Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • icon sürümün hediyelerini nasıl alıyoruz ?
  • psiko53 P kullanıcısına yanıt
    Kendi otomatik geliyor kardesm fut a grdinmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreKart2515

girdim hocam bişey vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

mane

Bana göre Sane, sana göre Mane

• quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

quote:

Orijinalden alıntı: EmreKart2515

girdim hocam bişey vermedi

banada gerçek ronaldo gelmedi ???? boşuna mı icon edition aldık ?
  • çıkıp girince düzeldi.Oha paketten arturo vidal çıktı :D
  • Banada hediyeler gelmedi oyunu turk psnden alıp usden onlıne girmemle alakası olabilir mi?

• Beyler arkadaşım icon sürümü aldı. bende onun sayesinde erkennden oynayabilirmiyim ? psn kardeşiyiz aynı zamanda ? Denedim olmadı da az önce size sormak istedim.
  • Bi sorum olacak beyler. Acaba icon surum alan kisilerle standart surum alan kisiler eslesebilcek mi? Mesela icon kartlari olmayan adamin karsisina icon kartli rakip cikacak mi?

• psiko53 P kullanıcısına yanıt
    Hayrli olsun 😀

• Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama yıllarını Fifa ya vermiş yaşlı bir PC oyuncusu olarak bu sene konsola geçmeyi düşünüyorum

Şu Slim olan cihazlar 60 fps oynatabiliyor mu Fifa'yı aydınlatırsanız sevinirim

http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS
  • paketlerden assencio ve mascareno çıktı :) ama kiralık olarak falcao ve iki ronaldo olması güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama yıllarını Fifa ya vermiş yaşlı bir PC oyuncusu olarak bu sene konsola geçmeyi düşünüyorum

Şu Slim olan cihazlar 60 fps oynatabiliyor mu Fifa'yı aydınlatırsanız sevinirim

http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS

Oynatıyor

1 tb Sony garantilisi var

http://www.hepsiburada.com/playstation-4-slim-1tb-eurasia-garantili-p-HBV0000018KM3?magaza=ALB%20Teknoloji

• Arkadaslar FIFA 17'yi Pc uzerinden oynadim simdi PS4'e gecis yapacagim asagida gorundugu gibi futweb'de platformum pc gozukuyor.
    Ayni hesabimla PS4 uzerinden giris yaptigimda otomatik olarak duzelir mi? Simdiden tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primula -- 26 Eylül 2017; 0:56:34 >
  • Icon sürümde bana hala gelmedi ödller nedenini bilen var mı acba

• abi bu ne nasıl alışacağız bu oyuna :S resmen basket maçı gibi defans yapmak imkansız a yakın bi zevki olmuyor yani
  • sa benim fifa 17 ultimate teamda 1 milyon jetonum var aynı hesapla fifa 18 aldım jeetonlarımı aktarabilirmiyim yardımcı olurmusunuz lüften
  • quote:

Orijinalden alıntı: birsorumvar2

sa benim fifa 17 ultimate teamda 1 milyon jetonum var aynı hesapla fifa 18 aldım jeetonlarımı aktarabilirmiyim yardımcı olurmusunuz lüften

Aktaramazsınız.

• yımah kullanıcısına yanıt
    Cevap ve tavsiye için teşekkürler üstat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birsorumvar2

sa benim fifa 17 ultimate teamda 1 milyon jetonum var aynı hesapla fifa 18 aldım jeetonlarımı aktarabilirmiyim yardımcı olurmusunuz lüften

Dostum keşke kullansaydın ya da hesabı satsaydın. Kötü olmuş.

• 
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.