com/anilok35/status/1419710831244283906

hahhahah son zamanlarda hiç bu kadar gülmemiştim.

• Scout transferini çok yanlış biliyorsunuz. Anne karnında keşfedip yapılan transfere scout transferi deniyor

Scout transferi diye kavramı ortaya atan kim bilmiyorum ama öyle bir kavram yok. Scout transfer yapmaz. Maç izler, veri toplar, oyuncu profili çıkarır ve arşivler. Transfer yapılacağı zaman istenen oyuncu profiline uygun isimler gereken yere iletilir. Son karar transferden sorumlu yöneticilerin ve teknik heyetindir.

Hiç bir scout ben bunu aldırdım demez, diyemez. Diyen varsa da net yalan söylüyordur. 34 yaşındaki oyuncuyu önerebildiği gibi her yaştan oyuncuyu, istenen özellikleri karşılayabilir ise önerebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SimurgFC -- 27 Temmuz 2021; 0:29:24 >
  • Futboligtwitter
    “Burak Elmas'ın toplantıda sitem ettiği menajer olayını öğrendim. Mustafa Mohamed ve Barış Alper transferlerine Galatasaray aleyhine müdahil olan şahıs Stanciu transferine de karışarak işi bozmuş. Sürekli anlaştığımız isimleri başka takımlara götürmeye uğraşıyormuş.”
    https://twitter.com/Futbolig1905/status/1419786299251347456

• mabovski kullanıcısına yanıt

Gedson ' u alamıyor oluşumuz kötü oldu. Oyun kuruculuk anlamında çok ihtiyacımız vardı kendisine. Hele ki Onyekuru ' da yok .. Bu ayarda bir futbolcu bulup alabilirse klübümüz iyi olur . Dikine oynayıp oyun kuracak futbolcu yok şuanda takımda

• Adam yollamadan baska kimse gelmez limitlerine dibine geldik

• Geçen sene son 10 maç Gedson çok iyi oynuyordu ve orta sahayı taşıyordu komple. Çok isterdim gelmesini. Lige, takıma, hocaya, uyum sorunu yaşamayacak nasılsa.

Hani Terim'in defansta oynattığı ve fark yediğimiz maçtan sonra arttığı performanstan bahsediyorum.   

• Transfer vs iyide hala teknik ekibe sağlam isimler gelmedi gelmelide.. Terim tek başına yetmez ne selçuk ne necati o işlerin adamı değil..

• Transferin neresi iyi?? Geçen sezon Gedson vardı şimdi yok onun yerine bir Rumen var ki anladığım kadarıyla Morutan ve Stanciu olmayınca bari bunu alalım denmiş. Sanki rumenler muhteşem bir jenerasyon yakalamış muamelesi yapılıyor. Belki iyi oynar faydalı olur ama Gedson da potansiyel çok fazla. Bunda öyle bir ışık olduğunu sanmıyorum. Beklerden genç olan fizikli atletik ama tekniği zayıf ve de muhtemelen biz BJK olmadığımızdan epey de kart görecek bir tip. Bir tek Van Anholt iyi duruyor. Hala Falcao Diagne ve Feghouli den kurtulamadık maalesef. Kanatlarda kim var belli değil.
    Teknik ekip için ise zaten düşüncelerim belli Terim artık gitsin torunları ile oynasın GS ile oynamasın.

• 🔥 #AdanaDemirspor, geçen sezon #Hatayspor'da kiralık oynayan Nijeryalı sağ kanat #DavidAkintola ile 3 yıllık sözleşme imzaladı!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Satılması gereken ilk oyuncu Luyindamadır...

• Galatasaray'ın ASY Arena'nın zemini bozuk diye Atatürk Olimpiyat Stadında oynama isteği TFF tarafından reddedilmişti. Aynı TFF, Fenerbahçe'nin Zwolle ile oynayacağı hazırlık maçı için Olimpiyat stadını vermiş. Üstelik bizimki UCL maçıydı.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.