Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 67456746674767486749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta kendi rekoruma gidiyordum net, 17-6’da bıraktım. 0-2den geldim bu noktaya bir de.
    Cuma hiç maç oynayamadım, iki güne bırakınca mental olarak yoruyor fazla maç. Bu yüzden devam etmeyeceğim kalan 7 maç için. Geçen hafta 12-13den dönüp 17yi zor yapmıştım. 1 MS monitöre geçtim bu kadar farkedeceğini hiç düşünmemiştim yine de önümüzdeki haftanın sonucuna bakmakta lazım. Şu Schmeichel’i de değişsem herşey daha iyi olacak sanki. Köşeye giden her topu çıkarıyor, üstüne doğru gelen toplarda kitlenip gol yiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akif Karayalçın A kullanıcısına yanıt
    Hocam yıllardır oynayan biri olarak ben de çözemedim eminim burdaki diğer arkadaşlar da tam çözememiştir. Genellikle orta saha oyuncularıyla kademe yapın. Oyunda en önemli şey hız. Hızlı oyuncular seçmeye çalışın. Başlangıç için Sissoko, Allan, Rodrigo, richarlison, ake, joe Gomez gibi kartlar kullanılabilir. En önemlisi de sürekli topa müdahale tuşuna basmayın. RT tuşuna basılı tutarak rakibi karşılayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tots de jong aldım boyle bir kart yok paslar muazzam defansı süpürüyor hızı çok iyi. Bu zaman kadar potm bruno mid/prime essien fb renatoyla oynadım acayip fark hissettim. Sadece şutu güvenilmez.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu haftada kadroyu bu şekilde kurup oynadım. Yine 18 win aldım. 4 hafta üstüste 18 yapıyorum. Galiba benim yeteneğim bu kadar 20 hiçbir zaman olmayacak sanırım.

Sorum ise orta saha oyuncularım rakibin gerisinde kalıyor sürekli, savunmayı stoperlerle yapmak istemiyorum ama adamlarım yetişemiyor rakibe mecburen risk alıp stoperi kontrol edip müdahale ederek alıyorum topları. Bu cm de oynayan arkadaşları nasıl daha aktif savunmada kullanabilirim. Ataklarda geride kal topa müdahelelerde agresif ol veriyorum Vidal'le Kante'ye ama yok yine olmuyor.

Bu arada geçen haftadaki garantili PL Tots görevinden Kane atmıştı. 52 maç 54 golü var. Oyuncunun karta 99 pace de koysalar body den dolayı hantal bir oyuncu, oyunun hız üzerine kurulu oldugu aşikar ama değişikliklik isteyenler denesin vurdugu gol oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Bu haftada kadroyu bu şekilde kurup oynadım. Yine 18 win aldım. 4 hafta üstüste 18 yapıyorum. Galiba benim yeteneğim bu kadar 20 hiçbir zaman olmayacak sanırım.

Sorum ise orta saha oyuncularım rakibin gerisinde kalıyor sürekli, savunmayı stoperlerle yapmak istemiyorum ama adamlarım yetişemiyor rakibe mecburen risk alıp stoperi kontrol edip müdahale ederek alıyorum topları. Bu cm de oynayan arkadaşları nasıl daha aktif savunmada kullanabilirim. Ataklarda geride kal topa müdahelelerde agresif ol veriyorum Vidal'le Kante'ye ama yok yine olmuyor.

Bu arada geçen haftadaki garantili PL Tots görevinden Kane atmıştı. 52 maç 54 golü var. Oyuncunun karta 99 pace de koysalar body den dolayı hantal bir oyuncu, oyunun hız üzerine kurulu oldugu aşikar ama değişikliklik isteyenler denesin vurdugu gol oluyor.

Hocam vidal ve ozellikle kante artik cok yavaslar, 100-200k ya artik 99 pace hucum oyunculari var, onlara yetismek icin artik kimya ile hiz 95+ orta saha oyunculari lazim. yoksa olmaz. taktikle cok fazla alakasi yok. (ceza sahasina yuklen bende 5'te belki o biraz etki edebilir) bende renato ve toty kimmich var ve bende cogu zaman geride yakalaniyorum ama bunlar hayvan gibi kosuyorlar ve yetisiyorlar.

ayrica agresif topa mudahale sectiginde oyuncular cabuk yorulmuyormu? bende forvetler ve cam olculu top kesme ve kalan tum takim normal top kesmede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Hocam hemen hemen aynı. Ps4'te 48-60 arası ping alırken xbox'ta 50-60 arası alıyorum. Yer yer Ps'ye göre daha akıcı. Şu an oyun Ea Play'e geldiği için sunucularda ağırlık oluyor. Yeni nesil versiyonda oyun daha rahat geldi bana.

eyv hocam ps5 den tek korkum sony nin baglanti problemleriydi ozaman o sorunda kalmamis demekki xbox ile fark yok baglanti kalitesinde. zaten sadece fifa icin gecmeyecegim ps5e, diger ozel oyunlarida denemek istiyorum, en son 3 sene once vardi ps4 bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Ödül hangi haftaya aitse o haftanın gelir yani ispanya gelir. 1 ay da geçse 1 yıl da geçse bu perşembe gelecek picklerden sadece ispanya türkiye totsları çıkar hocam.

Alıntıları Göster

eyv hocam bi umut sorayim dedim EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Hocam profesyonel seviyede oynamadığınız sürece bağlantının pek önemi yok kaldı ki arada farkta yok gibi birşey. Sizinde takdir ettiğiniz gibi konsol seçerken öncelikleriniz tek bir oyun olmamalı.

• karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Hem hizli hemde defansi iyi adam pek bulamıyorum fb renatoyu yapmadığıma pişmanım Vidal’in hakkını yemeyeyim 5 skill tas gibi oyuncu statslarıda cok iyi ama Totslar geldikten sonra dedigin gibi kart öldü cok ağır kalıyor. Fazla coin de yok 400-500k anca. Laliga totsların cm leri fena durmuyor belki karışık bi kadro kurarım karar veremedim.

Agresif ol sadece ikisine veriyorum oyle cok stamina problemi yaşatmıyorlar. zaten skoru aldiysam değişiklik yapmıyorum ben gerideysem 75 den sonra surekli baskıyı açıyorum o zaman patates oluyorlar muadili sub’larla değiştiriyorum.
  • Akif Karayalçın A kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle para kasana kadar ucuz ve hızlı futbolcular alarak düşük bütçe harcayıp yüksek verim almaya çalışın. Defans yaparken rakibin üzerine koşmayın bırakın o sizin üzerinize gelsin, orta saha oyuncularınızla topları kapmaya çalışın son çare stoperlere geçip müdahale yapın. Topu alacağınızın garantisi olmadığı yerlerde müdahale yapmayın zira alamazsanız boşa müdahale yaptığınız için rakip bunu değerlendirir. Kadro kurmak içinde kadro kurma görevleri kısmında foundation kısmı var oradaki görevleri yapıp biraz para kasın. Her gün akşam 8'de kadro kurma görevleri geliyor yine kadro kurma görevlwri sekmesine gelip oradan canlı kısmına girip onları yapın. Bende 3 hafta öncesine kadar ps'de oynarken platform değiştirdiğim için sıfırdan kadro kurmak zorunda kaldım ilk 5 maçı kaybettim çünkü 88+ rating takımlar geldi elimdeki bronzlarla birşey yapamadım. İlk 5 maçtan sonra 18 maç 16 galibiyet 1 mağlubiyet 1 beraberlik gidiyorum şu anda. Bu sene zaten oyun bitti sayılır şimdilik oyuna alışmaya çalışın 22 çıktığında rahat oynarsınız. Şu an pek bir anlamı yok oyunun.

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt

Dostum seni dinleyip 250k ile +80i yaptım carrasso fekir lucas vazquez ve moreno verdi, üstüne gelen fodderler ile ödüllerde de satılamaz alıp zambrottayı bitiririm, teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahadrkrmt -- 10 Mayıs 2021; 6:15:59 >
  • pazar sabahı 3 tane 100k değerinde paket açtım 1 tane bile walkout gelmedi.

yine aynı gün 4 tane draft bitirdim hepsinde 4/4 yaptım birtane bile walkout gelmedi.

bütün hafta sapık gibi squat battles'da top 100 kastım ve top 100 den 1 jumbo nadir 2 mega paket ödülü geldi ondan da tek bir walkout gelmedi.

85x5 yaptım 4 tane 86 1 tane de 85 rating verdi.

her hafta elite bitiriyorum wl'yi daha bugüne kadar vay be diyeceğim bir oyuncu açamadım.

bütün ikon görevlerini yaptım şimdiye kadar çıkan en iyi oyuncu 92 garrincha oldu onun dışında denemelik oynayacak adam bile gelmedi.

kısacası hesap lanetli sanırım artık bezdirdi.

• İki hesapta 25 bitti. Elite1 i göremiyorum totsdan beri. Herkes uçmuş kadro olarak. Ben hala gold kante :D
  • Tony Corleone T kullanıcısına yanıt
    bazı dönemler ea drop rate'leri oldukça kısıyor. bu hafta da onlardan biri sanırım. ben de 30a yakın paket açtım en iyisi totw larin'di.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 85+5 den 2 tane 90 1 tane 88 2 tane 85 verdi.

• Bahadrkrmt B kullanıcısına yanıt

valla burada yapın dediğim şeyler insanları üzmüyor genel olarak gördüğüm. Oyun başında 40 defa klaiber yapın dedim, hala kaya gibi. Aynı şekilde Klaiber kaçıran Tavernieri yapsın dedim, onunla da hala oynayan insanlar var. Her gördüğüm mesaja Renato bitir dedim, ne kadar güçlü olduğu ortada. Zambo ve Essien’in de arkasındayım üzmez.

Carrasco iyi duruyor eski kartları da iyiydi, arada denk geliyordu kenardan sokan. Fekirin plaseleri ölümcül. Vazquezde oyun içinde göbeğe çekilecek iyi bir merkez orta saha gibi duruyor. Hayırlı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

Bu hafta kendi rekoruma gidiyordum net, 17-6’da bıraktım. 0-2den geldim bu noktaya bir de.
    Cuma hiç maç oynayamadım, iki güne bırakınca mental olarak yoruyor fazla maç. Bu yüzden devam etmeyeceğim kalan 7 maç için. Geçen hafta 12-13den dönüp 17yi zor yapmıştım. 1 MS monitöre geçtim bu kadar farkedeceğini hiç düşünmemiştim yine de önümüzdeki haftanın sonucuna bakmakta lazım. Şu Schmeichel’i de değişsem herşey daha iyi olacak sanki. Köşeye giden her topu çıkarıyor, üstüne doğru gelen toplarda kitlenip gol yiyor.

Schmeichel dan herkes şikayetçi sanırsam bende de var sinir ediyor bir tane kurtar be kardeşim. Toty nouer aldım şu an için iyi.

• Ataklarda geride kal'ı denemedim Bende savunma çizgisini 2'ye falan çektim bu sorunu çözmek için ama yok yine stoperlerle baş başa kalıyor topu kaptırdığım zaman. Her hücumda aynı. Muhtemelen Fifa 21'in yapısı bu. 20'de böyle bir durum her dakka olmuyordu çünkü. Acaba 2 MDO'lu sistemle mi oynamak lazım bilemedim...

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Hacı peki transfer etmek mi makul yoksa paket açmak mı ? Yani gerçi transfer listesine hiç bakmadım ama paket almak hiç makul değil gibi. Transfer listesinden alınan oyuncu düşüyor mu ?

• Cdm’lere merkezi kapat komutu verin. Yoksa cdm’ler kanada yöneliyor orta boş kalıyor ve stoperlere kalıyor işiniz.

Cdm 1 vey 2 hiç farketmez, hepsi merkezi kapat olmalı.

• 
Sayfa: önceki 67456746674767486749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.