Şimdi Ara

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: icolie Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.410
Cevap
158
Favori
237.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Schalke maçının normal satış fiyatları nedir acaba? nereden görebilirim hepsinin orjinal fiyatını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cspazar

Schalke maçının normal satış fiyatları nedir acaba? nereden görebilirim hepsinin orjinal fiyatını?
    Daha satışa çıkmadı biletler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maicole kullanıcısına yanıt
    İnsanlar fiyat vermeye başlamış ama nasıl verebiliyorlar fiyatı bilmeden? bir de ne zaman çıkacakmış satışa tarih belli mi?
  • quote:

İnsanlar fiyat vermeye başlamış ama nasıl verebiliyorlar fiyatı bilmeden? bir de ne zaman çıkacakmış satışa tarih belli mi?
    Lokomotiv Moskova maçına göre veriyorlardır. O maç ile çok fark olmaz bilet fiyatları arasında. Bursa maçından sonra çıkar herhalde artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen fiyat listesi şu şekilde arkadaşlar

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler karaborsaya atlamayın sakın. Maç günü hatta bir gün öncesinden gişe fiyatına hatta altında bile bulacaksınız buradan. Örnek isteyen olursa Moskova maçında yazılanlarına baksınlar. Ayrıca 9. kategori de çok boş yer vardı geçen maç. Yönetim moskova maçındaki gibi uyanıklık yapmazsa biletlerin satışa çıktığı gün açarsa orayı gişedende 250TLye daha iyi bir yerden maçı seyretme şansınız olur.
  • Kategori 3-4 bilet 500-600 den alıcı bulur mu sizce satmak istesem?
  • quote:

Kategori 3-4 bilet 500-600 den alıcı bulur mu sizce satmak istesem?
    Tok satıcı olacağın için kaybedecek bişeyin yok ama o fiyatlara buralarda kimse gelmez.

Daha elit ortamlara bu bileti sunarsanız kesin alıcısı çıkar.
    Dm den ulaşırsan farklı bi yer söylerim sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: emremax

Beyler karaborsaya atlamayın sakın. Maç günü hatta bir gün öncesinden gişe fiyatına hatta altında bile bulacaksınız buradan. Örnek isteyen olursa Moskova maçında yazılanlarına baksınlar. Ayrıca 9. kategori de çok boş yer vardı geçen maç. Yönetim moskova maçındaki gibi uyanıklık yapmazsa biletlerin satışa çıktığı gün açarsa orayı gişedende 250TLye daha iyi bir yerden maçı seyretme şansınız olur.
    Arkadaşın dediği gibi gelişiyor olaylar. Moskova maçı açıkçası benim beklediğimden daha fazla ilgi gördü ve schalke maçı daha da ilgi görecek ama gelemeyen kulübe devreden de çok olacak o yüzden acele etmemek mantıklı ama birazda riskli olabilir şehir içinde olanlar acele etmesinler bence de .)

• S A T I L I K

Schalke 04 maç bileti.

ilgilenenler mesaj atabilir.
  • Schalke maçı bilet fiyatları açıklandı

Galatasaray 2023-2024 Kombine Devir [ANA KONU]

• Gişede bir çok yerde biletler bitti. En hesaplısı neredeyse 8. kategori(300tl) kalmış gibi.
  • Bu kadar çabuk tükenmesi manidar
  • A L I N I K

2 ADET

411 kuzey kale arkası..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreammar

Arkadaşın dediği gibi gelişiyor olaylar. Moskova maçı açıkçası benim beklediğimden daha fazla ilgi gördü ve schalke maçı daha da ilgi görecek ama gelemeyen kulübe devreden de çok olacak o yüzden acele etmemek mantıklı ama birazda riskli olabilir şehir içinde olanlar acele etmesinler bence de .)

Alıntıları Göster
    2 yıllık aradan sonraki şl maçı olduğu için ilgi gördü. Saat 22 de maç bu maç, geçen maçdaki eve geri dönüşü hatırlayan çoğu taraftar bu maça gitmekten vazgeçip bileti devredecek ya da satacaktır. 9. kategori bence önemli bakalım hemen satışa koyacalar mı? Moskova maçında pazar günü açmışlardı, yarı yarıya boştu tribünler, maç başlayana kadar da bitmemişti. Türkiye şartlarında biletler uçuk fiyatlarda...

• Schalke maçına güney üst 425. blok biletim devredilir
  • emremax E kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreammar -- 18 Ekim 2018; 21:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreammar

Tok satıcı olacağın için kaybedecek bişeyin yok ama o fiyatlara buralarda kimse gelmez.

Daha elit ortamlara bu bileti sunarsanız kesin alıcısı çıkar.
    Dm den ulaşırsan farklı bi yer söylerim sana.

Alıntıları Göster
    Elit mi ? Bahsettigi kategoriler zaten gisede 800 lira . Adam 500 demis , daha ne yapsin bedava mi versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Elit mi ? Bahsettigi kategoriler zaten gisede 800 lira . Adam 500 demis , daha ne yapsin bedava mi versin

Alıntıları Göster
    hocam donanımhaberdesiniz farkındasınız dimi? burada mezarcılar ve öğrenciler çoğunlukta olduğu için o para o tribün için çok ucuz da burada veren çıkmaz mantığında bir cevap sanki.
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Jujuuu keşke böyle girmseydin mevzuya ama olsun böyle de girsen farketmez önemli olan birbirimizi anlamak anlayabilmek
    Okitov olayı yakalamış ve hatta ilanı veren arkadaşa
    Okitov un dediklerinin aynısını dedim diyebilirim .)
    Ona anlattıklarımdan sonra oda bana hak verdi mevzu farklı değil buradan alıcı çıkmaz ama yine de belli olmaz dedim ona bişeyler anlattım

Oda bana hak verdi .)

Bence verdiği teklif çok güzel ve bunu istediği her yerde haykıra haykıra bağırabilir hiçbir cezai yaptırımı yoktur .))

İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.