Şimdi Ara

SATILDI / Fujifilm XT1 Set / Sıfır kozmetiğinde. - FİYAT DÜŞTÜ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILDI / Fujifilm XT1 Set / Sıfır kozmetiğinde. - FİYAT DÜŞTÜ.
    Selamlar.

Vakit ayıramadığımdan ve askerlik yakşalmasından dolayı tertemiz setimi satmak istiyorum. Body nin garantisi bitti. Lensin Bu yıl Eylül ayının sonuna kadar garantisi mevcut. Ürünlerde nokta kadar iz yoktur. Sıfır kozmetiğindedir. Kameranın ekranını aldığımdan beri ekran koruyucu ile kullandım.

Set içeriği;

Fujifilm Xt1 body
    Fujifilm 18-55mm f2.8-4
    1 adet body ile gelen + 2 adet yedek orjinal fujifilm batarya ( faturalı )
    Fujifilm EC-XTL Eyecup - Geniş vizör lastiği
    Thinktank Perception 15 çanta
    Hoya 58mm - Uv - Polarize - Nd8 filtre seti
    M42 to Fx manuel lens adaptörü.

Body 10k civarındadır.

Ürünlerin tamamının kutusu ve içerikleri duruyor. Tertemiz sıfır kozmetiğinde ürünler. İstanbul içi elden teslim etmeyi düşünüyorum. Deneyerek alabilirsiniz.

Denemek için haftaiçi mesai saatleri içerisinde Fatih / Balatta bulunan ofisimde incelenebilir.

Güncel şartı ile monster notebook, Dell 27 inç monitörler, ekran kartı ve 8. nesil intel işlemci, 2x8gb DDR4 ram ile takas olabilir.

Kredi kartı konusunda da yardımcı olmaya çalışırım. Alacak olduğum ürünü kredi kartından ödeme şeklinde yapabiliriz.

Fiyat için 3.600 TL / 3500 TL / 3400 TL düşünüyorum. Fiyatta yine yardımcı olacağım.

Ürün fotoğraflarını whatsapp ile gönderebilirim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Bağcılar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.