Şimdi Ara

[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] - ŞAMPİYON GALATASARAY - #Hedef23 (1339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.311
Cevap
93
Favori
2.317.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LAN YETER ULAN YETER NE ONYEKURUYMUS ANASINI LUNAPARKA GÖTÜREYİM, KÖRMÜSÜNÜZ ULAN ADAMIN FİZİĞİ YERLERDE ÜFLESEM YERE DÜŞER ULAN
  • İstediğiniz kadar mağlubiyet alın fakat ne yapın ne edin tsyi iç dış sahada farkla yenin hocam :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kty_Ylmztrk

İstediğiniz kadar mağlubiyet alın fakat ne yapın ne edin tsyi iç dış sahada farkla yenin hocam :))
    ts deplasmanında 1 gol atınca 3 puan veriyorlar direk bize Ağlanacak halimize gülüyoruz biz:)
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Özge Gürel kullanıcısına yanıt
    Olay mücadele edip etmemesi değil. Konu normalin dışında olan davranışlar.

Ya hızını alamayıp riera ya ağır bi sakatlık verseydi?

Ya riera ben gidiyorum arkadaş deyip çekip gitseydi?

Belhanda nın yaptığı tamamen yanlış. Savunulmayacak birşey. Tıpkı melo nun yaptığı gibi.

Mücadele etmek, faydalı olmak ayrı şey. Kavramları karıştırmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

LAN YETER ULAN YETER NE ONYEKURUYMUS ANASINI LUNAPARKA GÖTÜREYİM, KÖRMÜSÜNÜZ ULAN ADAMIN FİZİĞİ YERLERDE ÜFLESEM YERE DÜŞER ULAN
    Eren'den iyi diyorlardı hocam. Fizik açığını hızıyla kapatıyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015-2016 sezonunda Hamza Hamzaoğlu'yla Şampiyonlar Ligi maçlarına çıktığımızda ödüm patlıyordu rezil olacağız diye. Maalesef bu sene de aynı psikolojiyle maç izleyeceğim gibi.

• Bu kadro bu fizik durumu ve ne oynadığı belli olmayan oyun anlayışı ile daha çok patlar. Bu akşam kadro eksikliğide, yanlış tercihlerde, oyuncuların sezona hazır olmadığı da açıkca göründü. Aslında bu durum Alanya maçı dahil tüm maçlarda göründü. Ancak galibiyetler gerçekleri maskeledi. Skor taraftarları 1-2 transfere lig oynanmasın seviyesine bile ulaşmıştı.

Eksikleri olan ama hamle hızları ile açığı kapatan Denayer-Serdar'dan >>> Maicon-Ahmet'e düştük.
    Sert geçecek maçta elimizde Ndiaye varken >>> Emre + Belhanda tercihi anlamsızdı.
    Feghouli kötü oynayasa bile >>> Sinan'ın ilk 11'de kaybolduğunu Terim dışında herkes öğrendi.
    Gomis yoksa Eren var olmaz. Bu maçı bizim illa kazanmamız gerekmiyordu. >>> Koy Muğdat'ı TS düşünsün.
    Garry sağlam olsa Onyekuru yerine tercih edilebilirdi. O konuda yapacak bir şey yok.

Takımın tecrübeli falan değil hızlı ve atik bir stopere + herkesin malumu üst düzey bir forvete ihtiyacı var. Bu açığı kapatmak zor olacak. Bunu ancak takım oyunu ile yapabiliriz. Ancak diğer bölgeler şuan sadece ismen iyi. Mevcut halimizle oyun anlamında sıfırız. Trabzon bize karşı çok iyi oynamadı. Biz hiç bir şey oynamadık. Oyuna bakınca Belhanda atılmasa bile değişen hiç bir şey olmazdı. 1 Golle bu şekilde dağılmaya devam edeceksek, vay halimize. İşin kötüsü gole karşı reaksiyon gösterip, pozisyona girecek gücümüz ve oyun anlayışımızda yok. Az diri her rakip bizi her bölgede kolaylıkla pasifize edebilir.

• 3 ay boyunca şu takıma 2 forvet , 1 stoper bulamayan yönetim acil şekilde seçim istifa etmelidir. Biz 31 ağustosta adamlardan forvet alacak diye beklerken düğünden fotoğraf atanların şu dakikadan itibaren Galatasaray Yöntemi olarak durma ihtimali yoktur derhal istifa etmeliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Olay mücadele edip etmemesi değil. Konu normalin dışında olan davranışlar.

Ya hızını alamayıp riera ya ağır bi sakatlık verseydi?

Ya riera ben gidiyorum arkadaş deyip çekip gitseydi?

Belhanda nın yaptığı tamamen yanlış. Savunulmayacak birşey. Tıpkı melo nun yaptığı gibi.

Mücadele etmek, faydalı olmak ayrı şey. Kavramları karıştırmamak lazım.
    Melo nun yaptıkları zaten savunulamaz, savunmuyorum da.

Fatih Terim Melo'yu affettiyse, Belhanda'yı da affeder gibi bir şey dedin ya, o yüzden dedim.

Melo'nun affedilmesi %100 doğruydu, kulüp menfaatleri için. Fatih Terim'de böyle söyledi. Kendi prensiplerim dışına çıktım ama Galatasaray'ın menfaatleri için diye.

Belhanda ise geldiği günden beri savunulacak hiçbir olumlu yanı yok. Savunmaya çalışanlar bile neyi savunduklarnı bilmiyorlar, gidip Fifa oyunundaki puanlarını, saçma sapan sitelerin uydurduğu ortalama puanla Talisca ve Guiliano'dan daha iyi olduklarını falan iddia ediyorlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeşilbarış

Bu mesaj silindi.
    Kim alır ki onu? Anca Araplar alır. İstediği gibi bir teklif gelmezse, Tarık gibi oturduğu yerden para kazanacak bir kişilik var kendisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Kim alır ki onu? Anca Araplar alır. İstediği gibi bir teklif gelmezse, Tarık gibi oturduğu yerden para kazanacak bir kişilik var kendisinde.

Alıntıları Göster
    Feghouli gibi Arabistana gitmek için çok gencim Şampiyonlar Ligi oynayacam ben diyip gitmez kesin
  • Forvetlik çok bişey yok bütün problem defansın ortasındaki iki kalas ötesi kazmanın üstüne azıcık koşan rakip olunca topu rakibe vermesi ve Muslera'nın böyle maçlarda sürekli bu kalaslara eşlik etmesi.
  • Belki linç edeceksiniz kötü laflar işiteceğim ama Feghouli'yi bir şekilde takıma kazandırmamız ŞART.
    Gerek Belhanda'nın yerine, gerek orijinal mevkisi sağ kanata monte etmemiz lazım.
    Bir an önce Rodri-Feghouli kanatlarına dönmemiz ŞART.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyavlayankirpi -- 2 Eylül 2018; 1:14:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash_bandicoot

Serdar adam mı öldürdü noldu acaba ? Kes şu Maicon u Ahmet i, Donk - Serdar oynar orada. Fernando-N’diaye-Emre-Rodri-Onyekuru-Muğdat oynasın ilerde. Kazanan kadro bozulmaz ne demekmiş, keko keko tipler oynuyor hala. Muslera da aktı yine maşallah bu akşam, Fernando da çok kötüydü.
    Serdar sakat. Rodrigez sakat

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Atletico Madrid, Benfica, Astana senesinde Hamza vardı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

Atletico Madrid, Benfica, Astana senesinde Hamza vardı hocam

Alıntıları Göster
    evet o maçlar normaldi öncekş sene 4 maçta 4 yediydik asıl rezil sezon oydu.
  • 4-4-2 oynayalım iç sahada
    Muslera
    mariano maicon serdar nagatomo

rodri fernando ndiaye akbaba

onyekuru çöp derdiyok

deplasmanda
    muslera
    fernando

ndiaye emre

garry feghouli

çöp
    deplasmanda ön libero şart büyük takımlarda hep ön libero olmuştur.
    ndiayenin 2011 2012 deki melo gibi olması lazım her yere koşması falan (çüküyle gol atamaz)
    şöyle komple bir forvetin olcaktı var ya of yönetim ABV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKingCimbom -- 2 Eylül 2018; 1:12:33 >
  • Yeşilbarış kullanıcısına yanıt
    Siz 2014'ten bahsediyorsunuz. O dönem de fiyaskoydu, haklısınız. 2014'te Hamza Hamzaoğlu geldi, 2015'te şampiyon olduk ve direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne gittik. 2015-2016 sezonu yaz transfer dönemi de bu seneki gibi berbat geçmişti hatırlarsanız. Bilal'i getirmişti, Umut Bulut'u Cavani'yi anlatır gibi anlatmıştı, Sabri Sarıoğlu'nun taraftarın istediği dünya yıldızı bir sağ bekten (adını şu an hatırlayamıyorum) daha iyi olduğunu söyleyen bir yönetici vardı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet o maçlar normaldi öncekş sene 4 maçta 4 yediydik asıl rezil sezon oydu.

Alıntıları Göster
    Adam zaten fark yedik dememiş o psikolojiyle izledim maçları demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

4-4-2 oynayalım iç sahada
    Muslera

rodri fernando ndiaye akbaba

onyekuru çöp derdiyok

deplasmanda
    muslera
    fernando

ndiaye emre

garry feghouli

çöp
    deplasmanda ön libero şart büyük takımlarda hep ön libero olmuştur.
    ndiayenin 2011 2012 deki melo gibi olması lazım her yere koşması falan (çüküyle gol atamaz)
    şöyle komple bir forvetin olcaktı var ya of yönetim ABV
    Deplasmanda Donk ve Ndiaye yan yana oynamalı hocam Aykut Kocaman gibi kanser ama başarılı bir futbol oynamamız lazım bu forvet yokluğunda
  • 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.