Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22642265226622672268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece marquee düşünenler Panic sellere başladı gaitanda 2700 2800e koyanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

quote:

Orijinalden alıntı: loopusait

Takip edemedim ne kadardan yükseldi hocam ? Yine de alınır mı ?

Şöyle bir yatırımda bulundum hadi hayırlısı ...

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Haftaici maclari genelde totw e etki etmiyor .O yuzden james bu hafta cikmayacak . 190 a yakalarsam bende persembe alirim .

• Marquee beklentileri neler arkadaşlar?
    Bir kaç maç yazılmıştı ama bulamadım

A.Madrid-Barca vardı onu hatırlıyorum bi

Bir de bugün mü geliyor Marquee
  • Fiyatlar ucmus baya wekeend ligden sonra 300 e aldıgım grizmann 340 a cıkmis

• 630a aldığım mbappe şuan 800 satsam mı acaba

• Gece 250 e aldigim Lacazette suan 275 den gidiyor eger haftasonu 300u bulursa satarim Pazartesi Aguero ekleyebilirim takima.

• psn storeden icon edition alıcaktım storedan kaldırmışlar şaka gibi olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdmaniac -- 10 Ekim 2017; 19:20:32 >
  • BElotti ve Higuain deneyen oldu mu?

2si arasında bu fiyat farkına değecek fark sizce var mı yok mu çok merak ediyorum...
  • İconlardan deneyen var mı? 87 Inzaghiyi denedim bir tek beğenmiştim. Crespoyu veya Shevayı düşünüyorum Hagi de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

psn storeden icon edition alıcaktım storedan kaldırmışlar şaka gibi olay

standart sürüm herhangi bir paket vb veriyormu bilgisi olan var mı
  • d.gurcan kullanıcısına yanıt
    Yarın yeteri kadar yükselirse akşam satılabilir hocam. Ama çok yükselmezse gerek yok, Perşembe gecesi düştüğü fiyattan yine alırız...

• loopusait kullanıcısına yanıt
    Aldığım gibi 1 oyun oynayıp sattım yerine nainggolan aldım

• Sizce IF Morata mı yoksa normal Lacazette mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

Fiyatlar ucmus baya wekeend ligden sonra 300 e aldıgım grizmann 340 a cıkmis

Aynen bunu ben de farkettim, Cech 33k'dan 42k'ya, Zlatan 150k'dan 170k bandına çıktı.

Bu artış neden ki şimdi durduk yerde??
  • İtalya kadrosu olanlar!

https://www.futbin.com/18/squad/71608

Nihai kadrom şu.

Yorumlayacak olursam

Kalede Handanovic, Donnaruma da denedim. Hepsi iyiydi. Hepsi üst düzeydi. Sırf Buffon hayranıyım diye oynatıyorum ama param olmasa Donnaruma'ya dönerim bence hepsi çok çok iyiler

Sol bekte Lukaku ve if Ghoulam. Ghoulam'a gölge kartı basarsanız tamamen bir canavara dönüşüyor. Lukaku zaten fiyatına göre sanırım oyunun en iyi beki

Stoperlerde Gölge kartlı Jesus ve anchor Manolas oynatıyorum. Miranda da vardı sattım yatırım için Jesus gölge zaten çoki yi iş görüyor @navarro4 tavsiye etmişti sağolsun. 3ünden de memnun kaldım. Hedefim tabi ki Ramos ile birlikte dünyanın en iyi stoperi Chiellini :D

Cm için bir çok oyuncu denedim. Bonaventura ,Marchisio(dinamo) ve Matuidi ile oynuyorum şuan. Nainggolan'ı yatırım için satınca Marchisio aldım ve çok memnunum. Bona ve Matuidi için kimya kartı tavsiyeniz varsa bekliyorum. Hamsik'ten Brozovic'ten falan memnun kalmadım. Hele Hamsik değmez 70k vermeye Marchisio çok daha klas adam dinamo kartı ile çok iyi koşuyor ayrıca. Hamsik almayın size tavsiyem.

Sağ kanatta Cuadrado var hawk basılı ve 5 para etmez bence. Tamam Douglas Costa hızlı vs hızlı adamlar ama fiziki durumları ve top kontrol zaafiyetleri sebebiyle çoğu zaman verim alamıyorum. Şu adamları Perisic ile ciftlestirmek muhteşem olurdu. O yüzden italya'da bence kanatlar cacık. Mane'nin yarısı edecek kanat olsa keşke. Bu yüzden 55 gibi insigne sola, gomez sağa alıyorum faydalarını görüyorum. Ama genel anlamda insigne harif diğerleri f/p açısından komik derecede berbatlar. Küfür edesim var o derece.

Forvette Gomez, Higuain, Belotti denedim. Belotti'yi pek anlayamadım. Gomez ise fizik olarak çok dayak yedi. Araya koşularda king ama omuz yediği an mort oluyor. Higuain hunter basılı şimdilik idare ediyorum ama nerede o Tif Mertensler TOTY mertensler. Arada çok klasman farkları var geçen seneden sonra alışamadm.

Genel anlamda italya'da defans ne kadar muhteşemse ofans bir o kadar berbat. Ortasaha bence iyi. Ortalama ve çok iyi arasında bir ortasaha kurulabiliyor 300k'ya. Zaten isimler belli. Nainggolan Marchisio Matuidi.

Sizin de görüşleriniz varsa okumak isterim

• 70 tane gaitan, 60 tane rulli, 20 tane karnezis depoladim cuma gecesini bekliyorum :)

• Bende de dandik İtalya kadrosu var. Douglas Costa efsane geçen sene de efsaneydi gerçi. Neyse evet hızlı ama hızına kavuşana kadar hiç fiziksel temas girilmemeli yoksa ezilip gidiyor. Cuadrado'yu denemedim ama Felipe Anderson da süper.

Ucuz oyuncular ile oynadığım için D.Costa'yı nakit için sattım Niang'a dönüş yaptım. Niang da aslında kalıplı ve seri ama kolay şeyler kaçırıyor saç baş yolduruyor yine de soldan içeri girip sağ ayakla bırakmada douglas costadan daha iyi olabilir.

Gerçi bu sene köşeden gelip uzak köşeye yerden vurmak çok basitleştirilmiş gibi Douglas Costa ile çok gol attım bu şekilde aynısı F.Anderson için de geçerli.
  • Italya 3-5-2 kadrom var. cam olarak giovincoyu kullaniyorum hunter basili. MLS de oynuyor ama kullanabilirsin etrafina italyan koyarsan st veya cam olarak

Orta saham marchisio ve bonaventura benim de. Bonaventura catalyst bastim fena degil gibi

Solda insigneden cok mutluyum ben. Sagda felipe anderson bedava gibi bisey zaten

Defte juan jesus, koulibaly ve tonelli var. manolas alicam tonelli yerine. Koulibaly tam bir canavar pace de 71 gibi biseydi sanirim.

Edit: forvetlerim IF martinez ve almiron. Martinez canavar almiron da chem icin yaninda oynuyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 10 Ekim 2017; 19:7:49 >
  • Arkadaşlar bi aptallık edip mane kadrosu kurmaya çalıştım. 3. Kadroda manenin kendisini istiyormuş şuanda pazarda mane hulamıyorum. Forumda elinde bulunan varmı acaba. Birde şimdi 2 günü kalmış bu olayın ben maneyi bulamazsam yapığım kadrolar boşamı gidicek 120k para harcadım kadrolara

• quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Arkadaşlar bi aptallık edip mane kadrosu kurmaya çalıştım. 3. Kadroda manenin kendisini istiyormuş şuanda pazarda mane hulamıyorum. Forumda elinde bulunan varmı acaba. Birde şimdi 2 günü kalmış bu olayın ben maneyi bulamazsam yapığım kadrolar boşamı gidicek 120k para harcadım kadrolara

Aldıklarını sat bence. Evet Mane koyulduğu gibi gidiyor. Forumda birinde olsa ne olacak ki max fiyattan koyduğu an gidecek alamayabilirsin.

Bende var mesela istersen anlaşıp sana satabilirsem satayım koyduğum an çekmeye çalışırsın.
  • 
Sayfa: önceki 22642265226622672268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.