Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
785
Favori
6.099.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 64886489649064916492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam stepover'a alışmaya çalışıyodum, bitirdiler. Olsun yine de iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükseldiler:

85-86 ---Klaiber

84-85 ---Malen

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Hic olmazsa sikayetlerin coguna el atmislar !!! Gorecegiz hakemleri bakalim. O ceza sahasinda kosarken verilmeyen kirmizilari vericekler mi ?

Aslında düzeltilmesi gereken çok sorun var, en azından şu arkadan kayıp, son adama kırmızı vermeyen yapı değişse yeter, en son bir maç yaptım, dakika 1 den 90 a kadar skill yapan biri, iyide oynuyordu rakip, 4-3 getirdim maçı, kontra yakaladım, tam karşı karşıya atıcam ceza sahası çizgisinde eleman arkadan kaydı, kart yok frikik, dakika 90+ ve eleman kazandı, madem iyi oynuyorsun, berabere bitmemesi için ne gerek var böyle pisliklere... Sorun şu ahlaki yönden birçok oyuncuda ciddi sıkıntı var.

• 19 Ocakta mı Play Station için güncelleme gelecekmiş ? O zaman bu haftasonu WL de aynı çileyi çekmeye devam...

• Sorun presin suresi degil ki esas sorun pres yediginde senin taktigin niye bozuluyor? Niye kanatlarin orta sahanin ortasina kosuyor? Uzun top veya kanatlara ileri git demedigim halde pas atacak 1 kisi yok.

Dpadten pres acma 15 snaiye surecekmis tamam ama taktik ekranindan sabit pres yapinca bunun suresi yok. Stamina bitti rahstlarim diyorsun hayir hala koprk gibi kosuyor rakip.

Stamina artik etkilesin bu oyunu 90 dakika pres yapiyor adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 12 Ocak 2021; 11:39:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Kanatlara arkaya kac vermis olabilir misin hocam? Pres altina girince sikinti cikariyor "get in behind" taktigi.

Ben genel olarak takimdaki herkesin pas atmayi unutmus gibi oynamasina ayar oluyorum. Yanimda kimse yok, 5metre ilerideki adama duzgun pas atamiyorum rakip pres acinca. Hadi baski altinda olsa anlarim ama pres acildigi anda benim tum oyuncularin pas isabet orani yari yariya dusuyo, sacmalik.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Kanatlara arkaya kac vermis olabilir misin hocam? Pres altina girince sikinti cikariyor "get in behind" taktigi.

Ben genel olarak takimdaki herkesin pas atmayi unutmus gibi oynamasina ayar oluyorum. Yanimda kimse yok, 5metre ilerideki adama duzgun pas atamiyorum rakip pres acinca. Hadi baski altinda olsa anlarim ama pres acildigi anda benim tum oyuncularin pas isabet orani yari yariya dusuyo, sacmalik.

Hayir yukarida yazdigim gibi get in behind kullanmiyorum dengeli o.

• Temel ikon görevini yaptım 8 takasa. Kaleci yashin geldi çöp mü oynatayım mu alisson yerine

Mesela bir ara Fifa 20'de overload ball side (topu kanatlara oyna) çok güçlüydü. Tek update'de stamina düşüklüğü ile çözdüler, hala o özellik açıldığında oyuncuların stamina hemen bitiyor. Pres olayında onu bir türlü çözemediler. Halbuki oyuncu pres yapınca mı daha çok yorulur yoksa overload'daki gibi topa göre yayıldığında mı? Overload ball side'ın team press'ten daha fazla stamina götürmesi mantık hatası, hiçbir çalışanın mı aklına gelmiyor çok garip. Bir de mesela fifa 20'de staminası kalmayan takım net bunun dezavantajını görüyordu, Fifa 21'de çok az staminası olan takım, yarıdan çok stamina olan takıma üstünlük sağlayabiliyor.

Tamamdir hocam Dpad ayarindan bahsediyosun sanmistim yanlis anlamisim.

Dedigine katiliyorum, pres acan takimlara aslinda 4-4-2 ye donup, forvetlere uzun top sisiriyodum baslarda. cok etkili oluyodu ama sonra biseyler oldu, CDM'ler yine benim forvetleri kapatiyo rakip pres acmis olsa bile. "Surekli Baski" ile "Takim Presi" arasinda bile taktiksel farklar var ve bu topa sahip olan takimi cok cok zorluyo. Dunya uzerinde bu taktikleri bu kadar sure uygulayabilen takim yok ama fifa'da 60dakika boyle oynayan adam dolu.

• diego_222 D kullanıcısına yanıt

oynar.

• tw1sted kullanıcısına yanıt

Kante ve Van djk tam kimya oynar yeşil link

Henry=kante

Vandersar= Van djk

• quote:

Orijinalden alıntı: erk_

Kante ve Van djk tam kimya oynar yeşil link

Henry=kante

Vandersar= Van djk

Kante ile Van dijk tam link olmuyor turuncu oluyor. Ayni kulup veya ayni uyruk ayni lig degiller sadece lig tutuyor.

Kante Henry Fransız yeşil link

Vandersar ve Van djk Hollanda yeşil link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erk_ -- 12 Ocak 2021; 15:6:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erk_

Kante Henry Fransız yeşil link

Vandersar ve Van djk Hollanda yeşil link

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

@Tw1sted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erk_ -- 12 Ocak 2021; 15:16:56 >
  • Vardy-Wijnaldum-Telles-Cannavaro harici satılabilir yok kadromda.

Rivalste akan Vardy, WL'de çok kötü oynuyordu. Malen ise beğenmedim, değişeyim derken WL'de taşıdı.

Vardy SIF ve Wijnaldum RTF

ile geliştirmeyi planlıyorum yakın zaman içerisinde. Tabi biriken paketlerden toty zamanı ne çıkar bilemiyorum.

Malen ve Klaiber +1 alması muazzam kazanç.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 12 Ocak 2021; 15:22:9 >
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Hocam Cannavaro ile Van Dijk 76 pace, ben Van dijk kullanmıştım ve ağır bulmuştum. Cannavaro nasıl sizce memnun musunuz?

• Herkes top kaybından sonra pres ile oynuyor. Pres açmakla alakalı değil bence. 77 lik kadrolarda sürekli yenildim. Sonra gittim top kaybından sonra pres olayına döndüm 90 dk. Hemen görevler bitti nerdeyse. Sonra rivals attım adam deli gibi basıyo yine 10 dakikada 2-0 yaptı. Top kaybından sonra pres olayına döndüm 4-4 bitti. Yenerdim belki ama rakipte çok iyidi bu arada. Skill falan atıyodu öyle boş bir şekilde değil bilinçli oynuyordu. Adam ceza sahasında topu benden aliyor mesela aniden benim adam saldırıyo alıyo topu, alamasa bile ilk attığı pasta top bende zaten. Valla uğraşmam bundan sonra temiz oyunla karşı taraf baktım bu şekilde oynuyorsa bende aynı şekil oynucam. Yeter artık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 12 Ocak 2021; 15:39:10 >
  • Fifa 20 de de aynı kartı çıkarmıştım inanamıyorum

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Hocam takım adınızı görünce hatırladım ben geçen hafta sizinle maç yaptım sanırım :)

• 
Sayfa: önceki 64886489649064916492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.