Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Yeni nesil Fifa 14.
  • PAtron ağzımın suyu aktı bakk

• Senin mi benim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Yeni nesil Fifa 14.

Bu fifa 13 gibi geldi bana.fifa 14 görüntüleri henuz yok nedense.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Bana cok iyi geldi. Kamera acisindan dolayi da olabilir tabi. Tribunlerin gozukmesi de epeydir bekledigim birseydi. Havaya girmeden once diger gorselleri de beklemek lazim. Sonra hayal kirikligi yasamayalim.
  • quote:

Bana cok iyi geldi. Kamera acisindan dolayi da olabilir tabi. Tribunlerin gozukmesi de epeydir bekledigim birseydi. Havaya girmeden once diger gorselleri de beklemek lazim. Sonra hayal kirikligi yasamayalim.

Yok dostum benzetme yapmadım bence fifa 14 Görüntüsü degil bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Yok dostum benzetme yapmadım bence fifa 14 Görüntüsü degil bu.

http://fifasoccerblog.com/blog/e3-2013-fifa-14-content-updating-2/

Burada next-gen diyerek yayinlamislar. Ayrica oyuncularin boyutlari mi uzamis yoksa cekim acisindan dolayi mi oyle?

• of of of of

• gelişim olarak bence çok şey katmayacak EA. yani oyun oynanabilirliğine ek olarak küçük düzeltmeler olabilir tabi, ama bu oyunda köklü değişiklikler olmayacak gibime geliyor. görüntülerden anladığım kadarıyla seyirciye önem verilmiş (sonunda yani), taraftar animasyonları vb gelişmeler çok güzel, Yımah kaptan'ın dediği taraftan çalışmış bu sene EA belli oluyor :D

şu momentum illetide düzeltilecek mi çok merak etmekteyim, yani rating yüksek oyuncunun hakettiği kaliteyi görmek, yaşamak istiyorum fifa 14'te :)

aksi takdirde, fifa 13'teki gibi messi ile miruel arasındaki tek farkın, birinin 1K diğerinin 1000K oluşu olmamalı
  • Ps3e Fifa 14 falan alinmaz. Su goruntuden sonra alacak olan varsa hic almasin gitsin Pes 14 alsin.Ps3e cikacak olan Fifa 14, Fifa 13un aynisi olacak. Fifa yeni nesilde - Ps4 de- oynanir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 12 Haziran 2013; 14:37:13 >
  • next gen açısından bakarsak ben oynanabilirliğe de çok şey katacaklarını (katmaları gerektiğini düşünüyorum). next-gen FIFA14 çıkış tarihi bi belli olsa (resmi sitede hala önümüzdeki 12 ay diyor) da PS4 mü alsak, yoksa bir sene daha PS3te mi kalsak karar verebilirsek güzel olurdu :)
  • quote:

Ps3e Fifa 14 falan alinmaz. Su goruntuden sonra alacak olan varsa hic almasin gitsin Pes 14 alsin.Ps3e cikacak olan Fifa 14, Fifa 13un aynisi olacak. Fifa yeni nesilde Ps4 de oynanir.

bak bu çok çarpıcı bir öneri

f13-f14 arasındaki farklar iki konsol arasında farkedilir olabilir
  • Selam arkadaşlar serkan ın söylediğine katılıyorum. ps4 te oynanmalı fifa 14. eylül başında ps4 ü piyasaya sürse sony ekimin ilk haftası da fifa 14 çıksa mükemmel olur ama dayanamayıp ps3 için alsınlar diye konsol geç çıkacaktır.
  • Diğer konuda paylaşmılar İspanya Tots

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

Diğer konuda paylaşmılar İspanya Tots

Evi, arabayı satıp bugün paket açar millet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

Diğer konuda paylaşmılar İspanya Tots

Evi, arabayı satıp bugün paket açar millet.

saat kaçta başlar arkadaşlar totslar ve bu akşam ispanya olacağı kesin mi?

• Ve beklenen oldu TOTS BBVA geldi..

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#e16PSC9unJGTL:pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kskasap -- 12 Haziran 2013; 18:12:51 >

• TOTS Valdes mi???EA dalga mı geçiyor???isco nerde yahu :(
  • 1.06 güncellemesini sonunda yaptım. Sürekli hata veriyordu dolayısıyla online oynayamıyordum içimden geldi bugün son kez denedim ve bingo

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.