Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.642
Cevap
784
Favori
6.099.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65146515651665176518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toty'e kadar bir objektifim olmadığı için yan hesap açtım zevkine. 5 maç sıralamayı oynuyorum. hayvan gibi kadroları delik deşik ettim non rare gold, bronz, silver dolu kadroyla. kadroda 2 tane kiralık adam vardı sadece baby ronaldo ve aubameyang. adamlara baktım sbcler vs. yapılmış bayağı emekleri var. 0 coins harcanan hesapla momentum sayesinde içlerinden geçtim. rakiplerimin yerine kendimi koyuyorum da gerçekten üzücü.

• wolfbul W kullanıcısına yanıt

Hocam kale rengini değiştirme diye birşey yok . File rengini siyah yaptığında oyundaki bug ile kale direkleri de siyah oluyor. Her maç olmayabilir.

• tsubasahmet kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam hayallerim yikildi😂😂
  • Ps4 un upload degerini modemdeki hiza yakalstirabilen varmi?bbmki iice dustu download iyi ama upload dusuk olunca faydasi olmuyor bugun 1-2 mac yaptim baktim olmuyor ciktim oyundan 2 haftadir bir elin parmaklarini gecmez temiz baglanti sayisi gece bile duzelmiyor artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allan kartı rodri kartının tum istatistiklerinden iyi gorunuyor hiz sut vs vs ama genel reytingi dusuk 🤔 boyle birkac ornek daha gordum
  • Oyunun başında, biraz da burada yazanların gazına gelerek, ilk kez yan hesap açıp coins aktarmayı denemiştim

Böyle şeyler sürekli yapanlardan ziyade, ilk kez yapmaya çalışanların başına gelir ya

Sanırım tam da öyle bir şey oldu EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

Aynı gün konsolum Ban yedi.

Aradan 95 gün geçti. Ne konsol banı kalktı, ne de transfer pazarı açıldı.

Kaç kere mail attım, chat kısmından EA ye yazdım. Ama adamlar ne süre ban olduğunu bile cevaplamıyorlar.

Ben zaten bu seneden umudu kestim

Can sıkıntısından arada Online Sezon moduna giriyorum

Şu aşağıdaki istatistiğe yakın Fut da, WL de vs yapabilirdim şu an diyorum ve gene pişmanlık ağır basıyor

O nedenle coins aktarmayı deneyecek arkadaşlar için de bi uyarı olsun. Kimin başına geleceği belli olmuyor

Benim durumuma düşmenizi istemem. Zaten bana da ders oldu. Bir daha hayatta teşebbüs bile etmem

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• wolfbul W kullanıcısına yanıt

Ben de senin gibi merak ediyordum tesadüfen buldum, stadyum ayarlarına gel oradan stadı fut champions stadı değil de herhangi bir stadyum yap wl maçlarına girince kale de file de aynı renk oluyor division veya dostluk maçlarında denemedim. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam cok sevindim.
  • bobadilla kullanıcısına yanıt

Dün sifi geldi TOTW'de bi ara 1.480m'ları gördü sonra tekrar 1.350m'lara indi şu anda da aynı seviyede kime sorsam:

'Sen deli misin bu staminada ve özelliklerde karta bu para verilir mi, git RB Mbappe falan al diyor' EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  Ama bence Monaco Cumartesi Marsilya'yı yenerse 89 olursa kart 1,5m seviyelerine de geçip muazzam bir kart olacak yenemezse 1m civarına inebilir.

1.2m civarına alabilirsem fit olacağım gibi ancak ödül günü bugün dolayısıyla herkes paralanacak zor görünüyor bu, yarın da TOTY gelecek bakalım nasıl olacak; paranoyak etti beni bu kart nerden bulaştım bilmiyorum!

Kaçan balık her zaman büyük oluyorEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Eintabian -- 21 Ocak 2021; 9:16:33 >

• akgun17 A kullanıcısına yanıt

Konsol banı kalkmıyor kardeş yeni ps4 veya ps5 aldığında başka bir hesap açıp sıfırdan klüp kurarsın artık. Bu sene başladılar o sisteme iyi de oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

Konsol banı kalkmıyor kardeş yeni ps4 veya ps5 aldığında başka bir hesap açıp sıfırdan klüp kurarsın artık. Bu sene başladılar o sisteme iyi de oldu.

Konsol banı kalkmıyorsa, niye zamanında aşağıdaki gibi mail gönderdiler ki hocam onu anlamadım ?

Burda 45 gün ceza almıştır, benzer bir ihlal tespit edilirse 45 gün daha eklenecektir diye yazıyor

Ayrıca EA chat ile de kaç kere konuştum. Hiç ban kalkmıyor vs demediler. Biz yardımcı olacağız diye üst ekibe konuyu iletiyorlardı. O zaman bu chat kısmındakilerin de mi bilgisi yok ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Promes’in Avrupa Ligi kartını almayı düşünüyorum ama fiyatı 250 K. Sizce TOTY öncesi ya da sonrasında düşer mi?

ben bu sisteme geçtiklerinde okumuştum perma ban atıyorlar artık diye de hiç 45 gün mesajı alana denk gelmemiştim açıkçası.

• Kırmızılardan Ben Yedder çıkartan olacak mı bakalım buradan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt

buyrun benim. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 16 win için gayet iyi geldi. pogba isterdim ama bunada şükür EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muten_roshi -- 21 Ocak 2021; 11:26:12 >
  • Hayırlı olsun hocam ben de altın 3 bitirdim inşallah bana da çıkar EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

toty'e kadar bir objektifim olmadığı için yan hesap açtım zevkine. 5 maç sıralamayı oynuyorum. hayvan gibi kadroları delik deşik ettim non rare gold, bronz, silver dolu kadroyla. kadroda 2 tane kiralık adam vardı sadece baby ronaldo ve aubameyang. adamlara baktım sbcler vs. yapılmış bayağı emekleri var. 0 coins harcanan hesapla momentum sayesinde içlerinden geçtim. rakiplerimin yerine kendimi koyuyorum da gerçekten üzücü.

Bu sene p2w diyoruz ama dedigin dogru ne zaman takima neymar ve mbappe yi koydum kazanma oranin dustum daha dusuk kadrolardan ziyadr benden cok daha iyi kadrolari yenebiliyorum anca cok zorlu geciyor daha dusuk full gold kadrolarla

• Anlamadım 45 gün tüm fifa onlinedan ban yemişsin ve süresi dolmuş online sezon attığına göre şu an girebiliyorsun zaten, fut market banın bu sene kalkmaz, kalkarsa ancak fifa 22’de
  • Gelmedi yaa

Chat kısmındakiler hiçbir şey bilmiyor, hiçbir işe yaramıyorlar. Geçen senenin başından beri sürekli wepapp ne zaman açılacak diye soruyorum. Oynamaya devam edin diyor. 1,5 sene oldu hala açılmadı. Belli ki beni karalisteye almışlar.

Bir cevap beklemeyin boşuna. Yeni makine alın.

Ne kadarlık aktarımda banlandınız
  • 
Sayfa: önceki 65146515651665176518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.