Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
785
Favori
6.099.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30443045304630473048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayali kürdistan olanın sonu mezarlık olur. bütün maç izmir marşı dinleterek 2-0 yendim 61de kaçtı. keşke her maç bunlar gelsede elllerine versem.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 kişilik whatsapp grubumuza son 4 kişi alıyoruz. gelmek isteyen pmden numarasını atsın. gayet samimi,seviyeli,yardımlı bi ortamımız vardır

• Eyvallah teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • geçen sefer Lloris'te aynı haltı yedim 100K kaybettim. Şimdide Bale'de abi 397k-400k olan herife çakalın biri 478K bid yapmış. 378 gibi görüp teklifi yapıştırdım sonuç gitti bizim 100K. Bide herif bu akşam 370k yi görür Okadar sinirim bozuldu ki artık sadece sırıtıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

hayali kürdistan olanın sonu mezarlık olur. bütün maç izmir marşı dinleterek 2-0 yendim 61de kaçtı. keşke her maç bunlar gelsede elllerine versem.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu tarz bi kurdistan nickli rakip banada gelmisti dedim Allahim bu maci bana kazandir sonra sezonun tum maclarini kaybedeyim. 4-1 yendim butun golleri izlettim hareketler yaptim mahvettim adami. Free kurdistandi nicki xbox one platform. Denk gelirseniz agzini burnunu kirin ben bile yendiysem cogunuz yener adami.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Ronaldinhooooo Çöldeki Bir Vaha Gibi en az 2.500.000 3.000.000 coıns arası yapılır bu sbc satma imkanı zaten yok büyük kazık başka bişey değil o kadar harcanıyor ama satılmıyor bende hagi rui costa var en azından hediye verdiği paketlerden paranın yarısını aldım bunu yapanda dua edecek güzel bişeyler çıksın diye....
  • Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.
    Futbin de yapılmış olan +86 squad sbc yaptım rui costa için oyuncuların aynısını aldım fakat rating 85 de kaldı aynı kadro futbinde 86 ben yapıyorum 85 oluyuor bi yardımcı olurmusunuz

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• doganaslan84 kullanıcısına yanıt
    brahimi 84lük almışsın, sitede 86lığı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahşap5 -- 18 Ocak 2018; 18:46:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganaslan84

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.
    Futbin de yapılmış olan +86 squad sbc yaptım rui costa için oyuncuların aynısını aldım fakat rating 85 de kaldı aynı kadro futbinde 86 ben yapıyorum 85 oluyuor bi yardımcı olurmusunuz

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

haftanın takımı kısmına git kardeşim orada 7 veya 8 maç başlat oynama 2 3 maç dakikası bekle çık bekle çık böyle yap sonra 7 maç sonunda oyuncuların reytingleri artıyor ekstra 5 veya 6 reyting veriyor sistem budur aklında olsun......

• quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

quote:

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.

haftanın takımı kısmına git kardeşim orada 7 veya 8 maç başlat oynama 2 3 maç dakikası bekle çık bekle çık böyle yap sonra 7 maç sonunda oyuncuların reytingleri artıyor ekstra 5 veya 6 reyting veriyor sistem budur aklında olsun......

reyting artmaz sadece kimyaları artar.
    reyting için konsoldan deneyin konsolda 86 olduğunu göreceksiniz.

• vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    onu yaptığın zaman kimyanın arttığnı biliyordum ancak aynı zamanda takımın ratingi demi artıyor maç yapınca dostum ?
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    tamamdır deniyorum şimdi bakalım olcakmı
  • Merhaba arkadaşlar.

Oyunu birkaç aydır oynuyorum.Günde 5-6 maç anca yapıyorum.Belki bilmediğimden belki de gerekli zamanı ayıramayışımdan para kazanmak çok zor geliyor.Bir online maçtan 700-800 coin kadar para anca geliyor.10 maç kazansan 7-8 bin yapar.Aynı klasmanda oynadığım adamlara bakıyorum; La Cassed, salah, kante, pogba fix hep kadrolarda.Adamların fiyatları benim için çok fazla.

Ultimatte maç yapmanın dışında oyunun hangi sekmesinde mütevazi bir kadroyla hatrı sayılır coins kazanabiliriz? İyi oyuncular elde edebiliriz? Bu kadroları kurmak için nasıl bir yol izlediniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

onu yaptığın zaman kimyanın arttığnı biliyordum ancak aynı zamanda takımın ratingi demi artıyor maç yapınca dostum ?

reyting değilim aklıma gelmedi oyuncunun sistemi artıyor işte mesela kurduğun takım 85 sana 86 lazım 7 maçın sonunda 90 olursun bu şekilde kardeşim çoğu kişinin başına geliyor banada olmuştu kadro kurarken bu sbc olayı biraz zahmetli....
  • Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    olmadı kardeşim konsoldan baştan yaptım ama hala 85 bilemedimki ne yapsak
  • vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    senin dediğin takım kimyası galiba... bendeki problem kadronun ratingi
  • Geceleri aktif pro club moo yada st arayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: seracen23

Merhaba arkadaşlar.

Oyunu birkaç aydır oynuyorum.Günde 5-6 maç anca yapıyorum.Belki bilmediğimden belki de gerekli zamanı ayıramayışımdan para kazanmak çok zor geliyor.Bir online maçtan 700-800 coin kadar para anca geliyor.10 maç kazansan 7-8 bin yapar.Aynı klasmanda oynadığım adamlara bakıyorum; La Cassed, salah, kante, pogba fix hep kadrolarda.Adamların fiyatları benim için çok fazla.

Ultimatte maç yapmanın dışında oyunun hangi sekmesinde mütevazi bir kadroyla hatrı sayılır coins kazanabiliriz? İyi oyuncular elde edebiliriz? Bu kadroları kurmak için nasıl bir yol izlediniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Squad battles sistemi var onu oynayacaksın 7 gün sürüyor hatta onlıne versiyonuda var onada katıl orada iyi derece yaparsan çok iyi hediyeler var coıns ve paketler gibi yada para karşılığı poınts alıp paket açacaksın oda şans işi ne çıkacağı belli olmuyor ben bu sistemle baya coıns kastım hatta kadroyu kurdum ekstra para bile biriktirdim....

• Lig sbc leri ne zaman gelicek bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 30443045304630473048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.