Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.414
Cevap
158
Favori
237.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğu üst 415.blok orta saha cizgisi hizasi kombinem Hatay , Trabzon ve Benfica maçlarında devredilecektir.

Hatay maçı 25 lira

Trabzon maçı gişe fiyatı

Benfica maçı gişe fiyatından devredilecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güney Üst Tribün 426. Blok, 2 adet yanyana kombine Hatayspor ve Trabzon maçları için uygun fiyata devredilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengo83 -- 4 Şubat 2019; 15:51:44 >
  • Galatasaray-Trabzon

Güney Alt 220 69-70 Yanyana

2 bilet 500 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatasaray - Hatay

Güney Alt 220 69-70 Yanyana

2 bilet Yanyana

2 bilet 80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinarac -- 4 Şubat 2019; 16:42:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trabzon maçı 414 blok 1 adet doğu üst gişe fiyatı 150 100 den vericem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenciyim. Trabzon maçı için uygun ücrete anlaşabileceğim bilet var mıdır?
  • Eşimi ilk defa maça götürmek istiyorum.Trabzonspor maçına kuzey öncelikli 11.kategoriden uyguna bilet arıyorum 2 adet.önce devir sonra para havalesi şartıyla lütfen.daha önce dolandırıldım ağzım yandı.anlayış için şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcnn1987 -- 5 Şubat 2019; 14:45:45 >
  • hakanozdas kullanıcısına yanıt
    Doğu Üst 415 Blok 14. sıra.
    Yanyana 2 adet bilet. Toplam 100 TL
  • 10 Şubat Trabzonspor ve 14 Şubat Benfica Maçları için 1 adet Güney Üst 425. Blok satılıktır.

Gişe Fiyatından verilecektir. 2'sini birlikte alana 50 TL indirim yapılacaktır.
  • Trabzon maçı için gişe altı kuzey ya da güney üst arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Bu mesaj silindi.
    Ts maçı için bilet alacaktım mesajları okuyup cevap vermiyorsunuz?

• trabzon için 50 liraya bilet alınır

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Kendisi ile trabzon + benfica maçları için 2 bilet tanesi 180 tlden anlaştık sonra kıvırdı. Muhtemelen fiyat arttırmak için yaptı diye tahmin ediyorum. Israrla dedim bakın arkadaş şehir dışından gelecek sizin sözünüzle uçak bileti alıyorum diye tabi bana güvenebilirsiniz dedi. İyi bir kazık attı. Bundan sonra kendisinden bilet devralacak kişi dikkatli olsun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 5 Şubat 2019; 15:16:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Kendisi ile trabzon + benfica maçları için 2 bilet tanesi 180 tlden anlaştık sonra kıvırdı. Muhtemelen fiyat arttırmak için yaptı diye tahmin ediyorum. Israrla dedim bakın arkadaş şehir dışından gelecek sizin sözünüzle uçak bileti alıyorum diye tabi bana güvenebilirsiniz dedi. İyi bir kazık attı. Bundan sonra kendisinden bilet devralacak kişi dikkatli olsun derim.

Ben de ne kadar dedim 70 lira dedi önce 60 lira teklif ettim cevap yazmadı fiyat uygun gelince de 70 liraya aliyorum dedim okuyup cevap yazmadı fiyatından dolayı pişman olmuş olabilirsin ama cevap yazmamak ne çocuk gibi artık 20 liraya verse de alışveriş yapılmaz.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Forumdan dışından başka bir arkadaşla anlaştım ve işlerimi ayarlayıp Benfica maçına da gitme kararı aldığımdan o bileti satmaktan vazgeçtim. Bu kadar basit. Burda bir sürü insan bilet satıyor gidip onlarla da alışveriş yapabilirsiniz.Daha önce de çok alış-satışım oldu forumdan hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Yoğunluktan mesaja dönüş yapamadım diye şikayet etmenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaI -- 5 Şubat 2019; 17:55:15 >
  • Doğu üst 415.blok orta saha cizgisi hizasi kombinem Hatay , Trabzon ve Benfica maçlarında devredilecektir.

Hatay maçı 25 lira

Trabzon maçı gişe fiyatı

Benfica maçı gişe fiyatından devredilecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı bileti hem bana söz verip hem forum dışından başka birine sattığını söylüyor. Biz uçak bileti dahi aldık hatta, onun sözüyle. 10-20 tl için ise verirdik problem değil. Bu forumda, hele ki konunun altında böyle yanar döner işlere gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Forumdan dışından başka bir arkadaşla anlaştım ve işlerimi ayarlayıp Benfica maçına da gitme kararı aldığımdan o bileti satmaktan vazgeçtim. Bu kadar basit. Burda bir sürü insan bilet satıyor gidip onlarla da alışveriş yapabilirsiniz.Daha önce de çok alış-satışım oldu forumdan hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Yoğunluktan mesaja dönüş yapamadım diye şikayet etmenize gerek yok.
    Valla kimseyi şikayet ettiğim yok ki kombinem de var zaten arkadaş için alacaktık ama yaptığınız hareker cidden çok basit uzatmaya gerek yok sizin gibilerle alışveriş yapılmaz zaten iyi günler.

• Galatasaray - Hatayspor Güney Üst, Blok 426, 2 bilet yanyana 50 TL

• Güney üst 2 adet kombinemiz mevcut Trabzon ve Benfica maçları için satmak istiyoruz Trabzon maçı tane 150 Benfica maçı için 200 TL

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.