Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1495. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok anca 1600 - 2000 maç oynayıp tecrübe ettikçe anlarsın.
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Sturridge fizik yok cok fazla omuz yiyip dusuyo yinede deneyin derim ama is yapmiyo. Lukaku olabilir normali fizikli son vuruslarda iyi. Slimani daha iyi sturridgeden :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Haftasonu için PL şartını kaldırdılar mı yoksa devam mı?

Geçen hafta 11'de 8 de bıraktım wl'i. Bu hafta da henüz eve gitmedim, eğer pl şartı devam ediyorsa hiç kasmam. Bundesliga - Laliga Karması kullanıyorum ama PL devam etmiyorsa yarın elemelerden ya da div1'den giderim.

Bpl şartı kalkmadı dostum. İlk 18de 16bpl
    Edit: Haftaya Bundesliga Ve La Liga şartı var ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chilekesh-13 -- 16 Şubat 2017; 0:37:8 >
  • Spiker bile momentum with him diyor bizimkiler yok diyor. Ula EA bile itiraf etti momentumun varlığını. Momentum sizin toplarınızı direğe nişanlamıyor sadece oyuna müdahale ediyor. Mesela pas yapamaz hale geliyorsunuz çünkü pası verdiğiniz her adamın dibinde rakip bitiyor. Bunu ne custom taktikle ne de pres yap felan yok adam çağar yapamazsanız, ya size ya da rakibe geliyor bu. Adamların ağırlaştığı kesin pas düğmesine basıyorsunuz adam sanki pası dünya üzerinde değil de ayda atıyor. Momentum sayesinde çok maç kazandım ya da kaybettim, özellikle fifa 17 de çok önemli hale gelmiş çünkü orta saha paslaşma ve baskı çok önemli bu sene ve adamlar direkt buna müdahale ediyor. Peki adamlar bunu neden yapıyor, aslında kendilerine göre haklılar. Hedef senin oyundan sıkılmaman, mesela 3 maç yenilince sana 4. maç yardım etmek istiyor çünkü kim sürekli yenildiği oyunu oynamaya devam eder? oyuna yeni başladınız ve sürekli yeniliyorsunuz, kesinlikle bir daha oynamazsınız. Futbolu cazip yapan belki de budur bilmiyorum yenilgi herkese çok koyuyor, başka hiçbir oyunda yok bu.
    Ama bu scripti EA denen firma yazarsa işte sizi tam çileden çıkartacak , maç yaparken sinirden stresten vücudunuzun heryerinde kaşıntı oluşturacak durumlar oluşuyor. Ayarı yok ayarı, neye göre kime göre ne zaman neden belli değil.

• JamaisVu_34 kullanıcısına yanıt
    Suarez ne kadar tutuyor?

• Kievli kullanıcısına yanıt
    momentum kesinlikle var hocam al bendende o kadar.

ama o spikerin momentum with him lafından kıllanmana gerek yok. orda rüzgarı arkasına aldı anlamında bi benzetme yapıyor sadece.
  • Winter upgradeler ne zaman gelecek?

• Arkadaşlar: 22" monitör den 43" tv ye geçiş yaptığım için alışık olduğum tele broadcast default kamera cok yakn gelmeye başladı ve oyuna konsantre olamıyorum. 43" civarı tv de hangi kamera ayarlarını tavsiye ediyorsunuz?

• Kievli kullanıcısına yanıt
    Herkes bence galibiyet mağlubiyet sayısına bakmalı synen şöyle bir sayı vardır örn; 130 - 24 - 110

Ya kazanıyorsun ya da kaybediyorsun eğer benim beraberliğim çok diyen varsa ona bende pogba!

İşte momentum bu hocam haklısın kısaca

• İki maç yaptım ikisi de yarıda kaldı ana menüde bile donma var sizde de aynı mı ?

• Bu hafta wl bpl şartı varya musalar kafa kafaya çarpışacak herkez bpl kurmuş muhabbeti kalkıcak😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    Beni daha çok tedirgin eden, skor 2-0 olunca spikerin aniden,Bazen 2-0 tehlikeli bir skor olabilir demesi. "Sometimes a 2:0 lead is a dangerous one." Bence burada momentum sinyali olabilir, yabancı forumlarda çok görüyorum 2-0 'dan maç kaybettim, rakibim 2-0 iken çıktığında rahat bir nefes alıyorum diye.
    Şu aşağıdaki kodları redditte bir kullanıcı , fifa'nın içindeki bir dosyadan bulmuş(PC), Origin Games > Fifa 17 > Update > Patch > Data

quote:

[ADAPTIVE_DIFFICULTY] ENABLED = 1
    [ADAPTIVE_DIFFICULTY_INCREASE_DIFFICULTY]
    // Description: "User scores in first 5 minutes"
    // WHEN <GoalEvaluation> IF <user score is greater than opponent score and before 5 minutes> DO <increase difficulty by 0.25> RULE1_PARAM1 = 5
    // Minutes RULE1_OUTPUT = 0.25 // Description: "User scores in first 20 minutes"
    // WHEN <GoalEvaluation> IF <user score is greater than opponent score and before 20 minutes> DO <increase difficulty by 0.25> RULE2_PARAM1 = 20
    // Minutes RULE2_OUTPUT = 0.25
    // Description: "Score >= 2 goal lead"
    // WHEN <GoalEvaluation> IF <user has greater than 2 goal lead> DO <increase difficulty by 0.25> RULE3_PARAM1 = 2
    // Goal lead RULE3_OUTPUT = 0.25 // Description: ">70% possession after at least 20 minutes"
    // WHEN <BallOOP> IF <user has greater than 70% of possession and after 20 minutes> DO <increase difficulty by 0.25> RULE4_PARAM1 = 70
    // Possession percentage RULE4_PARAM2 = 20
    // Minutes RULE4_OUTPUT = 0.25
    // Description: "More than 5 shots in first 30 minutes"
    // WHEN <BallOOP> IF <user has more than 5 shots in the first 30 minutes> DO <increase difficulty by 0.15> RULE5_PARAM1 = 5
    // Shots RULE5_PARAM2 = 30 // Minutes RULE5_OUTPUT = 0.15
    // Description: "More than 10 shots on target at any point"
    // WHEN <BallOOP> IF <user has more than 10 shots on target> DO <increase difficulty by 0.1> RULE6_PARAM1 = 10 // Shots on target RULE6_PARAM2 = 10
    // Increments on PARAM1 RULE6_OUTPUT = 0.1 [ADAPTIVE_DIFFICULTY_DECREASE_DIFFICULTY]
    // Description: "Losing at any point"
    // WHEN <GoalEvaluation> DO <decrease difficulty by 0.1> RULE1_PARAM1 = 0
    // Minutes RULE1_OUTPUT = -0.1
    // Description: "No shot on target within 30 minutes of play"
    // WHEN <BallOOP> IF <after 30 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2> RULE2_PARAM1 = 30
    // Minutes RULE2_OUTPUT = -0.2
    // Description: "<30% possession any time after 30 minutes"
    // WHEN <BallOOP> IF <possession less than 30% and after 30 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2> RULE3_PARAM1 = 30
    // Possession RULE3_PARAM2 = 30
    // Minutes RULE3_OUTPUT = -0.2
    // Description: "<2 shots by 60th minute"
    // WHEN <BallOOP> IF <number of shots less than 2 and after 60 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2> RULE4_PARAM1 = 2
    // Shots RULE4_PARAM2 = 60
    // Minutes RULE4_OUTPUT = -0.2
    // Description: "<4 shots on target 80th minute"
    // WHEN <BallOOP> IF <number of shots less than 4 and after 80 minutes> DO <decrease difficulty by 0.3> RULE5_PARAM1 = 4
    // Shots RULE5_PARAM2 = 80
    // Minutes RULE5_OUTPUT = -0.3
    // Description: "Losing by 2 goals"
    // WHEN <GoalEvaluation> IF <losing by 2 goals> DO <decrease difficulty by 0.1> RULE6_PARAM1 = -2
    // Goals RULE6_OUTPUT = -0.15

quote:

//DB_TRAIT_SUPER_SUB
    //DB_TRAIT_LOW_CONCENTRATION
    //DB_TRAIT_RESPONSIBILITY_TAKER
    //DB_TRAIT_1_2_PASSER
    //DB_TRAIT_COUNTER_ATTACKING
    //DB_TRAIT_HEEL_PASSER
    //DB_TRAIT_FINESSE_HEADER
    //DB_TRAIT_POWER_HEADER
    //DB_TRAIT_JUGGLER
    //DB_TRAIT_LONG_PASSER
    //DB_TRAIT_ONE_TIME_PASSER
    //DB_TRAIT_OUTSIDE_PASSER
    //DB_TRAIT_THROUGH_BALLS
    //DB_TRAIT_TRIES_FIRST_TIME_SHOTS
    //DB_TRAIT_SWITCHES_BALL_TO_OTHER_FLANK
    //DB_TRAIT_TARGET_FORWARD
    //DB_TRAIT_FORWARD_PUSHES_WIDE_RIGHT
    //DB_TRAIT_FORWARD_PUSHES_WIDE_LEFT
    //DB_TRAIT_HOLDS_UP
    //DB_TRAIT_WING_PLAYER
    //DB_TRAIT_PUSHES_FORWARD
    //DB_TRAIT_COVERING
    //DB_TRAIT_CAUTIOUS_WITH_CROSSES
    //DB_TRAIT_COMES_FOR_CROSSES
    //DB_TRAIT_STAYS_ON_GOAL_LINE
    //DB_TRAIT_RUSHES_OUT_OF_GOAL
    //DB_TRAIT_PENALTY_SAVING
    //DB_TRAIT_PUSHES_UP_FOR_CORNERS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 16 Şubat 2017; 2:25:59 >

• bende gördüm bunları redditi hergun takip ederim. hatırladığım kadarıyla bu kodlar single player için diye okumuştum. ama pek tabiki de fut içinde olabilir. çok kolay 2-0 bulup 3 yediğimiz dünya maç var.

hatta ilk 5 dk da gol atınca nedense o maç resmen üstün üstü bitiyor genelde gol duellosuna donuyor. 4-4 3-5 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi touch_of_sleep -- 16 Şubat 2017; 2:43:24 >
  • touch_of_sleep kullanıcısına yanıt
    Kesin olan bir şey yok maalesef resmi açıklama olmadığından dolayı.Sadece momentum yok diyen arkadaşa göstermek için paylaştım.Ben çok iyi bir oyuncu değilim. Div2'den Div1 e şampiyon olarak yükselirim, zaman zaman div1'de kümede kalır,div2'ye düşer, div1 e geri çıkarım.(Sonra hemen düşerim) Hafta sonu turnuvasına katılım haklarımı , eleme usülü oyunlarda sadece 3 kere alabildim. Geri kalanlar, lig yükselme sayesinde. 4lü maçların ilk ikisi çok çok kolay oluyor, 3-0,4-0 gibi skorlar alabiliyorum,3. maçım biraz daha zor, son maçım ise çok çetrefilli oluyor.Kazandığım maçları momentumun yardımıyla kazanıyorum, kaybettiklerimi de onun yüzünden kaybediyorum. %60 top üstünlüğü , şutlarda bariz üstün olduğum bir maçta, dakika 90da tek pas ile kaleme gelen bir atağı bertaraf edemeyerek kaybedebiliyorum. Bunlar var, ama bundan dolayı ağlayacak,oyunu bırakacak değiliz.
    Youtube'da dünya kadar oyuncu var, WL'de 40-40 yapıyorlar mesela. İyi bir oyuncu olduktan sonra demek ki momentum bir yere kadar.(ben o kadar iyi değilim)

Maç başlar başlamaz "park the bus" yapan, l2+r2 ile stattaa moonwalk yapılmadık çim bırakmayan, korner olduğunda adamı çağırıp, l2+r2 ile çizgide sağ sol yaparak,uzak direkteki adamına topu yerden veya havadan atıp gol atan rakiplerime de selam gönderiyorum buradan. :)

• kaanultr kullanıcısına yanıt
    Sturridge denedim gayet iyi.ikinci yarı çift forvete dönüp musayı da alıyorum.gerideyken maç alıyorum.butlanddan kurtuldum Begovic harika. 5macta sdce bir gol yedi o da uzaktan .

• Arkadaşlar en verim aldığınız taktik hangisi.. Benim 4 1 2 1 2 (2)
  • pedro öyle uçan kaçan bi kanat değil, RM'deki inaki williams gibi değildir hızı. ben skill çok kullandığımdan pedro'yu tercih ediyorum. kanattan bindirdiğin sırada sağ stick'le bi kere gittiğin yöne + bir kere sağ ya da sol yaptığında reverse yapıyor. genelde rakibi ekarte ediyor.
  • Pogba şu anda 560k seviyelerine inmiş durumda almak için iyi zaman mı yoksa Akşam WL ödülleri geldikten sonra daha da düşer mi sizce?
  • 's. a arkadaşlar penaltı atışında çubuk nasıl çıkıyor. analoga basıyorum hep kısa çıkıyor yardim

• Abi Allah aşkına şu mantığı biri açıklasın bana:

Higuain 92 if kartı 500 küsür bin, otw si 450 bin. Ne alaka yani.

• 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.